Şimdi Ara

KoPedal Kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kopedal kullanan tercihen Pvp için üretilen turbo pedalları kullananlar özelden mesaj atabilir mi çok acil, şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum .

• up up up up
  • up up up up konu güncel
  • Yardım edecek biri yok mu ?
  • Arkadaş bir insan evladı ya yardım etsin, gerçekten ihtiyacım var .
  • özellik durum ne onu çözemedim pedal mı bozuldu yada almak istiyorsun karar mı veremedin söyle burdan yardım ediyim
  • Evet dostum sorununu yaz buradan yardımcı olmaya çalıuşalım.
  • Hocam ben bir türlü pedalı aktif olarak kullanamıyorum.Eğer daha da açık olmak gerekirse , pedal bir işime yaramıyor.Hani elle daha çok dayanıyorum. Nasıl kullanmalıyım pedalı, ne gibi tavsiyeleriniz olabilir.
    Not : Pedal as-22 hocam.
  • Hocam pedalı maximum verimle kullanmak için adama yapışmak gerekiyor. Çünkü skill vururken ki efekt çıktığı anda minor kesiliyor ve verim düşünüyor böylelikle. Buna dikkat ediyormusunuz ?
  • Hocam, W'ye sürekli basıyorum fakat bir türlü ya senkronizasyonu sağlayamadım oyunla yada başka birşey bilgisayarımda iyi hani kasma gibi bi problemde olamaz bilmiyorum sebebini.Valla öneriniz varsa dinleyebilirim.
  • hocam aslında dediğiniz bir bakıma doğru Hangi pedalı kullanıyorsunuz Bilmiyorum fakat bende as 17 var ve pedal normal minör modu açık iken bir tane mana potunu bitiremiyor. Yani 1500 yada 1800 civarı mana ile minör yapıyor. Sizde Durum nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimki as-22, normal yollar ile bitmiyor zaten mantalitesi o yani 19 tane minor 1 adet mana eşitlensin diye o sebeple bitmiyor mana fakat turbo modunu kullanmaya başladığımda ise bu sefer mana sıfırlanıyor o aradaki dengeyi bir türlü ayarlayamadım satmayı bile düşünüyorum yani
  • warriorlara özel WR3 rakibe bindirmeli muhteşem combo yapan KO pedalım stılıktır 50 tl
  • 2 skile bile basmayı beceremiyorsanız bence oynamanızın bi anlamı yok, koxp açın monitörü kapatın o kendi kendine oynasın, yada monitörü kapamayın seyredin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

2 skile bile basmayı beceremiyorsanız bence oynamanızın bi anlamı yok, koxp açın monitörü kapatın o kendi kendine oynasın, yada monitörü kapamayın seyredin.

İnsanların ne yapacağı seni ilgilendirir mi sence?Burada yardım istediğim konuyla attığın cevabın bir alakası var mı ? Forum disiplinini öğrenmen dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkntzcgl

benimki as-22, normal yollar ile bitmiyor zaten mantalitesi o yani 19 tane minor 1 adet mana eşitlensin diye o sebeple bitmiyor mana fakat turbo modunu kullanmaya başladığımda ise bu sefer mana sıfırlanıyor o aradaki dengeyi bir türlü ayarlayamadım satmayı bile düşünüyorum yani

Elle oynadığımızda canımız fazla düşünce minore asıldığımız için sanki bize fazla minor yapıyormuşuz gibi de gelebilir bilemiyorum. Sanırım ara ara turbo moduna alacağız o şekilde kullanacağız. Aynı hissiyata bende sahibim hocam. İlk 3-5 gün kullandım. Normal modda adamlar beni kesince dedim "bu ne ya" :) satıp kurtulayım bari diye düşündüm fakat şuan yerinde duruyor. Bu aralar priest oynadığımdan pedalı kullanmıyorum.

• valla bende şu an 1453 pvp serverde oynuyorum orada güzel işliyor knight mantığı var cooldown falan sağtık yapamıyorlar o yüzden
  • sağ tık olmayan serverlerde gayet iyi işliyor pedal hocam ama diğer swlerde sıkıntı yaratabiliyor. yada biz kullanmayı bilmiyoruz :)
  • Sağ tık olmayan server biliyor musun peki hocam özelden atıversen ? Valla satmayı düşünüyorum artık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkntzcgl

quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

2 skile bile basmayı beceremiyorsanız bence oynamanızın bi anlamı yok, koxp açın monitörü kapatın o kendi kendine oynasın, yada monitörü kapamayın seyredin.

İnsanların ne yapacağı seni ilgilendirir mi sence?Burada yardım istediğim konuyla attığın cevabın bir alakası var mı ? Forum disiplinini öğrenmen dileğiyle.

onu senden öğrenecek değilim, bildiğim kadarıyla hile programı ve hile ile ilgili yardım almak ta forum kurallarına aykırı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.