Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tüm arkadaşların bayramını kutlarım,sevgili tarık kardeşime de emeğinden dolayı ayrıca teşekkür ederim..umarım bu konu da kirlenmez ve seviyeli,dostane paylaşımlarımız devam eder...tarık kardeşimö benide aranıza yazıver

burcin78=ARELGON
  • bu arada guruba yeni katılan arkadaşlara da hoşgeldiniz deme isterim,bizleri tanımaları açısından kısaca bende kendimden bahsedeyim ve yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyeyeim:)))

adım Burçin,1 yaşında AREL isimli mbir oğlum var(ee dfoğal olark da evliyim),MAnisa Turgutludayım avukatlık yaparım,FUT ve HUKUK konusunda herşeyi danışıp soraabilirsniz arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehsinyes

Merhaba ana konu kurulduğundan beri neredeyse takip edip de foruma üye olmayan tek konuk sanatçı olarak sonunda aklı başında bir başlık ve grup kurulunca foruma üye bile oldum. Umarım beni de aranıza alırsınız. İsmim Sinan, yaş 32, özel bir şirkette satış şefiyim, evliyim ve bir oğlum var, yarışmaya Ankara'dan katılıyorum:) Aranızdan bir tek ynrylmz ile maç yapmışlığım var. İşimin yoğunluğu nedeniyle tek keyif alanı FUT kalıyor, onda da seviye aradığım için bu gruba dahil olmak istedim.

Her daim 4-4-2 oynamaktan vazgeçmeyen birisi olarak bir Brezilya karmam, bir de Serie A karmam mevcut. Ama işim gücüm Brezilya; açık ara en zevk aldığım takım oldu. Yanlış anlaşılma olmasın pace manyağı değilim, sadece top hakimiyetleri ve becerilerinin yüksek oluşu çok hoşuma gidiyor. Kadrolar şu şekilde;

Brezilya:

Artur Moraes
    Marcelo
    Dede
    Naldo
    Danilo
    Michel Bastos
    Ramires
    Paulinho
    Hulk
    Welliton
    Alexander Pato

Serie A:

Stekelenburg
    Pablo Armero
    Andre Dias
    Mexes
    Jonathan
    Lulic
    Guarin
    Nocerino
    Maggio
    Vucinic
    Alexander Pato

Hoş geldin kardeşim. Kadroların için küçük bir tavsiyede bulunmak isterim. Brezilyada Dede'nin yanına Santana'yı bir dene derim. Çok kaliteli bence. Bir de İtalya'da defansa ne olursa olsun Ogbonna almalısın. Bence oyunun açık ara en iyi defansı. Coins durumunu bilmiyorum ama Vidal Marcissio ikilisi çok iyidir orta sahada.

• quote:

Orijinalden alıntı: urtur

quote:

Merhaba ana konu kurulduğundan beri neredeyse takip edip de foruma üye olmayan tek konuk sanatçı olarak sonunda aklı başında bir başlık ve grup kurulunca foruma üye bile oldum. Umarım beni de aranıza alırsınız. İsmim Sinan, yaş 32, özel bir şirkette satış şefiyim, evliyim ve bir oğlum var, yarışmaya Ankara'dan katılıyorum:) Aranızdan bir tek ynrylmz ile maç yapmışlığım var. İşimin yoğunluğu nedeniyle tek keyif alanı FUT kalıyor, onda da seviye aradığım için bu gruba dahil olmak istedim.

Her daim 4-4-2 oynamaktan vazgeçmeyen birisi olarak bir Brezilya karmam, bir de Serie A karmam mevcut. Ama işim gücüm Brezilya; açık ara en zevk aldığım takım oldu. Yanlış anlaşılma olmasın pace manyağı değilim, sadece top hakimiyetleri ve becerilerinin yüksek oluşu çok hoşuma gidiyor. Kadrolar şu şekilde;

Brezilya:

Artur Moraes
    Marcelo
    Dede
    Naldo
    Danilo
    Michel Bastos
    Ramires
    Paulinho
    Hulk
    Welliton
    Alexander Pato

Serie A:

Stekelenburg
    Pablo Armero
    Andre Dias
    Mexes
    Jonathan
    Lulic
    Guarin
    Nocerino
    Maggio
    Vucinic
    Alexander Pato

Hoş geldin kardeşim. Kadroların için küçük bir tavsiyede bulunmak isterim. Brezilyada Dede'nin yanına Santana'yı bir dene derim. Çok kaliteli bence. Bir de İtalya'da defansa ne olursa olsun Ogbonna almalısın. Bence oyunun açık ara en iyi defansı. Coins durumunu bilmiyorum ama Vidal Marcissio ikilisi çok iyidir orta sahada.

