Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

Bana şöyle sağlam bi 3-5-2 Barclays PL kadro yapabilicek babayiğit var mı acaba fikirleri bekliyorum (masraftan kaçınmayın)

Hart
    Mbia
    Kompany
    Kaboul
    Bale
    Tiote
    Toure
    Johnson
    Nasri
    Aguero
    Balotelli

loris
    richards kompany t.silva
    toure ramires
    bale valencia
    nasri
    podolski
    agüero

masraftan kaçmayın demişsin benim takımı öneririm:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARELİMOOO -- 3 Kasım 2012; 12:11:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

quote:

Bana şöyle sağlam bi 3-5-2 Barclays PL kadro yapabilicek babayiğit var mı acaba fikirleri bekliyorum (masraftan kaçınmayın)

Hart
    Mbia
    Kompany
    Kaboul
    Bale
    Tiote
    Toure
    Johnson
    Nasri
    Aguero
    Balotelli

loris
    richards kompany t.silva
    toure ramires
    bale valencia
    nasri
    podolski
    agüero

Burçin selam nasılsın?Benimde 2. kadrom 352 BPL, t.silva ve richards'da uyum sorunu var mı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Hala ufak ufak ticarete başlamak için tavsiye bekliyorum

Çağrı olayın anafikrini anlatmış zaten , birkaç gün oyuncuları takip et öncelikle kim hangi formasyonda kaça gidiyor iyice bir sindir , sonrası zaten kendiliğinden gelecektir , piyasa bilgisi bu işin temelidir kardeşim

Senin taktiklerle devam ettim ama bir süre sonra sıktı şimdi bunları deniyorum abi

• quote:

Biraz turnuva yapıyım dedim canım sıkıldı. 4 maç yapıp kazandım turnuvayı. Gold pack sonuç : Fernando Torres iyi oldu nakit sıkıntısı vardı zaten bulunsun kenarda

Hocam bu kadar şans olmaz fifa 13 çıktığından beri otuza yakın pack açtım en değerli oyuncu Juveli Lucio oldu

• quote:

Biraz turnuva yapıyım dedim canım sıkıldı. 4 maç yapıp kazandım turnuvayı. Gold pack sonuç : Fernando Torres iyi oldu nakit sıkıntısı vardı zaten bulunsun kenarda

Hocam bu kadar şans olmaz fifa 13 çıktığından beri otuza yakın pack açtım en değerli oyuncu Juveli Lucio oldu

• arkadaşlar son 1 haftadır bir hata alıyordum online pass geçerli değil diye daha sonra yöntemini buldum accaunt managerdan redeem code a yani online kodu giriyorum ve aktif ediyorum ancak eskiden buna gerek duymadan kendi otomatik online pass aktif ederken şimdi her defasında kodu girip aktif etmem gerekiyor otomatiğe nasıl alırım psn bilgisi iyi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?
  • ilk yarı sonucu;

Manchester United 1 vs 0 Arsenal FC

dk. 3 Robin van Persie

rooney penaltı kaçırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhibbi -- 3 Kasım 2012; 15:53:01 >
  • Evra attı Man utd 2-0 Arsenal

Son dk Cazorla attı.
    Man utd 2-1 Arsenal maç bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2358 -- 3 Kasım 2012; 16:38:46 >
  • Arkadaşlar herkese merhaba biraz geç haberim oldu bu konudan tarık abi pm atmış ama gelen kutusunun saçmalığına uğradım malasef.Ama sağolsun tarık abi bi yer ayarladı bnada herkese bol şanslı fifalı günler iyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giant5

Arkadaşlar herkese merhaba biraz geç haberim oldu bu konudan tarık abi pm atmış ama gelen kutusunun saçmalığına uğradım malasef.Ama sağolsun tarık abi bi yer ayarladı bnada herkese bol şanslı fifalı günler iyi akşamlar

