Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Evet kesti ilk olarak 3 gb indirdi.Gerisini saat olarak bekliyor sanırım

Bendede kestiydi ama açık bırakıp işe gittim , oyuna başlayınca mı gerisini download edecek acep , yine sec yüzündenmi bu acaba ?

3gb download ettikten sonra , indirme dewam ediyor. oyun resminin uzerine gelip options tusuna bas bilgi secenegini tikla orda gosteriyor kac gb yuklendigini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Evet kesti ilk olarak 3 gb indirdi.Gerisini saat olarak bekliyor sanırım

3gb den sonra arka planda indirmeye devam ediyor. Oyunun üzerine gelip options tuşuna basıp bilgiyi seçin. Oyunun toplam boyutu ve cihaza inmiş boyutu yazar orda. Açık birakirsan ps4u yada bekleme moduna alirsan öyle arkada indirir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıç olarak şu kadroyu kurduk hayırlısı bakalım.Benden size bir tavsiye arkadaşlar alabildiğinizi alın fiytatlar yükselmeye başladı.

http://www.futhead.com/15/squads/1310987/

İlk maçta rakip olarak Hazard'lı, Welbeck'li,Ramsey'li kadro ile 3-3 berabere kaldık.Webo bu sene cok can yakacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARELİMOOO

Herkese slm FUT çetesi..Yine yeni bir sezonda herkese bol şans ve iyi oyunlar dilerim..Benim kadro tamamlandı...Akşama bir tadına bakayım

Hocam pack acarken bi taktiginiz var mi? 24k pointsle bu kadar + o coins aklim almiyor.

14000 points pek actim. Fabregas ve Remy haric 10k ustu para edeb oyuncu bile cikmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• öncelikle yeni katılan arkadaşlar hoş geldiler :)

şimdi saygıdeğer duayenler, bir sorum var :) malum oyunu ancak yarın akşam (iş çıkışı) ıynayabileceğimiz için henüz oynamadık, update falan da gelmiş nasıl olduğunu görmediğimden bir şey demem mümkün değil.. ama edindiğim izlenim daha çok pasların kolaylaştığı yada en azından daha akıcı hale geldiği yönünde.. bunu dikkate alarak pas oyunu oynamak için ya 41212 yada 343 ve varyasyonları gibi sahaya tam yayılan bir diziliş tercih edilmesi gerektiğini düşünüyorum. şimdiye kadar hiç denemediğim bir dizilişe şöyle bir kadro oluşturdum :

http://www.futhead.com/15/squads/1322648/

sizce bu kadro, bu yapısıyla fifa 15 için uygun mudur? yoksa nasıl modifikasyonlar yapılmalıdır? yada tamamen başka bir diziliş ve/veya kadro mu denenmelidir?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutelbir56

saat ler bir turlu gecmiyor

Kuzen bari şimdi wc ihtiyacını gider sonra vakit bulamazsın

• 3 gb den sonrasını merak eden duayenler

Setting den data management gibi bi kısım var oraya girin orda uygulamaların oyunların içinden felan kaç gb yer kapladığını görebilirsiniz orda oyunun kaç gb indiğinide görebilirsiniz yavaş yavaş artar yeni indirmekte olduğunuz oyunlar

• Merhaba... Ben de tam kesin almayacağım derken Eşimin ısrarlarına dayanamayıp PS4 ü dün aldım. Tarık kardeşim sayesinde oyunu da okula gelirken indirmeye başladım. (Benim hain kanki Murat benden umudu kesip Tarık'la kardeşlik yapmış. Ama Tarık ben PS4 ü alınca ben bulurum birini deyip çekildi sayesinde oyun iniyor şimdi ) Öğretmensiz konu mu olurmuş hem canım. Ama yaklaşık 8 aydır oynamıyorum Fifa, bilmiyorum paslanmışmıyımdır. Psn gene aynı: urtursumer

NOT: PS4 ü Eşini ikna edemeyip alamayan arkadaşlara benim taktiği öneririm. İhtiyacı olan olursa sormanız yeter hemen yazarım...

