Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: urtur

Evet tam gerçek yeni nesil AC unity olmuş diyorlar. Ama hatalar çokmuş. Ben oynamadım da. Gamespot falan özel video çekmiş duvarlara sıkışan adamlar, yüzü yok olan tipler falan. Ama grafikleri harika imiş.

Bu arada yamadan beri GTA dan vakit buldukça baya bi maç yaptım. İlk başlarda ki kadar çok ısrar edemiyeceğim bu sefer; tekar deneyin diye

Ya iyi hoş artık L1 üçgen zorlaşmış ama o kadar da değil. Ama asıl ondan önemlisi Div 1 de heryer 90+ pace. Millet bırakmış artık paslaşmayı falan. Topu alan çapraz bir şekilde koşmaya başlıyor. Bir sağ bir sol. 19 sefer yakalıyorsun. Bir sefer kaçır hoop gol. Bir de momentum vurduysa, şutların direkleri dövüyorsa buyrun cenaze namazına... Div 1 de takıldım biraz. Düştüm Div 3 e kadar. Şimdi tekrar Div 2 deyim. 3 de 3 le başladım. Ama...

Oyun eskiden asıl PS oynama sebebimken, artık GTA oynarken yorulursam, sıkılırsam (çok zor ) dur iki maç atayım tadına geldi. Üstüste 2-3 maç yaptın mı bayıyor...

Not: 1 milyon hala duruyor. Yok mu alan.

Hocam , AC U ye 2 hafta once guncelleme geldi 2.5 gb felandi ve o sorunlar kalkti.

fifayi artik arada oynuyorum.
    1 m kac tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutelbir56

quote:

Orijinalden alıntı: babako34

quote:

quote:

Uncharhed tarzı ilerlemeli oyunları seviyorum ben utku araba yarışları ile aram mesefeli kolla oynarmıyor direkson lazım ps4 uyumlu

abi, the order geliyor, oda ilerlemeli ve turkce altyazili olacakmis. grafikler sinematikler super hikaye saglam tam bir film tadinda gozukuyor. Uncharted a daha cok var :(

Oyun güzelse alırız mahmut hatta kardeşlik yaparız be dersin

Ben kutulu alacagim ama olurda karar degistirirsem haberlesiriz.

kutulu alma diğital 60 tl geliyo sonrasında satma sanşımızda VAR

• http://www.futhead.com/15/squads/11154438/

bu kadro sizce nasıl olur arkadaşlar bpl kadromu dagıtıp kuracagım div1deyim kaç sezondur ,rakipler zorlarmı sizce bplde yarı yarıya galibiyetim oluyordu en fazla..
  • Bana 700K lık bir takım Önerebilirmisiniz Taktik 4-2-3-1 2 CDM 3 CAM Olan Lig ve Oyuncu size kalmış
  • Tevez'in Sif olanını denedim çok fark göremedim. Ama bir dene olmazsa normaline dönersin. Normal Hamsik iği de İf'ini de denedim. Hamsik bana kağıttanmış gibi geliyor. Adam her müdahalede savruluyor sanki. Bence Pogba yada İf Pogba'ya Cam de bir şans ver. Ben engine kartla çok verim alıyorum. Süpriz kafa vuruşları, çok sert isabetli şutları var. Pasları da sınıfı geçer. Topta çalıyor.

Ortada bence bu sene yavaş da olsa De Rossi çok verimli. Ayarlardan 'stay defence' de seçersen mütiş oynuyor. Pasları da baya iyi. Çok kalıplı. Vidal çok iyi tabi ama ince kalıyor biraz. Vidal ve marcisio u iki tarafa koyarsın.

Defansta geçmiş yılların efsanesi Ogbonna ya bir şans vermeni isterim. Pace düşmüş ama tam bu oyun için biçilmiş kaftan. Chiellini efsane tabi. Ogbonna istemezsen Juan Jesus çok çok iyi olmuş geçen sene gibi. İkisi de unrare biliyorum ama ben de Div 1 deyim ve sırıtmıyorlar. Ama Chiellini kendini aratıyor. Ogbonna yerine onu koyasım var tekrar. Olmadı bence Barzagli, Bonucci den iyi bu oyunda.

