Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: babako34

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Evet beyler , arada Fifa 14 oynuyorum , 14 te coinsi olupta kullanmayanlardan yardım alınır..

Destek için pm lerinizi bekliyorum duayenler

Platform nedir hocam

Platform sıkıntısız darlanmasız ps3 emice

Çıldırmaya az kaldı ps4 üm nerde

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Tarık sorması ayıptır kaçtan verdin makineyi bende sattımda özelden yazabilirsin dilersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • woodgate kullanıcısına yanıt
    Gizlim saklım yok kardeşim yazayım tabii , 700 lira + lumia 630 karşılığında sattım , lumia da 400 e gitti yani 1100 lira
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Bende eurasia garantili sattım 3 -4 aylık 1100 e aldım 1100 sattım :)

Fifa 125 e ikinci kol 125 e sattım.plus elimde patladı :))

• woodgate kullanıcısına yanıt
    Plus üyeliğini satabilirsin ps4 kardeşlik bölümünde
  • quote:

Fifa 15 ten sonra ps4 üde sattım , bu paraya değmeyecek bir oyundu ( fifa için aldım konsolu ) , ps3 teyim 14 te ultimate team in world cup modunu oynuyorum , rakip zorlansada buluyor , şampiyon olup 30k indirdim az önce , 15 teki saçmalıklardan sonra iyi geldi diyebilirim

Ben Ps4 'u satmam yahu Division'u bekliyorum. Ama gercekten, 15 deki sacmaliklar yok 14'de. Gercekten oynamayi bilen, rahat rahat aliyor oyunu. 15 deki gibi 2-0 one gecip, sonra oyunun hediyesi ile mac 2-2 olmuyor. Ha 2-2 olduktan sonra maci aliyor musun? Evet %80 aliyorsun ama bu stress niye? Multiplayer bir oyun ne kadar iyi bir oyun olursa olsun, oyunun bazi bolumlerinde, olaylar bariz bir sekilde oynayanin kontrolu disinda gelisiyorsa.. O oyun bir coptur ve ait oldugu yer. cop tenekesidir. Ben Fifa 15'i attim cope, rahatladim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babako34

quote:

Evet beyler , arada Fifa 14 oynuyorum , 14 te coinsi olupta kullanmayanlardan yardım alınır..

Destek için pm lerinizi bekliyorum duayenler

Platform nedir hocam

Platform sıkıntısız darlanmasız ps3 emice

Çıldırmaya az kaldı ps4 üm nerde

Fifa 15 GTA5 takasladım birde cod aldım fifa gitti dertler bitti bendede

• Burak-09k kullanıcısına yanıt
    ben şimdiye kadar hiç öyle silahlı vurmalı kırmalı oyunları oynamadım, ama geçen sene tanıtımını gördüğümden beri Division oyununu bekliyorum. ne zaman çıkacak bir haber var mı? en son Ocak 2015 idi ama emin de değilim. FIFA 15 /FUT daha doğrusu) ara ara oynuyorum, The crew gelene kadar idare edecek. gerçi crew için de araba kontrolünü DS4 ile geliştirmem lazım.. tavsiyesi olan varsa öğrenmeye hazırım :)
  • Fifaya 302mb güncelleme geldi.

• Icerigi ne acaba

• Barlas_ kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99841588

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=99841588

Az once futta mac yaptim. Ciddi anlamda yavaslama gelmis oyuna. Santradan alip gitme olayi bitmis. Benim gozlemim bu.

• Executor1905 kullanıcısına yanıt
    Team mate tackle daha agresif olmuş. Korner sonrası rakip takım degajlarinda orta sahada 1 oyuncumuz olurdu şimdi 2 oyuncu bekliyor. Defansta tackle daha etkin önünden geçerken salak salak bakmıyor müdahale ediyorlar. Defans oyuncuları pozisyonu kaybedince eskisine göre daha çabuk toparlaniyor.Top sürmek biraz daha zirlasmis çünkü rakip direk müdahale edebiliyor..Oynanış anlamında fark ettiklerim bunlar Santradan.gol bitmiş
    Adamalr direk saldırıyor
    Paslar kolaylasmis
    Defans artık r1e basili tutsanda kendini öne atmiyor
    Top kapma kolaylasmis

• Guncellemeden sonra catir catir pas mi yapiliyor bana mi oyle geldi yoksa ama oyun ciddi anlamda iyilestirilmis. Mls den 2 takim eklenmis birde ingiltereden 3 takimdaki 40 oyucuya yuz eklemesi gelmis taraabt falan gelmis enteresan guncelleme

• Arkadaşlar 1 milyon coins var elimde. 1050K olarak vereceğim. İlgilenenlere duyurulur.

