Şimdi Ara

Korax Android Smart G5 Android Uydu Alıcısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
4
Favori
21.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uydunun yazılımı Atlanta firmanın yaptığı gibi olacaksa hiç girmeyin bu işe zaten 1gb ram ve cortex a9 ilede bir yere kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yenı yazılım gelmiştir arkadaşlar
    indirebilirsiiz..ayrıca yeni kanal listesi hazırlıyorum...güncel ve sıralı olacak..yakında buradan da paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

yenı yazılım gelmiştir arkadaşlar
    indirebilirsiiz..ayrıca yeni kanal listesi hazırlıyorum...güncel ve sıralı olacak..yakında buradan da paylaşırım

çok iyi olur merakla bekliyoruz @candostum2007 :)

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

quote:

Orijinalden alıntı: krol

quote:

Çünkü kar marjı çok yüksek o yüzden sürekli pompalıyorlar kıçı kırık androidleri.....

Hayret bir şey arkadaşlar bilerek mi konuşuyorsunuz bilmeyerek mi anlamak inanın güç. En iyisi kaale almamak. Android tabanlı bir uyduyu düz uydu ile aynı gelişe getirdiniz ya helal olsun ne diyeyim : ) evet hatta düz fta hd uyduyla aynı gelişi.

Öylemi canım...

Söyle bakalım o zaman "düz uydu alıcıyı" kaç paraya "android alıcıyı" kaç paraya getiriyorsun Türkiye'ye... Fatura veya ithalat belgelerini image olarak yükleyebilirsin mesaja...

Kar marjınızı bir görelim bakalım...

""Eğer bu soruma abuk sabuk bir cevap yazarsan senin FAKE veya TROL olduğunu varsayacağım...

Zira bu aralar forum satıcı trollerinden ve fake lerden geçilmiyor....""

Seninle aynı seviyeye düşmeyeceğim.

Çok merak ediyorsan ithalatçının ne kazandığını sende başlayabilirsin ya da araştırabilirsin. Çindeki firmalarla görüşüp fiyat araştırması oluşturabilirsin, en azından merakın belki giderilmiş olur ;)

Uydudan birazcık anlayan bir vatandaşa bile sorsan sana düz uydu ile cortex a9 dual core android tabanlı bir uydunun aynı paraya mâl olmadığını söyler. Kendini yormaya gerek yok.

• .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:36:59 >
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    @pphammer teşekkürler, ilgileneceğiz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çünkü kar marjı çok yüksek o yüzden sürekli pompalıyorlar kıçı kırık androidleri.....

Hayret bir şey arkadaşlar bilerek mi konuşuyorsunuz bilmeyerek mi anlamak inanın güç. En iyisi kaale almamak. Android tabanlı bir uyduyu düz uydu ile aynı gelişe getirdiniz ya helal olsun ne diyeyim : ) evet hatta düz fta hd uyduyla aynı gelişi.

Öylemi canım...

Söyle bakalım o zaman "düz uydu alıcıyı" kaç paraya "android alıcıyı" kaç paraya getiriyorsun Türkiye'ye... Fatura veya ithalat belgelerini image olarak yükleyebilirsin mesaja...

Kar marjınızı bir görelim bakalım...

""Eğer bu soruma abuk sabuk bir cevap yazarsan senin FAKE veya TROL olduğunu varsayacağım...

Zira bu aralar forum satıcı trollerinden ve fake lerden geçilmiyor....""

Seninle aynı seviyeye düşmeyeceğim.

Çok merak ediyorsan ithalatçının ne kazandığını sende başlayabilirsin ya da araştırabilirsin. Çindeki firmalarla görüşüp fiyat araştırması oluşturabilirsin, en azından merakın belki giderilmiş olur ;)

Uydudan birazcık anlayan bir vatandaşa bile sorsan sana düz uydu ile cortex a9 dual core android tabanlı bir uydunun aynı paraya mâl olmadığını söyler. Kendini yormaya gerek yok.

Abuk sabuk bir cevap geldiğine göre "Fake Satıcı trolü" olduğunu belli etmiş durumdasın... Bende zaten bunu bekliyordum yani kendini açığa çıkarmanı....

Neyse ya.... Bu forumun tadı zaten satıcılar geldiğinden beri kaçmıştı. Şimdi üstüne fake üyelikler ile trolleme yapıp forumun tadını dahada kaçırdılar...

Ne diyeyim ?? Allah masum vatandaşları sizler gibi satıcılardan korusun... Ama öbür tarafta bunların acısı sizden çok fena çıkacak haberiniz olsun....

• bence fiyat aşırı yüksek. g4 miniyi 250 tl ye almıştım.o bile çok gelmişti. piyasanın durumu hiç iyi değil.
  • quote:

quote:

Sana gereken cevabı verdim ama şunu yazmayı unuttum. Sattığın bu düz android cihaz ile düz fta cihaz arasında hiç bir fark yok.

