Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4-3-1-2 de sol cm sag cm de kanat oyuncusu koydum nani ve hazard bakalım ne olacak ataga baya hızlı çıkıyorum da dönüş biraz sıkıntı oluyor toure hepsini kesemiyor
    ucuz forvet denemek isteyenlere suarez öneririm tam bi st adamı olmuş cf de denemedim ama st de süper verim aldım cf de rvp var oda st yerine cf ve cam oynatılmalı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynryilmaz

Elinizde 50 milyon coin bile olsa. Bu işten zarar ederseniz..Toplanacak oyuncu mutlaka topladıgın kadar alıcısı olan bir oyuncu olması lazım...Suan if rooney bile toplanmıyor (Gecen sene 1.5 mılyondu!!)

Ben if rooney'leri tek başıma toplayacak coıne sahıptım. Hatta başladım da..Sonra bir oynayayım şu adamla dedim..Tutmaz bu adam dedım cıkardım elden...

Zamanında if koscieny toplamıstık burcınle 80 tane...33K'dan..Gerıye 80 tane kalmıstı ve gucumuz vardı..Burcın kardesım sıkıldıgı ıcın tumunu aynı anda elden cıkarmasaydı. 15 gunde her bırını 60K'dan satabılecektık:)) Nasip degılmıs...

.o adam toplanırdı cunku alternatıfı yok ve uygun fıyat...Ibra gold oyuncu fransada rakıbı olmayan bır takımda oynayan gold bır oyuncu! ıf 'ı mutlaka cıkacak ve zaten cok fazla 400K vermek ıstemeyen alıcı var cunku hantal..fıyatları dusucek...

Şuan oyuncu toplamak cok rısklı...bu sene cok topladım...ve kısa surelı kazanc sonrası cok zor yırttım zarardan...Oyuncuyu toplamak yetmıyor..Ea sureklı kart basıyor..Toplanacak suan tek bır adam var ıf messı..

Yener hocam çok coins lazım dediğim konu iddaa konusuydu(tamamen fantezi )

İbra yı toplamakta o kadar coine ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum çünkü piyasada 20-30 tane var ama ibranın if çıkma olasılığı konusunda senle hemfikirim heran çıkabilir ve reg patlar.Hatta diğer bir riskte fransa ligi için bir adama o kadar coin yatarmı kısmı.

Tüm bunlara rağmen geçen gün ibra yı takibe aldım.5 kartın herbiri ortalama 500k dan satışa çıkmıştı sonradan baktığımda bunların 3 tanesinin 650 nin üstünde satıldığını gördüm.Bu durumda ibra nın alıcısı olduğunu bana gösterdi.Ama yinede körü körüne girilmez tabi..

Trade olayını severim ama çok büyük coinse pek girmem daha çok küçük küçük sürümden kazanırım her sene.İbra yada başkasına girme olayıda tamamen hazır da coins varken tarz değişikliği yeni heyecan diyebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Yener ben zaten toplanacak adam yok dedin ona katilmadigimi soyledim dostum, ortada tartisma yok ki yanlis anlasilma olmus. Coins satin alip 3'e 5'e katlamayi burdakilerin yarisindan fazlasi yapar, yani super bir zeka gerektirmiyor zaten bu oyundaki ticaret olayi.

Ben zaten toptanciyim dostum , gercek hayatta , eger bu konuda sana katilmamak icin kredim olmamis olsaydi zaten fikrimi soylemezdim yoksa diger arkadaslari yanlis yonlendirmis olurdum, ama soylemek zorundaydim cunku soylemesem yanlis yoneleceklerdi.

Diger arkadaslarin kafasindaki soru isaretlerini kaldirmak icin sunu ekleyeyim dedigim gibi yanlis yonelecekler:

Yener arkadasimizin "bugunku fiyatlarda toplanacak adam yok " cunlesinde TL yani Turk Lirasi'ndan bahsediyor, yani coinsler artik oyunun basindaki gibi pahali olmayacagi icin , ne toplarsam toplayayim coinsleri sattigimda bana geri donusu az olacak diye dusunuyor. Hakli olabilir tabii ama biz bu konuda sadece oyun icindeki ticaretten bahsediyoruz, acikcasi ben de yorumumda oyun ici coinsden bahsetmistim, dedigim gibi yanlis anlasilma var.