Yedekte bir Palacio şart. İbarbo çok kaçırır saç baş yoldurursa, son dakikalarda alabilirsin. Ben İbarbo ile Palacio oynuyorum şu an. Ama geçen yıl ki Di Natale'yi çok özlüyorum

En çok Serie A oynadım bu sene. Hatta hep neredeyse. Hemen hemen bütün oyuncuları denedim. Ticarette yaptığımdan. Düşündüğün oyuncuyu sorabilirsin.

Misal İf Higuain. Aldım yaklaşık 20 maç efsane oynadı. Sonra bıçak gibi kesildi ama. Gerçi tüm takım gitti gümbürtüye. Soluğu Div 3 te almıştım. Takımı satıp kadro değiştirmek zorunda kaldım. Şimdi coins birikirse gene alasım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urtur -- 4 Aralık 2014; 12:56:59 >

• Hocam güzel anlatım eline sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah abi. Lig soran olursa yazarım daha. Ispanya, Lig 1, BPL baya hakim oldum. Ama özellikle serie a da denemediğim oyuncu, sistem kalmadı

• Gran Turismodaki arabaları deniyorum bende..

Şaka bi yanada 2 senedir iyice oyundan soğuttu şu ea bizi , 14 aldıydım tekrar onun bile yüzüne bakmaz durumdayım..
  • quote:

Eyvallah abi. Lig soran olursa yazarım daha. Ispanya, Lig 1, BPL baya hakim oldum. Ama özellikle serie a da denemediğim oyuncu, sistem kalmadı

En son futu bıraktığımda bende ispanya ligi kurmuştum geçen seneye göre ispanya ligi daha iyi durumda bu sene bakalım fifa 15 için tekrar alsammı diye kararsızım demekki fut olmadanda oluyormuş onu anladım zaten artık buralara yazan çizende yok gördüğüm kadarıyla

• Ya su bunaltici pres yapip sürekli öyle oynayanlara sinir oluyorum ea şunun dengesini bir ayarlayamadi gitti sanki adamlara motor takılmış gibi kosuyorlar. .div1de hep bunlar kaynıyor team press - high press atak oynamaktan öte hic nefes aldirmiyorlar custom tactiden mi acaba.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uncharhed tarzı ilerlemeli oyunları seviyorum ben utku araba yarışları ile aram mesefeli kolla oynarmıyor direkson lazım ps4 uyumlu

abi, the order geliyor, oda ilerlemeli ve turkce altyazili olacakmis. grafikler sinematikler super hikaye saglam tam bir film tadinda gozukuyor. Uncharted a daha cok var :(

digital nasil 60 tl 180 tl gozukuyor psn de

• mahmutelbir56 M kullanıcısına yanıt
    US psn de 59 dolar ya oyunlar. 130 TL falan ediyor. Bir kardeşlik çaktın mı, 60-65 TL ye halloluyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

digital nasil 60 tl 180 tl gozukuyor psn de

us psn den alıcaz kardeşlik yapıcaz mahmut nerde yaşıyosun sen yav

• quote:

US psn de 59 dolar ya oyunlar. 130 TL falan ediyor. Bir kardeşlik çaktın mı, 60-65 TL ye halloluyor.

çakalımmı bi kardeşlik utku senle
  • Çakalım abi memnuniyetle Hangi oyuna
  • quote:

abi us psnden alirsak tr altyazi olmayabilir

• quote:

Çakalım abi memnuniyetle Hangi oyuna

facry 4 yada assassin's creed unity yada senin aklında başka bir oyun varsa bakılır
  • quote:

quote:

abi us psnden alirsak tr altyazi olmayabilir

az çok ingilizcem var idare eder
  • battlefield 4 olabilir
  • urtur kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkur ederim peki lb-rb cdm cm cam ve st yedeklere kimleri alsam chemistry kartları ne olsun pogabyi camds denedim canavar gibi oldu ya marchisio ve vidalin ara paslarını bplde oynadığım hic bir adam öyle atamiyoedu rooney dışında bunlar cok rahat atıyor valla stde muriel nasil peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 6 Aralık 2014; 0:57:36 >
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.