• aragorn1905 A kullanıcısına yanıt
    Muhakkak bir çok taktiği deneyeceksin ama tavsiyem 4 lü defansla başla. Fifa 14 te cam lı taktikleri oynayamıyordum 4-4-2(2) 4-3-3(2) bu taktiklerle oynuyordum. ama bu oyunda farkettim cam oyuncularının müthiş etkisi var oyuna. pasları ben abartılı buldum mermi gibi pas atıyosun adamının ayagında mıknatıs varmış gibi yapışıyor sekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikkat mersinli

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutelbir56

saat ler bir turlu gecmiyor

Kuzen bari şimdi wc ihtiyacını gider sonra vakit bulamazsın

alemsin yahu

• system44 kullanıcısına yanıt
    evet, muhakkak farklı dizilişler deneyeceğiz, ne de olsa artık her oyuncuya diziliş kartı basmak yok

ancak, mesela oynayanların yorumlarından anladığım kadarı ile defans (özellikle update sonrası) çok daha zorlaşmış, hücum etmek kolaylaşmış (gerçi ben skill falan hiç uğraşmadığım için, tabi önce öğrenmem lazım, bana yine de zor gelebilir...) böyle bir sistemde sahanın her yerinde adamının olması önemli, ve oyuncuların en öenmli özelliği passing ve dribbling.. tabi oynayarak göreceğiz, ama benim edindiğim izlenim bu :)

bakalım :)
  • Defans yapmada bir denge yoktu zaten bazen team mate contain ile tak diye topu alirken bazen bon bon bakardi oyuncunun karşısında.bence daha dengeye gelmiş

• urtur kullanıcısına yanıt
    Ayni durumdayız bende gecen sene hic oynamadim sürekli dışarı çıkıyor arkadaslarla buluşuyordum gecen hafta aldim şimdi genelde evdeyim günde 1-2mac yapıyorum ;)sizin taktik ne hocam.yoksa bumu:)))

https://www.google.com.tr/search?tbs=sbi:AMhZZiskoWFw4jsQ7RMcFSdqUSIzcEeRBk1S47zvP1Izwgq_1WfplOqhdKAanYmeZ3ycb5-L0CkB7qoQ4Mh02YlxtZK6f94vNVlulbyHieApjXhLShEGkFWGfVK4XegkMK1GktXBNe9kcCgN9gtzHguKZLjWzhHsXfbiTt5JPa50Sc1LBwYLBYfNb7L3yjj6o33MFez51e68lH_10d3qvYbTH4e09NLmLBLGQd516q76pyVUP2S00YXDAZpoF0PzIdy3LOeepT65jnK4_1zVP51tmgsQZS5YEdhiKAjKHiK9yryr1z0ZhSH2QIIMGcKTxIu_1bXflWZE9vhZqg-7M0K9Kh8AC5pokfSh97xmPQcorTg5KFu1fO9YqI-SD_11cZz1_1ZFjVLLsL1CJqAdWGpw1rbiBhebmlXmbVG-4OtxTK4U2b6xrZZF8CsNn8TXmEEbzSKqn59uCFA8qJpPQ_1Q04KWdrSR5r-lK3DHN1VaGS6UPKA7Pa-nN6xDNYvv1WvRGGHZhY1YWuDiMvq5FSChv9EiPX9aObzycHd1tUm8S_1pL_1lRzrKolbbbmWDCAg8MXHdv0smJmQQOlRITd8NQokCsP4Wnj9pOuc63uOnNae7vVkZev4C8L2HrhmcOV7VobOHnoe1DUi1BaMptFs0eu3eLi5n33RFZbQZ-14-2QAvoLqSDp3gyTr4iWRtWh2ImVl1qcY5DunbW2E_1_1AJJB_1Q44Z-BOpZ1gof6uYRWc6ekmTYCbWS0Ru4rHzayYuJ6uL4fUpjkRzFUJmZ4fhFBAsrIoWM1VJhH640SvFsf7GPO4k6iG89pcQDfUv5m9FovfGlfjM5CRvTUvpEiugD4W7x0OZGreZuuNb-YXpgDKbKWXn_1awn-ewJ08WpN5Xk7DqpYejTgPC_1KIXugD8lmJNdWnFcHPEpCTWnmyqUG64z9RTT7zD15WCG4pHYBrGSMBeWviWm6n2wIk2coDDFrITr1_1QTFSqp2preRQbF8p6gYBO7Ds4Grx-7KoF-kyggENcJbCTydicAgmbaHzEAmF3ElJOIlaq53QyUWr726VW1aW5bAEUXxcX1E2YqWp7yMtOOo_1Of_1-zfO3MLMR-asHVqFN8ispVcJuSkRKUAlHzzv3r6fNXiczLW2pmKeenfCmi5yQSSc5OiHz43t5GgBVzuJjj_1tD7qFUwl_1gAuRP4g3xPyMYvuVzTahd2Upkli7ZymOiP1PMgaCjE3iBbBtX1-QqHqDlUlalB6xAooBdrNh0c7zp5CGes3qo5QPcky80hKeH1eyaZ7gTnLZiv1EQQhIBqSwB7rSbI8rhCduZidEdDDKIN9vLZJHnoZnTylRdSsg5zSp57WxtYYfreuAXg5frNfkrSKeMaapPPZMbKvDN35Qke_1Yj2mA24tBZ7_18BpD1RO61AlxtyGde_1CSsuXHwa9oTiPTwyiYTL3MAsPwRElybHd_1y9a6AnF31w