Alptug sadece attıgın pm'lerı tekrar okumanı rıca edıyorum...

Sen pm'lerde ders vermıssın..Bende sana kısa bır tavsıye vereyım..

Ben adama 200K verıp 1 ay bekletıp 120K kar etmektense...
    Aynı adama 200K verıp bır hafta sonra 50K'ya satarım...Cunku bana gore pıyasada alınıp satılabılecek karlı cok adam var..Kalan 3 hafta (beklemek yerıne) o 200 coını tekrar ısletırım...ve 70K 'dan daha fazla kazanırım...Ben coını dondurmekten yanayım..Cunku bu sene maalesef durum bana gore bunu gerektıyor..Yasadım gordum...

Adam toplama ısı..(full eksıksız toplamadan bahsedıyorum..10 tane 20 tane degıl) gecen sene olsaydı cok daha karlı ve rısksız olurdu..Bu sene ben ea'ın ne yaptıgını anlamıyorum..

Yanı yanlıs yonlendırme dıyorsan..Benım bır yonlendırmem hıc olmadı..Ama ıbra gıbı bır adamı toplamaya kalkmak zaten yanlıs yonlendırmenın alasıdır dostum...Adam zaten toplu...Boyle bır ıse kalkısırsanız zaten ne demek ıstedıgımı anlayacaksınız...Kalkısmayın dıye yazdım..Dıger ornekler tamamen nacızane orneklerdı o an yazarken aklıma gelen seyler...

Artık tekrar soyluyorum ..Coın fıyatları duserken adam fıyatlarının artması reel karı mınımum'a ındırır...

Son olarak burda tum ıf bale'lerı toplayalım gıbı bır cumle olsaydı (ıbra yerıne) kesınlıkle bu yazıları yazmazdım..Cunku bu sene efsana ıf'lerı gıdecegı fıyatlarda sınır yok...

@Fenerlee

Fantazı yazdıgını dusundum bende ama Bahtıyar'ı bır heyecan sarmıs..Durdurayım gıdıp ıbra almasın dıye yazdım:))
    Ikıncı konu ıbra 20-30 tane var dıyemeyız..Toplu olabılır..toplu ıse adamlar tek tek satar..(Bkz rıbery regular) Rıbery ozaman 5-6 tane gıbı...Adamlar harbı topladı..Bu senenın en ıyı ısını yaptılar rıbery toplayanlar...Adam boyle toplanır dedırttıler..Egıtım kasedı yaptılar resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 4 Kasım 2012; 1:49:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

Tüm bunlara rağmen geçen gün ibra yı takibe aldım.5 kartın herbiri ortalama 500k dan satışa çıkmıştı sonradan baktığımda bunların 3 tanesinin 650 nin üstünde satıldığını gördüm.

Sımdı olayı su ...650K 'dan onlar satılmıyor...Elınde toplu oldugunu dusundugum kısıler...kendı kendılerıne trade offer yapıyorlar..kabul edılınce hep buy now'mıs gıbı goruluyor..

Ornegın ben suan 1 mılyonluk adam acayım...sen bır kontrat ıle offer yap...kabul ettıgınde adamın uzerıne geldıgınde "bought 1.000.000" yazıcak..Yanı bu bır taktık olabılır...Gercekten alan Hanslar'da olabılır...(Muhıbbı'nın trade lıtareturune kattıgı kelıme cok sevıyorum) bırde deyvit'i .

