Şimdi Ara

KORAX İPBOX PAYLAŞIMLARI | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
19.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KORAX İPBOX PAYLAŞIM KONUSU - KULLANICILARI

-IPTV: Şu an piyasadaki mevcut IPTV'li cihazlar sadece HTTP protokolü ile çalışırken, Korax Mini IPBOX HD HTTP, RTMP, RTSP ve MMS protokolleriyle çalışmaktadır. IPTV çalışma stabilitesi çok yüksektir.

-Online Movie (Çevrimiçi Film): Vizyondaki son sürüm filmleri buradan izleyebileceksiniz. Seç/İzle yöntemiyle reklamsız olarak film keyfi yapabileceksiniz. İstediğiniz zaman durdurup, kaldığınız yerden tekrar oynatabileceksiniz.

-E-Book (E-Kitap): Bu formata göre hazırlanmış kitapları USB Flash Diskinize indirip, TV ekranından kitap okuyabilirsiniz.

-Native 32 Games (Native 32 Oyunları): Harddiskiniz veya USB Flash diskiniz cihazınıza bağlı iken, ekrandaki oyunları indirip oynayabilirsiniz.

-Yupoo, Picasa, Flickr gibi sitelerden en çok takip edilen ve beğenilen resimleri izleyebilirsiniz.

-YOUTUBE, Google Map (Harita), Weather (Hava Durumu) vb. özellikler mevcuttur.

-Çift USB girişi mevcuttur.

-USB Wifi özelliği vardır.

-3G desteklemektedir.

-CCcam, Newcamd ve MGcam mevcuttur.

-Cihaz Çift Kumandalıdır. Bir tane ergonomik büyük boy genel ayarlar için kullanılan kumanda, bir tane de küçük boy günlük kullanımlar için kumandası mevcuttur.

F/P çok iyi pazartesi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnatsum -- 16 Mart 2013; 14:51:11 >

• Sd yayınların çamur gibi olduğu söyleniyor,düzelme varsa bir tanede bana lazım.
  • Bugün birtane aldım hadi ayırlısı ,şuan inceliyorum.
  • Cihaza puan vermek gerekirse 10 üzerinden 8. piyasadaki ali işlemcili cihazlara göre çok kaliteli diyebilirim.
  • ne kadara aldın cihazı
    ne kadar süreyle yayınları ücretsiz izlettiriyor.ben de bunu merak ediyordum
  • Karaköyde 250 tl aldım.1 yıl ücretsiz serveri içerisinde.Yanında birde wifi anten aldım 25 tl.Kablo anten derdinden de kurtuldum.Şuan iptv leride yükledim,mükemmel çalışıyor diyebilirim.Cccam hızı iyi,fazla donma takılma olmuyor,önceki d.box 500 s de nasıl çalışıyorsa,aynen öyle çalışıyor.artısı iptv çok güzel.
  • Test Videosu felan koyabilirmisin bakalim kalitesine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım test videosu koyamıyorum.Ancak inanın gerçekten geleceğe hitab eden bir cihaz.cccam üzerinde bir yıl bedeva geliyor,onuda geçtin,kendin iptv adreslerini yaz,flaşh bellek ile cihaza direkt yükle,aç seyret.
  • eve geçince inceleyeyim
  • İnceleme bittimi hocam.Görüşleriniz nasıl?
  • Fatih bey inanın pc ve cihaz başında birazda fantazi olarak uğraşmak istemeyen ve kullanım kolaylığına bakan arkadaşlar bu cihazı çok begenecekler.Cihazın yapabildikleri şimdilik bile çok ilginç,umarım ileride dahada iyileştirilecektir.Koraxa birde internet explorer uygulayabilirlerse,hemen hemen her evde birtane olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okifi -- 1 Mayıs 2013; 18:42:33 >
  • turkcell vinn ı direkt olarak bağlayabiliyor muyuz bu ipbox a
  • konuyu hortlatayım :) kullananlar cihazlar ne durumda
  • Arkadaslar korax miniipbox hd en son yazilim linki lazim..yardimci olursaniz sevinirim..acillllll

• Bide korax ipbox a nasil iptv linki ekleyebiliriz???

• Bende bi tane istedim gelecek bakalım. merakla bekliyorum
  • Sakın ha arkadaşlar bu cihazdan uzak durun.Destek sıfır oğlu sifır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Sakın ha arkadaşlar bu cihazdan uzak durun.Destek sıfır oğlu sifır.

1 yil once super demişsin ne oldu 1yil icinde böyle diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 28 Mayıs 2014; 10:00:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Sakın ha arkadaşlar bu cihazdan uzak durun.Destek sıfır oğlu sifır.

1 yil once super demişsin ne oldu 1yil icinde böyle diyorsun

aynen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.