Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaşını söylemekten utanan (38) bir fut cu olarak bende aranızdayım,inşallah güzel bir konu olarak devam eder...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

Dostum benide ekleyebilirsin,ut anakonu bayağı kirlendi gerçekten. Yaş çok önemli değil ama +30 hatta 40'a yakın

Hoşgeldin Muhammet , trade işinde iyisin hatırladığım kadarıyla , tüyoları bekliyoruz senden

Ayıp ediyosun, trade idare eder, sizlerin yanında lafı olmaz diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

Yaşını söylemekten utanan (38) bir fut cu olarak bende aranızdayım,inşallah güzel bir konu olarak devam eder...

Tahmin etmiştim Bende 34 yaşındayım , aramıza hoşgeldin , 30 yaşından küçük arkadaşlarda olacak aramızda ama kesinlikle nerede nasıl davranmasını bilenler olacak , muhabbetimiz bol olacak inşallah

quote:

Ayıp ediyosun, trade idare eder, sizlerin yanında lafı olmaz diye düşünüyorum

Trade bahane , dostluğumuz şahane diyelim o zaman..

• quote:

Yaşını söylemekten utanan (38) bir fut cu olarak bende aranızdayım,inşallah güzel bir konu olarak devam eder...

Bu arada yaşıtımı gördüğüme sevinmedim dersem yalan olur
  • 30 a 4 kala geliorum buraya tarık abi =) herkese selamlar sevgilier ii bayramlar
    ana konuda yardım ediorz bilgi paylaşıorz adam nerdeyse küfür edicek nie yardım ediosun die =) bende çok girmemeye başlamıştım son zamanlarda burası ii oldu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

30 a 4 kala geliorum buraya tarık abi =) herkese selamlar sevgilier ii bayramlar
    ana konuda yardım ediorz bilgi paylaşıorz adam nerdeyse küfür edicek nie yardım ediosun die =) bende çok girmemeye başlamıştım son zamanlarda burası ii oldu sanırım

Çağrı hoşgeldin kardeşim , hakikaten anakonuya yazmaya üşenmeye başlamıştım artık , birşey değil gerçekten yardıma ihtiyacı olanlarda arada kaynamaya başlamıştı , burada aradığımız huzuru bulacağız inşallah
  • İşte budur Tarık'cım. Ana konuda ki sürekli gerilmelerden ve laf sokmalardan gına gelmişti. Bir de üstüne geçen günkü küfürler eklenince koptum tamamen ana konudan. Bir gecede 4 sayfa ilerlemesi de cabası zaten.

Yerimi ayırmışsındır umarım Çok memnun oldum böyle bir klüp oluşmasından.

Bende tanımayan arkadaşlar için kısaca kendimi tanıtayım. 30 yaşındayım. Denizli'de yaşıyorum Denizli'liyim. Eviliyim 1 oğlum var. Sınıf öğretmeniyim. Böyle kısaca kendimizi tanıtırsak forum nicklerinin soğukluğu ile değil, birbirimize isimlerimizle hitap edebilir ve daha rahat paylaşım yapabiliriz kanımca.

Ayrıca Tarık şu bana yenilince kadroyu dağıtmak vazgeç artık güzel kardeşim ya. 20 maçta bir yeniyorum seni. Hop kadroyu bozuyorsun. Hayır alınmaya başlayacam artık. 'Bu adama bile yenildiniz dağılın lan' diyormuşsun gibi geliyor oyuncularına.

• Super bir fikir Tarik üstad. Bosuna üstad demiyoruz bak yine bir yenilik yine bir muazzam fikirle karsimizdasin. PM icin tesekkurler buradan daha seviyeli bir muhabbet olacagi asikar.

Ben de ispanya ligi kuracaktim fakat Üstad uyardi, dedi ki zayif olur dedi, mucadele gucu yok dedi ispanya liginin. Ben de aninda vazgectim vazgecme olurmuyum hic. Simdi bakalim kadro arayislarim suruyor. BPL denedim fakat randiman alamadim. Yapacagiz birseyler ama ne..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoderShack

quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Gercekten mutlu oldum gece gece:)

Artık bu konuyu cok pis kirleticem:)) seninle cok pis momentum savası yapicaz:)))

Tekrar tekrar saol ellerine saglık,

o değilde oyun çıkalı 2 ay olacak hala kapışamadık illa turnuvada mı denk gelecez

Oldumu okadar

Ozaman kapışalım :), disardayim simdi Bayram icin yarın aksam donüyorum istediğin vakit yapalım Umutcum

Buarada Bahtiyar henüz kabullenmedi Heralde yasını :) ben sabaha burda görürüm diodum:)

• Yaşlanmışsınız siz yahu.
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bana da mesaj attığınız için öncelikle teşekkür ederim, ben de aranıza katılmak isterim. Adım Evren, 33 yaşındayım, psn evrenugur.

