Şimdi Ara

konya psp kırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar arkadaşlar bende senelerdir kenarda duran psp 2004 var eski kırık versiyonunda psp kapanmıyor ve sarjı bitiyordu oyun oynama zevki filan bırakmıyordu bende fabrika ayalarına getirdim.Haliyle versiyonu düşük 3.14 mü ne, en son 6.60 versiyonu varmış sanırım.Kendim yapmayı düşünüyordum ilkin ama brick olayları filan var yazık olmasın alete, acaba bu aleti nerede güncelleme kırdırma işlemlerini yaptırabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.Konya'da eskiden bir yer vardı bu işlere bakan orası kapandı ya da taşındı ben mi bilmiyorum.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi somurtkansirin -- 9 Şubat 2018; 1:26:34 >

• Ben yardımcı olurum istersen hocam

https://www.youtube.com/watch?v=NH7E7fF1AwQ

burada 6.61 için yükleme rehberi var Videonun açıklama kısmında indirmeniz gereken dosyalar mevcut hocam.

Takıldığınız yerde ben yardımcı olurum brick etmezsiniz korkmayın sadece videoyu uygulayın.
  • Bugün psp'yi açtım fabrika ayarı yapınca ilk versiyona geri döndü sanıyor ondan arayışa girmiştim ama sisteme bakınca 6.30 yazıyordu.Bu arada psp 3004 müş yanlış hatırlamışım klavuzunu bulunca öğrendim.Sonra memory disk yerinden önce tn yazan yere bastım zamanında psp kırdırdığım yer demişti ilk açılışta oyun oynamadan buna bas diye sonra da iso kısmına geldim oyunları oynadım kırılmış halde.Fabrika ayarı yapılınca kırılma gitmiyor sanırım sisteme döndüm 6.20 yazıyordu.

6.60 a göre bir iki sistem daha düşük versiyon yükselt tekrar kır uğraşmayım diyorum.Sarjı da ben bazen bir hafta filan bakmıyordum o zaman bekleme modunda bitiyor sanırım.Bir kaç yerde de okudum kırık psp tam kapanmıyormuş diye ondan olsa gerek benim sıkıntı.

Cevabın ve yardımın için çok teşekkür ederim hocam uzun yazdım ama açıklamak istedim belki sizde benim gibi 6.20'de dursun ya da 6.61'e güncelle dersiniz diye.

• 6.61 güncel bir versiyon ve kalıcı pili çıkarttığınız zaman versiyonu gitmez.6.61 ile uyumlu oyunları oynayabilirsiniz..

Karar size ait hocam ben 6.61 yükleyecem diyorsanız önce cihazınızı 6.61'e yükseltmeniz gerekiyor unutmayın.Daha sonra yukarıdaki attığım videodaki işlemleri uygulayacaksınız.
  • Teşekkürler hocam çok sağ olun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.