Bu arada bana mı öyle geliyor yoksa oyun yamadan sonra toparladı mı? GTA V daha çok oynuyorum belki ondan bana öyle geliyor ama...

Yamadan beri yaptığım bütün maçlardan zevk aldım. Oyuncuların yapacaklarını ana ekranda belirlemek mütiş. İstersen Defans oyuncularını hiç ileri çıkmayacak şekilde ayarlayabiliryorsun.

L1 üçgen çok zorlaşmış. Yani 10 maç yaptım yamadan beri. Hiçbir rakibim L1 üçgenden gol atamadı. Ki çoğu ölümüne denedi durdu. Defans oyuncuları gereksiz pozisyon kaybı yapmıyor. Hele yardır yardır gidenler şok oldu herhalde. Duvara çarpmış gibi oluyorlar. Santradan yardıranlar üçüncü adımda topu kaptırıyor.

Hayırlısı bakalım...

• urtur kullanıcısına yanıt
    bana da öyle geldi, yamadan sonra oyun daha bir oynanır olmuş... ancak tez dolayısıyla uzun süre oynamadığımdan mıdır nedir iyi oynuyorum ama kaybediyorum :) muhtemelen el, göz uyumunu, koordinasyonunu tekrar yakalamam gerek :)

ben de 2 Aralık'ta The Crew'in çıkmasını bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: urtur

Arkadaşlar 1 milyon coins var elimde. 1050K olarak vereceğim. İlgilenenlere duyurulur.

Bu arada bana mı öyle geliyor yoksa oyun yamadan sonra toparladı mı? GTA V daha çok oynuyorum belki ondan bana öyle geliyor ama...

Yamadan beri yaptığım bütün maçlardan zevk aldım. Oyuncuların yapacaklarını ana ekranda belirlemek mütiş. İstersen Defans oyuncularını hiç ileri çıkmayacak şekilde ayarlayabiliryorsun.

L1 üçgen çok zorlaşmış. Yani 10 maç yaptım yamadan beri. Hiçbir rakibim L1 üçgenden gol atamadı. Ki çoğu ölümüne denedi durdu. Defans oyuncuları gereksiz pozisyon kaybı yapmıyor. Hele yardır yardır gidenler şok oldu herhalde. Duvara çarpmış gibi oluyorlar. Santradan yardıranlar üçüncü adımda topu kaptırıyor.

Hayırlısı bakalım...

Gta akar

• The Crew'i oynuyorum şu an. Herkese gelmedi mi Betası? İndirdim 14 gb falandı. Sol altta Beta sürümüdür, gerçek sürümle farklılıklar olabilir yazıyor. Herşey açık sanırım. Hikayede biraz ilerledim. 2. sınıf filmler tadında konusu var. Grafikler pek iyi değil ama sürüş hissini ve açık dünya olayını beyendim. Oyun ferah ferah valla...

Gta beni benden aldı valla. Sırf onun yüzü suyu hürmetine mi bilmiyorum. Fifa acaip süper gelmeye başladı yamadan beri...
  • urtur kullanıcısına yanıt
    beta geldi de, ilk beta açılışında bana açmışlardı, sonra 25inde tekrar açınca hikayeyi sıfırdan başlattılar o yüzden tekrar oynamadım :) çıkışını bekliyorum..

ben hiç GTA oynamadığım için bilemiyorum :) bu ayki oyun tercihimi The Crew'den yana kullandım. muhtemelen bir sonraki de The Division olacak :)
  • aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    GTA yı kesin denemelisin. Sırf hikayesi konusu diyolagları için bile alınır. Hiç bir oyunda bu kadar eylendiğimi hatırlamıyorum.

Asıl project cars mı ne vardı. Grafikleri falan süperdi. Ondan haber var mı? Bi de Division la Crew aynı oyun değil miydi yahu. Karıştırdım ben...
  • 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.