Modül kullanımı olmayan bir android cihazda tuner olmasada olur.... Boş yere şişirme cihazını....

Millet elindeki filbox veya d-smart modüllerini bu cihazda kullanamayacaksa ne diye düz android cihaza 450 Tl versinki.... Bunun yerine modüllü atlanta smart 4g veya yarı fiyatına sadece android box alır....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Sana gereken cevabı verdim ama şunu yazmayı unuttum. Sattığın bu düz android cihaz ile düz fta cihaz arasında hiç bir fark yok.

Modül kullanımı olmayan bir android cihazda tuner olmasada olur.... Boş yere şişirme cihazını....

Millet elindeki filbox veya d-smart modüllerini bu cihazda kullanamayacaksa ne diye düz android cihaza 450 Tl versinki.... Bunun yerine modüllü atlanta smart 4g veya yarı fiyatına sadece android box alır....

sen tartışmaya bile değmeyecek zavallı birisin.

uzatma hadi o zaman sen kendi ait olduğun yerine git, konuyu kirletme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krol -- 18 Mayıs 2015; 10:28:59 >

• Arkadaşlar lütfen burayıda diğer forumlara benzetmeyelim..Buranın bir farkı var
    oda kendini bilen konuşmasını bilen kültürlü kişilerin olduğu bir platforumdur..lütfen ürün hakkında tabii ki eleştirilerinizi yapacaksınız
    yorumlar için buradayız.. ayrıca elekştiriler olsun ki firmalarda kendilierini ona göre toparlasınlar
    ancak bunu saygı çerçevesinde yapmamız lazım..
    anlayışınız için tşk ederim
    sadece dipnot olarak şunu söylemek te isterim.. bu bir ticarettir.. ürünün fiyatının yüksek geldiğini söyleyen dostlar buyrun kendiniz getirin
    ben mutfak içinde olan biri olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim..bu ürünün maliyetl 55$. gümrük+ kdv+ trt bandrol ve bazende gümrükte bekletildi zaman malın gecelık bedelının 300tl oldugunu düşünürsek asagı yukarı ürün basına fıyat çıkar ortaya degıl mı
    o yüzden bırakalım işi finans kısmını da gelem ürün ve para verdiğimiz üründen ne kadar memnun kalacagız ve ne kadarını kullanacagız
    buna bakalm
    tşk ederim

• candostum2007 C kullanıcısına yanıt
    Pekala....

Muhatabım @troll denen şahıstır fakat konuyu sen açtığın için saygıyla karışmıyacağımı belirteyim...

Yalnız @troll denilen şahısı bence bu konudan şutla gitsin. Bu tavrı ile sana faydası olmayacağı gibi zararıda olacaktır... Öyle her eleştri yapana harlarsa daha çok tartışma görürsün bu topicte...

Utanmadan birde özel mesaj göndermiş ama konu kirlenmesin artık.... Cevap yazmıyorum @troll'e...
  • quote:

Pekala....

Muhatabım @troll denen şahıstır fakat konuyu sen açtığın için saygıyla karışmıyacağımı belirteyim...

Yalnız @troll denilen şahısı bence bu konudan şutla gitsin. Bu tavrı ile sana faydası olmayacağı gibi zararıda olacaktır... Öyle her eleştri yapana harlarsa daha çok tartışma görürsün bu topicte...

Utanmadan birde özel mesaj göndermiş ama konu kirlenmesin artık.... Cevap yazmıyorum @troll'e...

Bak arkadaşım, senin amacın sadece tahrik ve ürünü karalama çabalarından başka bir şey değil. Saygı çerçevesinden tamamen uzaktasın. Tutturmuşun kar marjı nedir, düz fta dan farksız, modül yoksa atlanta smart box alırım vs. gibi basit ve kaale alınmıyacak yorumlar yapıyorsun. Git sen neyi alıyorsan al, bu cihaz şuan gayet iyi satıyor satmaması için bir nedeni zaten yok. Alan memnun satan memnun bu sana sıkıntıysa bilemem. Çok merak ediyorsun ya kar marjlarını ben de sana kar marjımı anlatmak için özelden cebimi verdim senden telefon bekliyorum ara beni konuşalım. Konuyu tek kirleten ve insanları tahrikleyen tek sensin. Şutla falan nedir ? kimsin sen ?