Öncelikle tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Santana seçeneğini ben de çok düşündüm. Pace'i Naldo'dan çok daha iyi, ancak Naldo hem kafa toplarında daha etkili hem de ayağı daha sağlam bir oyuncu. Benim oyun stilimde defanstan topları oyuna süren oyuncu konumunda Naldo oluyor.Santana bu açıdan biraz daha zayıf kalıyor. İyi pas yapabilmek birinci önceliğim, pace işini sırf rakiplere karşı ezilmemek için önemsiyorum. Elimde iki tane Robinho var ama ben LM olarak Michel Bastos tercih ediyorum. Topu daha iyi kullanıyor.

Brezilya'dan çok keyif alınca açıkcası İtalya'ya fazla eğilemedim. Eğlencelik olarak takılıyorum. Vidal CDM kökenli olduğu için tercihim değil, ben iki orjinal CM'den yanayım. Bu nedenle Nocerino yanına Marchisio çok daha iyi olacaktır. Ogbonna dediğin gibi çok iyi ama, param da var ama şimdilik ona harcamak istemiyorum. Hedefim Brezilya RB için Maicon almak. Bu arada gruptan Maicon deneyen var mı? Varsa yorumlarını paylaşabilir mi? Gerçekten o paraya değecek bir oyun kalitesi sergiliyor mu? Marcelo da geçen seneye göre biraz daha pahalı ama hala çok iyi ve ederinin hakkını veriyor.

• Selam arkadaşlar konudaki sıcak ortam gerçekten çok hoşuma gitti o yüzden aranıza katılmak istedim Yaş 28 bu arada PSN : uA1905Cim ... Fikirlerinizi almak gerçektenb çok işime yarayacak diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

bu arada guruba yeni katılan arkadaşlara da hoşgeldiniz deme isterim,bizleri tanımaları açısından kısaca bende kendimden bahsedeyim ve yarışmacı arkadaşlara başarılar dileyeyeim:)))

adım Burçin,1 yaşında AREL isimli mbir oğlum var(ee dfoğal olark da evliyim),MAnisa Turgutludayım avukatlık yaparım,FUT ve HUKUK konusunda herşeyi danışıp soraabilirsniz arkadaşlar...

edit:imlalar için özür...
  • quote:

quote:

quote:

Brezilya:

Artur Moraes
    Marcelo
    Dede
    Naldo
    Danilo
    Michel Bastos
    Ramires
    Paulinho
    Hulk
    Welliton
    Alexander Pato

Serie A:

Stekelenburg
    Pablo Armero
    Andre Dias
    Mexes
    Jonathan
    Lulic
    Guarin
    Nocerino
    Maggio
    Vucinic
    Alexander Pato

Öncelikle tavsiyeler için çok teşekkür ederim. Santana seçeneğini ben de çok düşündüm. Pace'i Naldo'dan çok daha iyi, ancak Naldo hem kafa toplarında daha etkili hem de ayağı daha sağlam bir oyuncu. Benim oyun stilimde defanstan topları oyuna süren oyuncu konumunda Naldo oluyor.Santana bu açıdan biraz daha zayıf kalıyor. İyi pas yapabilmek birinci önceliğim, pace işini sırf rakiplere karşı ezilmemek için önemsiyorum. Elimde iki tane Robinho var ama ben LM olarak Michel Bastos tercih ediyorum. Topu daha iyi kullanıyor.

Brezilya'dan çok keyif alınca açıkcası İtalya'ya fazla eğilemedim. Eğlencelik olarak takılıyorum. Vidal CDM kökenli olduğu için tercihim değil, ben iki orjinal CM'den yanayım. Bu nedenle Nocerino yanına Marchisio çok daha iyi olacaktır. Ogbonna dediğin gibi çok iyi ama, param da var ama şimdilik ona harcamak istemiyorum. Hedefim Brezilya RB için Maicon almak. Bu arada gruptan Maicon deneyen var mı? Varsa yorumlarını paylaşabilir mi? Gerçekten o paraya değecek bir oyun kalitesi sergiliyor mu? Marcelo da geçen seneye göre biraz daha pahalı ama hala çok iyi ve ederinin hakkını veriyor.