Aramıza hoşgeldin Gündüz , olmuş bir yanlışlık geçte olsa aramızdasın sonuçta , bol futlu saatler kardeşim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giant5

Arkadaşlar herkese merhaba biraz geç haberim oldu bu konudan tarık abi pm atmış ama gelen kutusunun saçmalığına uğradım malasef.Ama sağolsun tarık abi bi yer ayarladı bnada herkese bol şanslı fifalı günler iyi akşamlar

Aramıza hoşgeldin Gündüz , olmuş bir yanlışlık geçte olsa aramızdasın sonuçta , bol futlu saatler kardeşim

Hoşbulduk abi Eyvallah saol snada bol futlu saatler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giant5 -- 3 Kasım 2012; 18:10:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burcin78

quote:

quote:

Hart
    Mbia
    Kompany
    Kaboul
    Bale
    Tiote
    Toure
    Johnson
    Nasri
    Aguero
    Balotelli

loris
    richards kompany t.silva
    toure ramires
    bale valencia
    nasri
    podolski
    agüero

Abi Thiago Silva sırıtmıyo mu orda chem. bakımından ? Kompany'i oraya çekip ortaya Vidic koysam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

messi baba olmuş, adınıda thiago koymuş :D

Thiago Messi

Fifa 33'de babasının yerini alır bu çocukk

dahada enteresan bişey paylaşiim
    messi ronaldodan 370 gün civarı küçükmüş ve şimdi messi'nin thiago ile ronaldonun çocuğu arasında da o kadar gün yaş farkı varmış (ronaldonunki daha büyük) bi 20 sene sonra oğulları da babaları gibi olur mu acaba =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mangora

arkadaşlar son 1 haftadır bir hata alıyordum online pass geçerli değil diye daha sonra yöntemini buldum accaunt managerdan redeem code a yani online kodu giriyorum ve aktif ediyorum ancak eskiden buna gerek duymadan kendi otomatik online pass aktif ederken şimdi her defasında kodu girip aktif etmem gerekiyor otomatiğe nasıl alırım psn bilgisi iyi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

aynı sorun benimde başıma gelmişti oyunu aldıktan 1-2 hafta sonra, ama redeem kodu girince daha sonra bi sorunla karşılaşmadım sende her defasında istemesi enteresan illaki bilen biri çıkacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar
    enteresan bişey paylaşiim
    messi ronaldodan 370 gün civarı küçükmüş ve şimdi messi'nin thiago ile ronaldonun çocuğu arasında da o kadar gün yaş farkı varmış (ronaldonunki daha büyük) bi 20 sene sonra oğulları da babaları gibi olur mu acaba =)

yanlış okumuşum :)
    messi ronaldodan buyuk okumuşum düzelttim yazımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeZo -- 3 Kasım 2012; 19:50:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeZo

quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar
    enteresan bişey paylaşiim

yanlış okumuşum :)
    düzelttim yazımı

eet hocam bende messi ronaldodan küçük dedim zaten
  • Benim dogru durust Seria A maci izlemeyeli uzun olmus , biraktigimda 4'lu defans yapardi herkez Juve 352 Inter 343 macladi maca ooooo ve Juve cakti herhalde oha dakka 1 ???

Bi bakayim sesler geliyor
  • Su Juve'yi ne zaman izlesem Seria A kurasim geldi iki yildir, Vidal ve Chiellini inanilmaz akilli futbolcular, kafamda takim canlaniyor yavas yavas
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Benim dogru durust Seria A maci izlemeyeli uzun olmus , biraktigimda 4'lu defans yapardi herkez Juve 352 Inter 343 macladi maca ooooo ve Juve cakti herhalde oha dakka 1 ???

Bi bakayim sesler geliyor

Kahretsin şu maçı izleyemiyorum.

Kaç kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk yari en son baktigimda 1-0 Juve ondeydi. Juve cok saglam oynuyo Inter'in pek bisey yaptigi yok simdilk ama derby belli olmaz Milito illaki yapar bisey
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.