Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Perez on numara oldu orta cm de , iniesta cok cabuk yoruluyor , benzema nin yanina once torres sonrada mandzukici denedim , mandzukic daha iyi ama hala istedigim forvet degil , div1 e ciktim simdilik ve ilk maglubiyetide aldim 2-1-1 gidiyorum bakalim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR KOLAY GELSİN.
    FUT'A HENÜZ YENİ BAŞLADIM VE PS4 ÜZERİNDEN FUT15 OYNUYORUM SÜPERLİG TOPÇULARINDAN KURULU BİR TAKIM YAPTIM. SİZE BİR KAÇ SORUM OLACAK.

1- MAÇLARDAN KAZANDIĞIM PARALAR KONTRAT VE TRAİNİNG ALMAYA ANCAK YETİYOR. BU ÜNLÜ TOPÇULARI ALABİLECEK BÜYÜK PARALARI NASIL KAZANACAĞIM.
    2- KARŞIMA ÇIKAN RAKİPLERDE MAVİ KARTLI TOPÇULAR VAR. ONLARI NERDEN VE NASIL ALABİLİYORUM.
    3- BENDE DE OLAN BAZI TOPÇULAR BAŞKA İNSANLARDA 92 GÜCÜNDE VE MAVİ RENKTE BUNU BENDE NASIL YAPACAĞIM, YANİ TOPÇULARIN GÜÇLERİ NASIL YÜKSELTİLİYOR.

BU SORULARIMI CEVAPLARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. OYUN BENİ ACAYİP SARDI AMA BUNLARI BİLMEDİĞİM İÇİN MORALİM ACAYİP DÜŞÜYOR. KOLAY GELSİN.
  • Bu arada 4312 Bbwa ile lig 1 title a dogru ilerliyoruz 6-1-1 oldu

Bu sene hem ps4 hemde ps3 de oyunu oynamis biri olarak oynanista herhangi bir farklilik goremedim yanlizca grafikler animasyonlar ve sesler ps4 te cok daha iyi , birde oyuncularin cigliklari pozisyonlardaki oldukca kiskirtici

• Div1 title geldi 8-1-1 ile gram zevk almadim , tamamiyle ego isiydi , fifa 13 ten beri cekismeli , yenildigimde bile keyif aldigim maclar cikmiyor daha dogrusu , tek adamla yilan gibi kivrilip gitmeye calisanlar , 433 4 kullanip deli gibi pres yapip belli tus kombinasyonu ile oyunu oynadigini zannedenler , ezikler ezikler..

Kokorecine birasina mac yaptigimiz inanilmaz keyifli pes serilerinden sonra gectigim fifa 2009 un seriye baglayarak 2013 e kadar muhtesem ilerlemesiyle 14 te baslayan gerileme 15 ile tamamiyle cokuse girdi ki sadece fifa icin aldigim ps4 umu bile sattim. Bir oyun bu kadar mi basite kolaya kacmaya indirgenebilir..

Title alirken sadece hizli , ayaga pas ve 4312 gibi bloklar arasi yakin ( pinpon paslara uygun ) taktik kullandim , gereksiz pres yapmayarak rakibin ceza sahamin yakinlarina kadar gelmesine izin verip sadece cm cdm ler ile baski yapip cb leri geri kosturarak defansi neredeyse hic pozisyon vermeyerek kolaylikla yaptim , 2 farkli one gecince mutlaka balance tan defence e gectim , son dakikalrda ne yaparsaniz yapin oyun gerideki rakibe avantaj sagliyor , o kadar barizki bu dibindeki oyuncuya pasin gitmiyor.

Son olarak soyleyecegim sey ben ve benim gibi bu oyuna gonul veren insanlar olarak oyunu kuralina gore oynayin , yani bu sene oyun bizden ne istiyor , pasli hatta hizli ve dogru paslarla rakibin dengesini bozmak , defence yaparken onsezi yani rakibin donecegi yada pas atacagi yeri sezinleyip defansi oraya kosturun , bu sene kazanmak icin temel 2 unsur bu ama yanliz kazanmak icin , ego hirs sinir..

Saglicakla kalin dostlar.

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Ne oldu başkan yinemi veda
  • system44 kullanıcısına yanıt
    Vedayi tekrar dusunmedim degil acikcasi

16 ile beraber tekrar ps4 alacagim , oyun ne kadar kotu olsada vazgecilmiyor..

• wcatalkaya W kullanıcısına yanıt
    1- Turnuvular ve Title alarak para kazanmak mevcut + Ucuz oyuncu kovalıcaksın bulursan al sat yaparak para kazanabilirsin

2- Onlar kartlardan çıkan en yüksek kartlardır. Coinsi çok olan marketten satın alınabiliyor.

3- Oyuncuların kartları renklerinden dolayı güçleri de değişebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Vedayi tekrar dusunmedim degil acikcasi

16 ile beraber tekrar ps4 alacagim , oyun ne kadar kotu olsada vazgecilmiyor..

Ps4 Alıp Fifa 16 beğenmessen. Yinemi satıcan makineyi

• Merhaba arkadaşlar..

Ps4 fifa 2015 yeni geçtim aranızdayım tekrardan :)

Anca coins toplayabildim güzel bir bronz ingiltere önerirmisiniz ? BPL ye en uygun taktik hangisidir ? Coins 10 K
  • Yok oyunu satarım bu sefer.. Benim oğlan oynuyor zaten , o yüzden ps3 aldım tekrar
  • quote:

Yok oyunu satarım bu sefer.. Benim oğlan oynuyor zaten , o yüzden ps3 aldım tekrar

• Rakiplerde 433 (4) görmekten gına geldi yahu

10 Rakibin abartısız 8/9 u bu taktikten
  • quote:

Rakiplerde 433 (4) görmekten gına geldi yahu

10 Rakibin abartısız 8/9 u bu taktikten

Aynen herkeste aynı taktik dün Hazard ve yaya aldım ikisi 225k fiyatlar fena düşmüş

• Ooo Tayfun Bey iyisiniz valla

• quote:

Ooo Tayfun Bey iyisiniz valla

Arkadaşlar Sağolsun TARIK bey

• http://forum.donanimhaber.com/m_105063839/f_//tm.htm#105063839

Pro club oynamak isteyen arkadaşları bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERGX -- 7 Mayıs 2015; 3:33:21 >
  • Bu konu son zamanlarda neden bu kadar sessiz? Ayrıca üye alımı devam ediyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Léo

Bu konu son zamanlarda neden bu kadar sessiz? Ayrıca üye alımı devam ediyor mu?

Oyunun kötü oluşu ile maalesef konumuzda popülerliğini yitirdi , fifa 16 ile tekrar konuyu canlandıracağız inş.
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    İnşallah. Peki kayıt şartlarınız nelerdir? Şimdiden üye olalım, 16' ya kalmasın
  • İlk Sayfaya ekliyorum seni , 16 da görüşmek üzere
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.