• kardeşim pack açarken taktik falan hikaye ne varsa şansına o geliyor işte..Geçen sene paketin içinden çıkan hediye paketten RONALDO bulmuş adamım hazard,di maria, falcao,yaya toure,silva, aguero packten geldi...Bunun dışında van persie,yaklaşık 5-6 tane if menez,reus,2 tane lewandowski,3 tane lahm,3-4 kadar boateng ve alaba falan geldi..( Hatırladıklarım bunlar)... Sadece tavsiyem şu olabilir sabah arken pack açın geçen senede böyle iyi şeyler bulmuştum...
  • ARELİMOOO A kullanıcısına yanıt
    Ne şans varmis sende

• urtur kullanıcısına yanıt
    Utku hoşgeldin kardeşim tekrardan aramıza , oyunu ps4 takas konusundan satın aldım kardeşim , sıkıntı yok yani , gece 1 de online ım anladın sen onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 23 Eylül 2014; 12:20:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARELİMOOO

kardeşim pack açarken taktik falan hikaye ne varsa şansına o geliyor işte..Geçen sene paketin içinden çıkan hediye paketten RONALDO bulmuş adamım hazard,di maria, falcao,yaya toure,silva, aguero packten geldi...Bunun dışında van persie,yaklaşık 5-6 tane if menez,reus,2 tane lewandowski,3 tane lahm,3-4 kadar boateng ve alaba falan geldi..( Hatırladıklarım bunlar)... Sadece tavsiyem şu olabilir sabah arken pack açın geçen senede böyle iyi şeyler bulmuştum...

Bana bi lewandowski ciksa ortaligi yikarim cok sansliymissiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaw bu ne rezalet serverlardır yahu oyuna girdim 2 maç yaptım daha önce kullanmadığım küfürleri bile ettim yahu

Kaleci degajında bile tam yol bastığım degaj kademe kademe yükselirmi arkadaş , oyuncular desen bırak slow motion ışınlanmış gibi resmen kaybolup kaybolup ortaya çıkarlarmı ?

Sonuçta oyundan birşey anlamadan işe gideceğim birazdan gece geldiğimdede umarım aynı bağlantı sorunlarını yaşamam , yazık yahu..

Son oynadığım karşımdaki gerizekalınında forması ile benimki neredeyse aynıydı , göremedim başlangıçta formasını ve başlangıçta bağlantı barıda yok , kötü bir giriş yaptık oyuna bakalım halen ümitliyim yinede.

• Arkadaşlar Selamın Aleyküm

Herkesin keyifleri nasıl?

Her akşam FUT'da tabiri caizse akıyorum vallahi. Oyun tereyağ gibi kayıyor müthiş akıcı.

Kadromu da oluşturdum artık eski dostlarla turnuva/lig keyfi bizi bekler

PSN: zaferya5 ekleyiniz özellikle eski dostlar friendly maçlar için müsaitim :)
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.