Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (535. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mamitek

quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Aramızda doktor vardı ama sesi çıkmıor şu an

Buradayım Tarık. Herkese selam. PS4 alamadığım için ( Hanımdan fena veto yedik , hep kendine Çalışıyon diyor. Kombine , d smart vb) şimdilik ps3 le devam. Ikna çalışmaları devam ediyor. Taktik verecek varsa beklemedeyim. Coins satıyorum. E çocuk oynayacak gibi taktikler ile yaramadı Bi tek taş mı alsam?. Bu arada sevgili meslektaşım Aramıza Hoşgeldin

Mami kaptan tavsiye verirsem kapışırsınız resmen Ben masaya yumruğumu koyup aldım dermişim şimdi Şaka bir yanada bir yolunu bulursun sen derim..

• Evet bencede cok hizli
  • Herkese iyi akşamlar hayırlı forumlar.Aylardır konuyu takıp etmekteyım.Tugra abiyle (Fifaz) konuştum gruba katılmak ıstedıgımı belırttım sagolsun benı kırmadı kabul ettı.Umarım sevgı saygı cercevesınde guzel keyıflı vakıtler gecırırız.Yasım 19 İstanbul'da oturuyorum.Hatam olduysa sımdıden affola maruz gorun abılerım.Hepınıze saygılar sevgıler

psn:sarp709

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarp709 -- 22 Eylül 2014; 22:49:27 >
  • sarp709 kullanıcısına yanıt
    Heh şimdi oldu

Aramıza hoş geldin kardeşim
  • quote:

Heh şimdi oldu

Aramıza hoş geldin kardeşim

Hosbulduk abıcım tekrardan cok tesekkurler ıyı forumlar
  • Beyler şu oyuna başlayanlar bizi bir bilgilendirse iyi olacak , şu kiralık ( loan ) olayı nedir ne değildir fifa 15 te ?
  • sarp709 kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin kardeşim
  • Fifaz kullanıcısına yanıt
    Loan olayı; leveline göre katalogdan oyuncu kiralayabilyorsun tabi istediğin oyuncular değil kataloğa koyulan oyuncuları. 4 maç 8 maç vs.. coın falan vermiyosun xp ile kiralanıyor bi kereye mahsus .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

herkese selamlar, 1 yıl ara verdiğim 2 sene ara verdiğim playstation camiasına tekrar geri döndüm. geçen sene xbox kullanıyordum sonra onu da sattım. bikaç gün önce ps4 aldım bu seneye bomba gibi giriş yapıcam inşallah tarık abi beni hatırlamışsınızdır belki eskiden gruptaydım yaşım 22 tekrar gruba dahil olmak istiyorum

Hoş geldin kardeşim aramıza tekrar , 352 ni iyi hatırlıyorum

3-5-2 yi İtalyanlardan daha iyi uygulardim eskiden abi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• system44 kullanıcısına yanıt
    Hosbulduk abı
  • @Fifaz'ın ricamı kırmayıp gruba kabul etmesiyle ben de aranıza katılıyorum arkadaşlar. İsim Salim
    Zaten @Muhibbi yi iki senedir rahatsız ediyordum PCde olmama rağmen
    id : fasakasa-TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 22 Eylül 2014; 22:45:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: system44

Loan olayı; leveline göre katalogdan oyuncu kiralayabilyorsun tabi istediğin oyuncular değil kataloğa koyulan oyuncuları. 4 maç 8 maç vs.. coın falan vermiyosun xp ile kiralanıyor bi kereye mahsus .

Eywallah edip , bakalım download bitmiştir muhtemelen sabaha siftah yaparız gibi oyunda , ligue 1 kurdum , şöyle cavani-t.silva vs. olursa yapıştırırım hiç bakmam
  • quote:

quote:

Eywallah edip , bakalım download bitmiştir muhtemelen sabaha siftah yaparız gibi oyunda , ligue 1 kurdum , şöyle cavani-t.silva vs. olursa yapıştırırım hiç bakmam

Lig 1 nerden geldi

• Fifaz kullanıcısına yanıt
    Bende ligue 1 var cavani lavezzi matuidi lucas lı bakalım oynuyrum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlas_

quote:

quote:

Lig 1 nerden geldi

David luizle t.silva yanyana geldi beton gibi defans

• trkr06 kullanıcısına yanıt
    Evet kesti ilk olarak 3 gb indirdi.Gerisini saat olarak bekliyor sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Barlas_

quote:

quote:

Lig 1 nerden geldi

16k ile garibanlıkla kurdum , bakalım çimleri ağlatmalı bu kadro , sefil olsada başlangıç için ideal geldi

• E silva bendede var bende yapim bari

• saat ler bir turlu gecmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dogukan21

Evet kesti ilk olarak 3 gb indirdi.Gerisini saat olarak bekliyor sanırım

Bendede kestiydi ama açık bırakıp işe gittim , oyuna başlayınca mı gerisini download edecek acep , yine sec yüzündenmi bu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.