Şimdi Ara

Kopazar Müşterilerini Mağdur Ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kopazar'dan item alanlar için az önce yaşadığım olayı anlatmak istiyorum. İtem alırsanız daha dikkatli olursunuz ki böyle sitelerden item almanızı önermeyeceğim. Satın aldığım itemin sahibi siteye giriş yapıyor ve satışı görüyor ancak ancak aradan 2 saat geçmesine rağmen itemi getirmiyor. Muhtemelen itemi oyun içerisinde satmış olacak ki satış gerçekleşmiyor. Durumu bildirdiğimde ise item sahibinin 12 saatinin olduğu söyleniyor ve 12 saat geçmeden satışı iptal edemeyeceklerini söylüyorlar. Bu durumda da olmayan item için 12 saatimi benden çalmış olup oyun içerisinde de aynı itemi gb ile alma şansını kaçıyorum. Bu yüzden bir daha bu tarz sitelerden alışveriş yapmayacağım, sizin de mağdur olmamanız için yapmanızı tavsiye etmem.

• dostum bu tarz sitelerden alırken bunun olcagını bilmen gerekiyor ama kopazarda satıcı eger %80 başarılı satış yaptıysa zaten sorun olmaz itemi geçte olsa teslim eder sana anında teslim edicek diye kaide yok bende item sattım bana telefona msj geliyor daha sonra ulaşıyorlar telden işim olduğunu söylüyorm tamam diyip kapatıyorlar. daha sonra teslimatı yapıyorum
  • bu aksam skill force epin aldim calismiyor emin olun yemin edebilirim urunu veriyorum almiyorlar epin iadesi olmuyormus

sadece burdan zehir zikkim olsun yazacagim guvenmeyin bunlara uckagitcilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12343

bu aksam skill force epin aldim calismiyor emin olun yemin edebilirim urunu veriyorum almiyorlar epin iadesi olmuyormus

direk destekten oyuna mesaj atmanız lazım. Kullanılmış mı önceden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forgot

quote:

Orijinalden alıntı: 12343

bu aksam skill force epin aldim calismiyor emin olun yemin edebilirim urunu veriyorum almiyorlar epin iadesi olmuyormus

direk destekten oyuna mesaj atmanız lazım. Kullanılmış mı önceden?

Hocam bilmiyorum kullanip kullanilmadigini sadece bu kuponu bu hesapta Kullanmasiniz yazior baska yerlerede yazacaktim ugrasip ekmeklerinden emek istemedim

ama kesinlikle bulasmayin skill epini vs alacaksaniz
  • mağdur ettiğinden nasıl bu kadar emin olabiliyorsun kullanıcı sözleşmesini okudun mu ?
    herkese parayı ödediği an iade etseydi çocuk oyuncağına dönerdi
  • kötü olmuş gerçekten
  • Ben knight ile ilgili alım satım yaptım sıkıntı oldu. Ama hatayı yapan bendim gb satacaktım. 1 yazınca 10m sayıyormuş. ben 5 yazdım 5 gb gönderdim adamlar almadı. hatalı giriş olarak iptal ettiler. İsteseylerdi alırlar gb'yi arkalarına bile bakmazlardı. Sonra 50 yazarak satış işlemini gerçekleştirdim. İtem Alırkende satan adamın nereden biliyorsun işte olup olmadığını bu sebeple 12 saat süre vemeleri normal. Zaten her türlü bil mesajı tel + siteden kontrol etmeniz lazım. Bazı dolandırıcılar sizin item sattığınızı görüp siteye ilan verin diyorlar ve sonrasında kendi tellerinden nasıl yapıyolarsa kopazar olarak mesaj gönderip itemi şu nicke verin diyorlar. Her ne olursa olsun sitedende destek alarak item alım satımı yapın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.