Şimdi Ara

KORAX İPBOX PAYLAŞIMLARI | ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
19.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir yıldır firmadan tık yok destek yok.Firma dediğin cihazının arkasında durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 3 Temmuz 2014; 1:16:48 >
  • son yorumları okumasam alacakdım neden ne oldu da uzak durun diyorsun
  • T.foruma girin vatandaşı dinleyin.şikayet hat safhada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar iptv listesini nasıl yüklediniz ya ben bir türlü yükleyemiyorum her yolu denedim .ptv.tex dosyası falan olmadı
  • selamlar.. bu uydu alıcısında kablolu ve kablosuz ayarlar nasıl yapıylıyor bilen var mı acaba ? Cihazım Korax Mini Ipbox HD..
  • kablosuz bağlantı ayarlarını bilen yok mu?b Cihazım Korax Mini Ipbox HD.
  • bende 2 aydır bu cihazı kullanıyorum kablolu bağlantıda iptv olayı gerçekten iyi fakat bazı yayınlarda server yogunluğundan olsa gerek diyorum ama emin değilim kopmalar meydana geliyor. bugun airtes air 2315 wifi adaptör aldım kablosuz denemek için sanırım ayarlayamadım yardımcı olabilecek olan var mı?....
  • Merhabalar KORAX IPBOX ile KORAX VIPBOX aynı cihazmı farklımı hangisini tavsiye edersiniz.Teşekkür ederim.
  • Arkadaşım uzak dur derim destek sıfır üzülürsün sonra ipbox aldım geçen sene hiö güncelleme yok vipbox ta aynı olur deyivereyim sana. aman uzak dur.
  • Vipbox bambaşka bir cihaz, ipbox biraz daha kısıtlı bir cihazdı vipbox'a göre belki ama o zamanlar içinde iş görüyordu halende görüyor sayılır, ipbox'ta youtube konusu dışında genel bir sıkıntı olmadı, cccam'i iptv'si gayet iyi sorunsuz çalışıyor.

Fakat bu yeni VIPBOX HD veya kasalısı MATRIX IP HD modeli gayet seri ve hızlı bir cihaz, özellikle iptv bölümü çok hızlı, ücretsiz olarakta yaklaşık 1000 tane IP kanalı yerli yabancı spor belgesel adult kanallar kategori halinde sürekli güncel olarak veriliyor ayrıca 1 senelikte GSCam hediyeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krol -- 19 Mayıs 2015; 14:29:33 >
  • krol K kullanıcısına yanıt
    Hocam GScam in, cccam den ne farkı varkı, avantaj yada dezavantaj olarak. 1 sene sorunsuz kullanılacak mı, adres vs bloklanma durum var mı? ayrıca ip kanallar free kanallar mı server ayarında kanallar mı? 1000 tane ip kanal da 1 yıl boyunca mı ücretsiz?

sanırım göz numaratör lü değil mi? peki kumanda tek mi çift mi?
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Korax vipbox hd adındaki yeni modelde yer alan GSCam in bildiğimiz cccam'den çok uç bir farkı yok hemen hemen aynı bile sayılır, gscam'de menü+8888 yapıp aktif edip 365 den geri sayması kullanıcı ve satıcı için baş ağrısını ortadan kaldırmaktadır. Cihazda hediye verilen LIVE kısmı paket server kanallar değildir, free iptv kanallardır bunun için firmanın büyük uğraş verdiğini biliyorum ve şuan için haddinden fazla yerli yabancı spor belgesel adult kategorilerinden oluşan yaklaşık 2000 kanal büyük gayretle sürekli online tutuluyor firma tarafından, free linklerle. en az 2 yıl boyunca destek garantisi var diye biliyorum daha da fazlası olursa eğer bu da üretici firmanın kullanıcılara bir jesti olmuş olur. göz numaratörlüdür, kumanda tek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krol -- 10 Temmuz 2015; 18:07:26 >
  • krol K kullanıcısına yanıt
    Özellikler ve destek güzel ustam ozaman. Zaten hali hazırda korax full hd kullanıyorum. Ona bile oldukça uzun yazilim ve kanal listesi desteği verdi. Sunplus 1512 de görüntü kalitesinin iyi olduguda söyleniyor. Tercihim bu cihazdan yana yapayim ozaman. Teşekkürler @krol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    rica ederim, görüntü kalitesi de gayet başarılı evet. hayırlı günler dilerim
  • Korax Vipbox HD Mini uydu alıcısındaki ip tv url lerini cihaz kendi internetten mi güncelliyor yoksa url değişince kendimiz mi yeni url bulmalıyız.
    Baff 6700 ve Korax Vipbox arasında kaldım.
  • sefacavdar kullanıcısına yanıt
    işlemcisini tam olarak biliyorsan yazarmısın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.