Şimdi Ara

Korax Android Smart G5 Android Uydu Alıcısı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
21.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:42:19 >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 14 Kasım 2015; 21:30:32 >
  • n11 den korax g5 mini yi 375 tl almıştım indirimler ile. gayet iyi bir cihaz.
  • sız satıcı ve satıcının yandasımısınız? ben o sözlerı cıhazı getırten fırmaya ve satıcılara satıcının baglantsı bulunan yandaşlarına yazdım..
    cıhazı alanlar güle güle kullansın ..
    benım demek ıstedıgım tr de bu cıhazlar uzerınden vatandaşı resmen kazıklıyorlar..

g5 olsun g5 mını olsun donanım vs okadar abartacak kadar degıl...

su an bu tur cihazlardan randıman alınması ıcın en az 4 cekırdek ıslemcı 2gb ram gereklı..

ama görünen o kı aynı donanımları farklı kutular ıcınde farklı markalarda tr ye getırtıp satıyorlar..
  • dreambox271980 kullanıcısına yanıt
    ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:41:31 >
  • Kullanan arkadaşlardan flash 11 desteği hakkında bilgi alabilirmiyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flykiller

Kullanan arkadaşlardan flash 11 desteği hakkında bilgi alabilirmiyim?
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:40:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeryam2121

sayin candostum2007 öncelikle ben bu cihazi sizin videonuzu izleyerek geçen ay aldım. korax kalitesini tartışmama gerek yok teknoloji bilgisi olan her bireyin bu bu kaliteyi bildiğini düşünüyorum. korax g5 i bir aydir kullaniyorum ve cihaz süper beklentilerimi karşılıyor.lakin bir problemi var ve bu benim canımı sıkıyor, cihazin uzun sure açik kalmasindan midir bilmiyorum ama, yayını aniden ağırlaştırıyor ve o esnada donmalar ile beraber titreme oluyor yayında, bekliyorum geçer diye ancak o kanalı değiştirmeden sorun düzelmiyor. kanalı değiştirip tekrar aynı kanala geldiğidimde düzeliyor.1 ay içerisinde 2defa yaşadım bunu. aydınlatirsaniz sevinirim.

merhaba
    hocam ürün sorun devam edıyorsa lutfen bana da ulastırabılrısınız
    bizKORAX ailesi olarak hertürlü soru ve sorunlarınızda yanınızdayız.. satıs sonrası destegın dogru adfresı KORAX olacaktır

• Arkadaşlar bende ürünü alalı 5 ay oldu ve cihazdan çok memnunun.takılma vs herhangi bir sorun yok.Flash player desteği var.Alıcak olan arkadaşlar tavsiye ederim 5 aydır hiç bir sorun yaşamadım.Yurdışı sitelerinde bu özellikdeki ürünler 70-80 usd civarı.Ama güvenipde alınır mı bilemem.
  • Cihaz bir önceki androıd sürümlerden dolayı iyi görünebilir,fakat burada cihazı satanlar zamanında Atlanta G4 içinde aynı ağzı yapmışlar ve birçok kullanıcı verdiği parayı haketmeyen bir cihazla karşılaşmıştı. Cihazı çöken çökene firma baktı sorunu halledemiyor sd kart olayı gündeme geldi sd kartla bir nebze cihazın çökmeleri giderildi.Anlayacağınız yüksek fiyat yarın öbürgün ne olacağı belli olmayan bir cihaz senaryo aynı umarım sonu Atlanta G4 gibi olmaz alanları pişman etmez.
  • Bugün Çankaya'ya gidip Atlanta G4'e ıptv attırdım eve geldim cihazı açtım oda ne cihaz çökmüş hadi işi biliyozki işe gitmeden cihazı kurtardık ev halkı seyre devam edebilsin diye kanal düzenlemek istedik yok çalışmıyor internetten güncelle diyon yok olmuyor ıptv listesinin tümünü silmeye kalkıyon çökmeden önce tabi yok ıptv durduruldu hatası hiç değişmedi benm cihazda yani anlayacağınız bugün olmasada yarın birgün bu olacak ev halkı isyan hadi çöz bakalım şimdi işin yoksa git Çankaya'ya ıptvleri yüklet hadi oldu diyelim gel eve cihaz bidaha çöksün deyme keyfine bu arada cihaz en son bi 6 ay önce çökmüştür tabi yazdıklarım burdaki arkadaşlara gelde anlat bunları annene babana eşine çocuğuna anlıyacaklarmı bakalım bide bu cihaza 530 tl verdiğini bilseler kafanda kırarlar ona göre alcak arkadaşlar bunlarıda gözönünde bulundursun cihazı satanlar cihazla birlikte gelmiyor ona göre