Ne demek ben teşekür ederim. Bence ogbonna ya harcanan 3k helaldir Diğerlerini bilmem de Ogbonna da ısrarcıyım

Maicon'u denedim İngiltere kadromda. Paketten çıkmıştı. Hemen sattım. Fena değil ama henüz o fiyatın oyuncusu değil. 20-30k aralığına düşerse anca. Abatte çok iyi rb olarak. Pace açısında düşünme sadece. Kağıt üzerinde yazandan çok daha iyi.

• @Fifaz
    Tarık kardeşim sen 3421 diyince çok gaza geldim. (pek etkilenirim senin tavsiyelerinden bilirsin) Hemen 3421 brezilya kurdum. Akşama deneyelim

http://www.futhead.com/fifa/squads/596492/#squad-player
  • Abate konusuna katılıyorum Geçen yıl da kullanıyordum. Gerçekten de puanının çok üstünde kalitede bir oyuncu. Dediğim gibi İtalya öylesine kurdum, eğlencelik olsun diye. Ama yakın zamanda o takımla da ilgileneceğim. Brezilya kadrosunu istediğim yapıya getirdim. Danilo'dan yeterince memnunum zaten, Maicon dediğin fiyatlara inmediği sürece ben de pek almayı düşünmüyorum. Marcelo'yu 54 K'dan aldım ki bu bile bence ederinin üstünde bir fiyat. Yine de mevcut piyasa koşullarında fena bir fiyat değil. Ogbonna ve Chiellini ikilisi zaten İtalya efsanesi kesinlikle. Ben çok para harcayarak takım kuranlardan değilim, biraz strateji, biraz uygun adam kovalıyarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Geçen sene çok ağzım yanmıştı bu sene şükür sistemli ilerliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Tarik cok iyi dusunmusun,yaz benide dilalti tasiyanlar grubuna :)

Hoşgeldin Osman , şu 3421 taktiği senden aklımda kalmıştı , ne taktikmiş yahu , daha önce neden denememişim

quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

Fifaz (Tarık abi sanırım) tavsiyelerin doğrultusunda İF Montolivo topladım 20-23k arası toplam 60 tane falan oldu şuan beklemedeyim eğer dediğin gibi 40k ya fırlarsa fiyat hedefimdeki Messi'li La Liga kadrosunu kurucam. Bu arada yaşım 20 beni de üye yaparsan çok sevinirim. Yapmassan da canın sağolsun zaten fazla yazmıyorum ben okuyucuyum

Hoşgeldin kardeşim , bakalım ben de 10 tane cm topladım İF Montolivodan , 2-3 haftaya 50k dan gideceğini tahmin ediyorum , tek kötü yanı millet çok paket açtı dolayısı ile piyasada çok montolivo oldu , en kötüsü zarar ettirmez derim

quote:

Sinan hoşgeldin , Vidal konusunda sana katılıyorum kesinlikle , bende Nocerino - Marchissio oynatıyorum şu an 2 Cm olarak ve Vidal - Marchissio ikilisinden çok daha iyi , özellikle Vidal ' in bariz hataları ve ağır kalması orta sahada gereksiz top kayıplarına neden oluyordu

quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

Hoşgeldin Bahtiyarım , gözümüz yollarda kaldı yahu , geceden beri

quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

tüm arkadaşların bayramını kutlarım,sevgili tarık kardeşime de emeğinden dolayı ayrıca teşekkür ederim..umarım bu konu da kirlenmez ve seviyeli,dostane paylaşımlarımız devam eder...tarık kardeşimö benide aranıza yazıver

burcin78=ARELGON

Hoşgeldin Burçin Hoca , günlük anakonuyu takip edip yazanlar olarak bir eksiklik vardı içimizde , bu konu ile tamamlanacak inşallah , iyi paylaşımlar

quote:

