Şimdi Ara

Köpeğimin cinsi hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İki yıl önce sokaktan sahiplendiğim köpeğimin, hangi tür veya türlerin yavrusu olabileceği hakkında fikrinize ihtiyacım var. Böylece, o türler has eğitim, spor ihtiyacı, beslenme, genetik hastalıklar, vb bilgilere yönelmeyi hedefliyorum.

Bulduğumda 32 kg dı. Şu an 43 kg oldu. Hafifçe kilolu gibi. Galiba ideal kilosu 40 kg civarı. Sorduğum kişiler yaşını 2-4 arası tahmin ediyor. Hareketli ve özellikle hızlı her şeyi yakalama isteği çok yüksek (kedi, köpek, kuş, sincap, tavuk, top, vb). Çok kolay öğreniyor. Kilitli omlayan kapı, pencere vs canı isterse açabiliyor (kızışma döneminde veya canı sıkıldığında filan kapı açıp dışarı çıkıyor). Ancak eğitime dirençli, öğrendiği halde komutları uygulamamaya eğilimli. Bana ve başka insanlara karşı ağırbaşlı ancak yabancı köpeklere ve insanlara karşı çok dominant.

Fotoğraflarına, aşağıdaki dropbox paylaşımdan bakabilirsiniz. Üyelik istemiyor.

https://www.dropbox.com/sh/qtbl0vu06f48ow7/AACje1U6j3phFrQb8ANBDaLGa?dl=0

• Labrador ve baskın ırk bir köpeğin kırması, fakat labrador yanı ağır basmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler cevabınız için. Yaşını nasıl tahmin edebiliriz ? Bu konuda bir tahmininiz veya tavsiyeniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omurolmez -- 2 Temmuz 2018; 1:52:30 >
  • Ben de bir köpek atsam bilebilir misiniz cinsini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.