• 35dem 3 kullanıcısına yanıt
    örnek @battor arkadaş 5 aydır sorunsuz kullanıyormuş .yana yakılada 3 aydır root arıyor .Bir kaç gündür Satıcıları dolaştım korax satanlar . Atlantada satıyor .
    Sorduğum satıcılar koraxdan şikayet gelmediğini söylediler .. Android hiç sormamış ol cevabnı veren çoğunlukta .
  • 35dem 3 kullanıcısına yanıt
    .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 26 Aralık 2015; 13:39:46 >
  • Merhaba arkadaşlar.

Evimde smart tv yok ve araştırmalarım sonucu smart tv özelliklerini en iyi kullanacağım türün android tabanlı uydu cihazları olduğunu gördüm. Bazı forumlarda Atlanta g5 de yazılım sorunlarının olduğu yazıyor koraxta böyle bir sıkıntı görünmüyor.

Sizlere birkaç sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim.

1- Şifreli kanalları çözerken (digitürk vb.) yayını internetten mi izliyoruz yoksa uydu aracılığıyla mı?
    2- Malum ttnet adsl hız 16 mbit e kadar diyor ama aldığımız hız 5-6 larda. Bu hızlarda internet üzerinden yayın izlemekte sıkıntı yaşanır mı?
    3- Sadece karasal yayınları mı uydudan izleyebiliyoruz.
    4- filbox türü yayın yapan platformlar modül ile izlenebiliyor. Bildiğim kadarıyla bu üründe modül girişi yok modülsüz izleme yöntemi yok mu?

Uydu konusunda biraz cahilim lütfen mazur görün. Bu sorularıma ek sizin aklınıza gelenleri de paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Leronoy

Merhaba arkadaşlar.

Evimde smart tv yok ve araştırmalarım sonucu smart tv özelliklerini en iyi kullanacağım türün android tabanlı uydu cihazları olduğunu gördüm. Bazı forumlarda Atlanta g5 de yazılım sorunlarının olduğu yazıyor koraxta böyle bir sıkıntı görünmüyor.

1- Şifreli kanalları çözerken (digitürk vb.) yayını internetten mi izliyoruz yoksa uydu aracılığıyla mı?
    2- Malum ttnet adsl hız 16 mbit e kadar diyor ama aldığımız hız 5-6 larda. Bu hızlarda internet üzerinden yayın izlemekte sıkıntı yaşanır mı?
    4- filbox türü yayın yapan platformlar modül ile izlenebiliyor. Bildiğim kadarıyla bu üründe modül girişi yok modülsüz izleme yöntemi yok mu?

Uydu konusunda biraz cahilim lütfen mazur görün. Bu sorularıma ek sizin aklınıza gelenleri de paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler...

Ben cihazı alalı 6 ay oldu ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.1.Şifreli kanalları cccam ile halledersin fakat digitürk olmuyor.2.ttnet hızım 24mb kota dolduğu zaman 3mb düşüyor ve internetten takılma olmadan herşeyi izliyorum.3.sorunu anlayamadım.4.Cihaza modul takılmıyor ve bildiğim kadarı ile çaresi de yok.Fakat zaten cihazdan seyretmek isteğin herşeyi izliye biliyorsun.En son çıkan film leri seyirturk programı ile seyredersin.Kısacası cihaz benim fikrime göre mukemmel bişey.