• Merhaba arkadaşlar,

Android cihaz almak için araştırma yaparken bu cihaza rastladım yorumlara ve satıcının açıklamasına dayanarak 1 adet satın aldım.
    Cihaz çok hızlı ve stabil çalışmaktadır.Evet korax fanatiği degilim ama android meraklısıyım.Telefonda android harici cihaz kullanmam.
    Birde burada cihazı kullanmadan şu firma boyle şu bu kadar kötü gibi laflardanda yoruldum artık.Lütfen kullanmadan karalama kötüleme
    yapmayalım vebali vardır. Kullanan biri olarak mükemmel bir cihaz teknoloji merakımdan dolayı dreambox ından tutunda daha başka marka android olan
    ve olmayan bir çok cihaz kullandım ama cidden bu cihazla korax adından çok söz ettirecek kurcaladıkca cihaz daha cok verilen paranın hakkını
    verdiğini göreceksiniz.Burada yapılan android ve firma karalamaktan başka bişey değil hiç kimse cihazın görüntü kalitesinden bahsetmiyor hızından
    bahsetmyor android kötü 1 gb ram yetmez daha 1 sene önce 512 mb ramli telefonlarla yapmadıgımız işlem yoktu telefon mail fotograf oyun bugun tutturmuşsunuz 1 gb ram uyduya yetmez agzı olan kullanmadan konuşuyor buraya birşeyler yazmak adına yazı yazmayalım yorumda bulunmayalım.Android kotu diyen arkadaşlar
    teknolojiyi ne kadar kullanabiliyor merak ediyorum tuşlu telefon kullanırlar burada ahkam keserler.Merak edenler ve satın almayı düşünenler ben kullanıcıyım satıcı değilim
    merak ettiklerinizi mesaj yoluyla yazın cevaplayayım.Ben koraxta çalışmıyorum veya bir gelir elde etiyorum kullanıcıyım bildiklerimi sizlerle paylaşmak isterim.

• Unutmadan profilime girerseniz 2006 dan beri uyeyim bilmediğim veya kullanmadıgım cihazlar hakkında rutbe almak için veya mesaj sayımı cogaltmak için yorumda bulunmam hesabım satıcının veya başka hiçbir kimsenin fake adresi değildir.Yorumda bulunmam ama çok okuyup bilgi edinirim cahillerden ve şak şakcılarda nefret ederim.

****biliyorsan konuş ibret alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar****
  • UYDU ALICISI VARDA UYMADI ALICISI NEDEN YOK????
  • Ürün ne kadarda iyi deseniz az çok piyasayı bilen insanlar bu ürünün çok pahalı olduğunu bilir. Benim tek bir eleştirim fiyat konusunda olacaktır, modül giriş dahi olmayan bir cihazın fiyatı bu olmamalıydı. Fiyat kesinlikle çok yüksek insanlar kolay para kazanmıyor el insaf. Alanlara güle güle kullanın diyorum.
  • Yani modül olsq 450tl uygunmu olacak
    bu nasıl bir mantıktir. .modül lu ürünler 150tlden başlıyor. Bu ürünü almadan kullanmadan direk karalama amaçlı yazdığınız belli. .
    Özelliklerini söylememe gerek yokwww.uydudestek.tv de anlattim..
    dipnot: KODI nin sorunsuz çalışması bile bu fiyata bedeldir. Ama KODI yi kime anlatiyorsak
    anlayana...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan abimiz kimseye zorla mal satmıyor beyenirsin beyenmezsin o senin bileceğin iş ama hic bilmediğiniz ve kullanmadığınız malı direkt karalamak abes kaçmış ayrıca abiyi bizzat gecen cumartesi günü gördüm benim aldığım uyduda bir işlem yapılması gerekiyordu benim aldığım dükkan kapalı olmasına ramen bana yapabileceğim birsey varsa yapayım dedi yani hersey para değil başkası olsa banane diye bilirdi bir malı alıp muhatap bulamadıktan sonra neye yarar @candostum2007 bir sorun çıkarsa bizzat ilgileneceğim demiş yeri belli yurdu belli neyse simdi siz banada fake dersiniz kalın saglıcakla
  • öncelikle cihaz hayırlı olsun

5 yıl civarı android cihaz kullanıyorum..Hergün piyasamızda yerli de olsa bu tip ürünlere raslamak güzel bir şey ama öncelikle ben motor kullanıyorum ve bu cihazlarda motor desteği henüz oturmamış vaziyette ..arkasından bir kanal edit yapmak için akla karayı seçmek gerekiyor..Desteklenen bir editör yok henüz..Ayrıca motorda uydu değişirken uydu listesine atlamak çok zor...Yazılım desteği az çok olsa da var ama diyeceksiniz ki motor kullanıyorsan e2 al veya düz alıcı al tamam ama bunda da 1.2 diseqc desteği varsa motorcuya hitap etmeli diye düşünüyorum..Şu andaki piyasa cihazlarını pahalı buluyorum,Türkiye fiyatı bu olmamalı...madem yerli bir kuruluş bunu yaptı neden bu kadar pahalı..ram az olmuş çok olmuş mühendisi herhalde bizden iyi düşünüyor ki buna karar vermiş..Ama ben bu cihazların daha çok geliştirlmesi kanısındayım...Yine de Ülkemize ve tüketicimize hayırlı olsun..Bu görüşler benim açizane cihaz hakkındaki görüşlerimdir...TŞK

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.