Aklıma şöyle bir konu geliyor, oyunu uzun süredir oynayan biriyle yeni başlayan birinin sohbetleri biraz farklı oluyor. Yeni başlayan kişinin sorularını cevaplamakta ayrı bir keyif ve yardım tabi ki. Ama sadece bununla sınırlı kalmasın tartışılan konular biraz derinleşsinde istiyor insan.

Sonuç olarak eğer bu konuya bu şekilde oyunda yeni olanlar alınacaksa, onlara yol gösterecek, cümle cümle ipuçları içerecek şekilde 2-3 sayfalık bir döküman hazırlayıp bu şekilde sorular geldiğinde dökümanı vererek hem onlara yardımcı olmuş hem de tartıştığımız konuları bölmeden devam ettirebiliriz gibi. Ne kadar uygulanabilir bilemedim ama.
  • Tühh yaş 35 ama pc deyim ben ne yapcez simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: urtur

İşte budur Tarık'cım. Ana konuda ki sürekli gerilmelerden ve laf sokmalardan gına gelmişti. Bir de üstüne geçen günkü küfürler eklenince koptum tamamen ana konudan. Bir gecede 4 sayfa ilerlemesi de cabası zaten.

Yerimi ayırmışsındır umarım Çok memnun oldum böyle bir klüp oluşmasından.

Bende tanımayan arkadaşlar için kısaca kendimi tanıtayım. 30 yaşındayım. Denizli'de yaşıyorum Denizli'liyim. Eviliyim 1 oğlum var. Sınıf öğretmeniyim. Böyle kısaca kendimizi tanıtırsak forum nicklerinin soğukluğu ile değil, birbirimize isimlerimizle hitap edebilir ve daha rahat paylaşım yapabiliriz kanımca.

Ayrıca Tarık şu bana yenilince kadroyu dağıtmak vazgeç artık güzel kardeşim ya. 20 maçta bir yeniyorum seni. Hop kadroyu bozuyorsun. Hayır alınmaya başlayacam artık. 'Bu adama bile yenildiniz dağılın lan' diyormuşsun gibi geliyor oyuncularına.

Son süslü yenilgileri sonrası 3421 yaptım takımı , kendime kızıyorum şimdi daha önce niye denemedim bu taktiği diye , o derece iyi

Hoşgeldin kardeşim yerin hep hazırdı zaten..

quote:

Orijinalden alıntı: zaferya5

Super bir fikir Tarik üstad. Bosuna üstad demiyoruz bak yine bir yenilik yine bir muazzam fikirle karsimizdasin. PM icin tesekkurler buradan daha seviyeli bir muhabbet olacagi asikar.

Ben de ispanya ligi kuracaktim fakat Üstad uyardi, dedi ki zayif olur dedi, mucadele gucu yok dedi ispanya liginin. Ben de aninda vazgectim vazgecme olurmuyum hic. Simdi bakalim kadro arayislarim suruyor. BPL denedim fakat randiman alamadim. Yapacagiz birseyler ama ne..

İspanya kadroları geçen sene olduğu gibi bu senede çok çabuk oyundan düşüp , dağılıyorlar , mücadele hiç yok , 3 lü savunma için en iyisi italya zaferim , mutlaka denemelisin , hoşgeldin kardeşim

quote:

Orijinalden alıntı: evrenugur

Merhaba Arkadaşlar,

Bana da mesaj attığınız için öncelikle teşekkür ederim, ben de aranıza katılmak isterim. Adım Evren, 33 yaşındayım, psn evrenugur.

Aklıma şöyle bir konu geliyor, oyunu uzun süredir oynayan biriyle yeni başlayan birinin sohbetleri biraz farklı oluyor. Yeni başlayan kişinin sorularını cevaplamakta ayrı bir keyif ve yardım tabi ki. Ama sadece bununla sınırlı kalmasın tartışılan konular biraz derinleşsinde istiyor insan.

Sonuç olarak eğer bu konuya bu şekilde oyunda yeni olanlar alınacaksa, onlara yol gösterecek, cümle cümle ipuçları içerecek şekilde 2-3 sayfalık bir döküman hazırlayıp bu şekilde sorular geldiğinde dökümanı vererek hem onlara yardımcı olmuş hem de tartıştığımız konuları bölmeden devam ettirebiliriz gibi. Ne kadar uygulanabilir bilemedim ama.