• quote:

Orijinalden alıntı: battor

quote:

Orijinalden alıntı: Leronoy

Merhaba arkadaşlar.

Ben cihazı alalı 6 ay oldu ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.1.Şifreli kanalları cccam ile halledersin fakat digitürk olmuyor.2.ttnet hızım 24mb kota dolduğu zaman 3mb düşüyor ve internetten takılma olmadan herşeyi izliyorum.3.sorunu anlayamadım.4.Cihaza modul takılmıyor ve bildiğim kadarı ile çaresi de yok.Fakat zaten cihazdan seyretmek isteğin herşeyi izliye biliyorsun.En son çıkan film leri seyirturk programı ile seyredersin.Kısacası cihaz benim fikrime göre mukemmel bişey.

Cevabınız için teşekkür ederim. 3. sorumu ben de anlamadım :) Bir arkadaş sadece internet üzerinden izleyebilirsin normal uydu kanallarının hepsi çıkmıyor demişti. Karasal yayından kastım uydu kanallarıydı, sorumu yanlış sormuşum.

Kafam çok karıştı atlanta ile arasındaki fark rf kumandaymış sanırım. rf kumandanın artısı nedir? Atlantada yazılım desteğinde sıkıntılardan falan bahsediyorlar. Kafam karıştı.

Digitürkü niye çözemiyor acaba?

• Leronoy L kullanıcısına yanıt
    arkadaşım digitürk criptoworks denen bir şifreleme sistemini geçen ay terketti .
    filbox ,dsmart gibi irtedo şifreleme sistemine döndü .

astra , eurosat gibi uydular üzerindeki criptoworks ve bir kaç şifreleme sistemi çözülüyor .
    2-3 türkçe belgesel kanal hotbird de çözülüyor ..
    Bu şifreleme sistemini çözebilmek için yıllık en az 80 tl ücret ödemelisin . yurt içinde satıcılar 120 - 150 tl isteyebiliyor .

bu parayı vermektense humax + filbox 269 tl alabilirsin .
    TV 48 inch veya daha büyükse . en azından goldmaster 10xx STi işlemcili bir uydu alıcısı almalısın .
    Bütçen elverirse VU+ solo2 daha uygun olur .

TV de modul girişi varsa .. bu işlere hiç bulaşma .
  • Sayın @candostum2007 . Yazılarınızı nedendir bilinmez ilk defa okuduğum halde samimi buldum. Yardımcı olma çabalarınız çok güzel. Dreambox kullanmış biriyim yıllar önce açmadığı için kaldırdık attık. Bir arkadaş aklıma soktu ve tekrar araştırmaya başladım. Atalanta g4 kullanmakta şuan arkadaş onu tavsiye etti. bir uyducu abimizi aradık. Atalantalarda sorun olduğunu yeni sistem korax G5 kullanmamı tavsiye etti. İp tv istersende Marsel ip tv yüklet şuan sorunsuz bi şekilde çalışan o var dedi. Fiyatıda çok uçuk değil sitede bahseden arkadaşlar gibi . Sizin görüşünüz nedir acaba. Korax G5 alıcam ona eyvallah ama serverler de önemli dedi bi arkadaşım. Marsel ip bu konuda iyimidir Sağlam yada çöküntü yaşaması az olan yada sıkıntı yapmayan bir iptv tavsiye edermisiniz. Yarın gidip almayı düşünüyorum. Saygılar
  • Bence bu soruya cevap versinler anlayalım duru mu. Atlanta smart g4 ü UCUZ SD KART İLE ÇÖZÜMÜ YAPAN BENİM.

Ürün orjinal google serfitalı mı ? Yani dijitürk dilediğin yerde ve dsmart blu tv çalışıyor mu ?

EĞER Hayır ise cevabınız cihaz çakma android telefondan farkı yok !!! O zaman bu fiyatlar yine uçuk edecek fiyat en fazla 300 TL dir ki çift kumanda ile. Bakalım cevap ne nasıl veya gelcek mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar korax g5 için usb den ip tv kanalları nasıl eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deng21 -- 26 Mart 2016; 21:04:48 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.