@Fifaz
    Tarık kardeşim sen 3421 diyince çok gaza geldim. (pek etkilenirim senin tavsiyelerinden bilirsin) Hemen 3421 brezilya kurdum. Akşama deneyelim

http://www.futhead.com/fifa/squads/596492/#squad-player

3421 çok hoşuma gitti özellikle rm ve lm lerin wingerlara desteği benim gibi kanatları seven oyuncu tipi ile resmen bağdaştı , 3 sağlam cb ilede defansta sigorta ( Gamberini - Chiellini - Ogbonna )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fifaz -- 27 Ekim 2012; 18:03:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Selam arkadaşlar konudaki sıcak ortam gerçekten çok hoşuma gitti o yüzden aranıza katılmak istedim Yaş 28 bu arada PSN : uA1905Cim ... Fikirlerinizi almak gerçektenb çok işime yarayacak diye düşünüyorum

Hoşgeldin kardeşim , alıntı rekoru kıracam yahu , her türlü kadro , taktik ve kafana takılan soruları ister postla istersende pm yolu ile sorabilirsin

• @fifaz taktik bencede iyi ama defansin saglam olmasi lazim yoksa benim gibi eleğe dönuyosun!gecen yil toplamda yemedigim kadar golu bu turnuvada yedim 3-4-2-1 ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@fifaz taktik bencede iyi ama defansin saglam olmasi lazim yoksa benim gibi eleğe dönuyosun!gecen yil toplamda yemedigim kadar golu bu turnuvada yedim 3-4-2-1 ile.

Kesinlikle sağlam olmalı , italya kurarsan bu sıkıntıyı gidereceğine eminim , yoksa turnuvadaki performansını ben baz almıyorum bu sene , senin çok daha yükseklerde olman lazımdı , neyse buradaki veteran cup larda gerçek performansı bekliyorum senden
  • Casillas - Dani Alves - Ramos - Pepe - Jordi Alba - Jesus Navas - Xavi - Essien - Di Maira - Messi - Falcao

Böyle bi LaLiga kadrosu kurmayı planlıyorum yakında. 4-4-1-1 taktiğinde , genelde kanatlardan hızlı adamlarla gidip kafa toplarında etkili olan Falcao'yu besleme düşüncesindeyim. Tabi alternatif olarak ortadan Xavi ve Messi'nin yaratıcılığından faydalanabilirim. Tek sıkıntı orta ikili Xavi - Essien ' in yeterli pres ve savunmayı yapıp yapamayacağından şüpheliyim. Önerileriniz varsa dinlemek istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

@fifaz taktik bencede iyi ama defansin saglam olmasi lazim yoksa benim gibi eleğe dönuyosun!gecen yil toplamda yemedigim kadar golu bu turnuvada yedim 3-4-2-1 ile.

Kesinlikle sağlam olmalı , italya kurarsan bu sıkıntıyı gidereceğine eminim , yoksa turnuvadaki performansını ben baz almıyorum bu sene , senin çok daha yükseklerde olman lazımdı , neyse buradaki veteran cup larda gerçek performansı bekliyorum senden

Abi ben bu ara islerden firsat bulamadigim icin turnuvaya hazirlanamadim.10 dk icinde 10k nin altina kurdum,aslinda keyif aliyorum oynarken ama cok gol yiyorum.ikinci turnuvaya daha iyi bir kadro hazirliycam kismetse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler kaleci Cesar manyakkkk, bu herifi 89 rating yapmalılardı

aklım takıldı herife sırf onun için brasil karması kurmayı düşünüyorumm..

akşam 34 şut 30'u isabetli maçım oldu. 0-0 bitti :/ yemiyor. sağdan soldan yakından uzaktan yemiyor herif.. kolu kırıyordumm
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Yaşını söylemekten utanan (38) bir fut cu olarak bende aranızdayım,inşallah güzel bir konu olarak devam eder...

hayırlı olsun ,istediğiniz gibi bi sayfa olur inşallah..
    edip abi bir ayağın çukurda artık,ut mirasına talibim
  • Takımı Premier Lig den topladım ... Genel olarak sorun yok ama Hernandez'in yanına hem güçlü hem hızlı bir forvet lazım önerisi olan var mı ??
  • Beni de ekleyebilirsiniz listeye. Bazılarınızın bildiği üzre ismim Ali.
    Ben de İstanbul'dan katılıyorum aranıza.

30 olalı da bir hafta oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Takımı Premier Lig den topladım ... Genel olarak sorun yok ama Hernandez'in yanına hem güçlü hem hızlı bir forvet lazım önerisi olan var mı ??

F / p olarak sırasıyla Cisse - Wellbeck - Ba deneyebilirsin , fakat top kontrolu çok iyi olsun aralara kaçsın hızlı olsun dersen Mirallas çok iyidir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.