Rica ederim kardeşim , hoşgeldin , böyle bir döküman mevcut , thema player kardeşim bir çalışma yaptı bununla ilgili , link aşağıda :

http://forum.donanimhaber.com/m_66313548/tm.htm

Yinede her türlü sorulara ister pm ister postlarla ben ve diğer arkadaşlarım en mantıklı cevapları verecektir

quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Tühh yaş 35 ama pc deyim ben ne yapcez simdi

Ps3 Alcez şimdi

Bende kısaca kendimi tanıtayım , çoğunuz tanıyorsunuz zaten ama aramızda yeni arkadaşlarda olacak , 34 yaşında evliyim 2 oğlum var , özel bir şirkette ekipman planlama uzmanı olarak çalışıyorum , kahveye meyhaneye gitmem Tek hobim fut..

• quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Yenerim , bir trader olarak sana birşey soracağım , daha önce hesaplar arası takas + coins şeklinde yapılan trade offerlarda kesinti olmadığını bir arkadaş paylaşmıştı resimleri ile birlikte fakat geçen başıma gelen bir durum oluştu 600k + 4 tane kart teklifi sonrası hesabıma 570k geçti , 30k yine buhar oldu yani , çok coins transferi yapan biri olarak bu durum olası mı ?
  • quote:

quote:

Bu arada yaşıtımı gördüğüme sevinmedim dersem yalan olur

İyi oldu bu iyi,bende bu konuyu hanıma okutayımda ''yeter yahu kazık kadar oldun hala ps3 oynuyosun'' dırdırından kurtulurum belki

Bu arada bende kendimi tanıtırsam,adım Edip evli 2 kız babasıyım istanbul da ikamet edip tekstil le uğraşıyorum,yarışmacı arkadaşlara başarılar...

• Tarik cok iyi dusunmusun,yaz benide dilalti tasiyanlar grubuna :)

• Fifaz (Tarık abi sanırım) tavsiyelerin doğrultusunda İF Montolivo topladım 20-23k arası toplam 60 tane falan oldu şuan beklemedeyim eğer dediğin gibi 40k ya fırlarsa fiyat hedefimdeki Messi'li La Liga kadrosunu kurucam. Bu arada yaşım 20 beni de üye yaparsan çok sevinirim. Yapmassan da canın sağolsun zaten fazla yazmıyorum ben okuyucuyum
  • Merhaba ana konu kurulduğundan beri neredeyse takip edip de foruma üye olmayan tek konuk sanatçı olarak sonunda aklı başında bir başlık ve grup kurulunca foruma üye bile oldum. Umarım beni de aranıza alırsınız. İsmim Sinan, yaş 32, özel bir şirkette satış şefiyim, evliyim ve bir oğlum var, yarışmaya Ankara'dan katılıyorum:) Aranızdan bir tek ynrylmz ile maç yapmışlığım var. İşimin yoğunluğu nedeniyle tek keyif alanı FUT kalıyor, onda da seviye aradığım için bu gruba dahil olmak istedim.

Her daim 4-4-2 oynamaktan vazgeçmeyen birisi olarak bir Brezilya karmam, bir de Serie A karmam mevcut. Ama işim gücüm Brezilya; açık ara en zevk aldığım takım oldu. Yanlış anlaşılma olmasın pace manyağı değilim, sadece top hakimiyetleri ve becerilerinin yüksek oluşu çok hoşuma gidiyor. Kadrolar şu şekilde;

Brezilya:

Artur Moraes
    Marcelo
    Dede
    Naldo
    Danilo
    Michel Bastos
    Ramires
    Paulinho
    Hulk
    Welliton
    Alexander Pato

Serie A:

Stekelenburg
    Pablo Armero
    Andre Dias
    Mexes
    Jonathan
    Lulic
    Guarin
    Nocerino
    Maggio
    Vucinic
    Alexander Pato

• Bu arada ana forumda bahsedenler olmuştu fakat şu siyah ve ağır top meselesine bir çözüm önerisi olan var mı? Siyahın dışında Pembe renkli ama oldukça hantal bir top daha var ki resmen gülle gibi gidiyor.

PSN: Mehsinyes
  • of of of konu süpper :) turnuva tadında sohbet ortamı :))

abi çok iyi düşünmüşsün tebrikler :)) ana konuda meydana gelen yoğunluk nedeniyle buraya taşınma olayı yapılması gereken birşeydi :)

listede bulunmak gurur verici olur benim için :))

kendimi tanıtayımm :D

32 yaşındayımm, Trabzonluyum,

10 yıldır otomotiv sektöründeyimm, sıfır km. renault alacak kişi olursa bana PM atabilir

hayatımda beni çıldırtmasına rağmen bırakamadığım iki şey var biri 4 yaşındaki kızım tuana, diğeride 4 yaşındaki ps3'üm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.