Yanı ısın ozu alındı gıbı gosterıyor olabılır..
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FenerLee_ -- 4 Kasım 2012; 2:04:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki1234

4-3-1-2 de sol cm sag cm de kanat oyuncusu koydum nani ve hazard bakalım ne olacak ataga baya hızlı çıkıyorum da dönüş biraz sıkıntı oluyor toure hepsini kesemiyor
    ucuz forvet denemek isteyenlere suarez öneririm tam bi st adamı olmuş cf de denemedim ama st de süper verim aldım cf de rvp var oda st yerine cf ve cam oynatılmalı bence

ismin hakandı sanırım bizim eski kulüpte oynuyodun bi ara kaleci olarak (fc turk power) 4-3-1-2 ye kanat oyuncuları koymaktansa 4-1-2-1-2 oynasan daha mantıklı olmaz mı
  • quote:

quote:

Tüm bunlara rağmen geçen gün ibra yı takibe aldım.5 kartın herbiri ortalama 500k dan satışa çıkmıştı sonradan baktığımda bunların 3 tanesinin 650 nin üstünde satıldığını gördüm.

Sımdı olayı su ...650K 'dan onlar satılmıyor...Elınde toplu oldugunu dusundugum kısıler...kendı kendılerıne trade offer yapıyorlar..kabul edılınce hep buy now'mıs gıbı goruluyor..

Ornegın ben suan 1 mılyonluk adam acayım...sen bır kontrat ıle offer yap...kabul ettıgınde adamın uzerıne geldıgınde "bought 1.000.000" yazıcak..Yanı bu bır taktık olabılır...Gercekten alan Hanslar'da olabılır...(Muhıbbı'nın trade lıtareturune kattıgı kelıme cok sevıyorum) bırde deyvit'i .

Yanı ısın ozu alındı gıbı gosterıyor olabılır..

Hımm olabilir...biliyorum genelde arttımaya girilen oyuncuyu ucuza gidiyorsa son saniyede çekiyorlar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 4 Kasım 2012; 3:34:43 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 4 Kasım 2012; 3:34:57 >
  • quote:

Biz oyun diyoruz coins diyoruz arkadas yandim paralarim diyor

Bana ne ya senin reel karindan , biz burda gercek para mi konusuyoruz???? Oyun konusuyoruz, oyun ici ticaret konusuyoruz.

Ancak bizim Ahmet sana ders verebilir herkez 30TL'den satarken o 50TL'den satiyordu, ancak o verir de sen anlarmisin bilmem. (bu cumlenin yeri burasi degil ama buraya geldi)

Oyun disi ticaretin konusu burasi degil yanlis yerde yorum yapiyorsun , lutfen oyun disindaki ticari dusuncelerini asagidaki arkadaslarla paylas, oyun oynayip zevk almaya calisanlarin huzurunu kacirma.

http://forum.donanimhaber.com/m_56533286/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56533286

Alptug benım kımsenın huzurunu kacırdıgımı dusunmuyorum..Sen sadece kendı fıkırlerıne karsı bırsey soylenınce maalesef agresıflesıyorsun..Yanı huzuru kacan bır sen varsın...Başka kımsenın kacmadı...Kendını bır dunya olarak gorme...

Artı ben nerede ne paylasıcam sana sormayacagım!!! Haddını hududunu bıl!!

Ben fenerlee ve muhıbbı'ye yazmıstım..Sana ne oldu anlayamadım...

Saçma ve alakasız konusmaktan vazgeç...

Not : Burası fıkır paylasım yerıdır..Ben arkadaslarıma fıkrımı paylastım...Okumak yada yorumlamak zorunda degılsın..Zaten hıtap ettıgım kısı de sen hıc olmadın!)

Sana da ıyı oyunlar...

Not : Eger rahatsız olduysan söyle..Bır daha arkadaslarımın yazdıklarına alıntı yapmamayım sayın usalp...Sonucta forum sızın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 4 Kasım 2012; 2:18:30 >
  • Beyler bu konudan maalesef ayrılıyorum...

Tarık kardesım..Sıl benı uyelıkten..Zaten artık ne yazarım ne okurum...

Bu ne arkadas ya...Ana konudan kacıyoruz...+30 kısıler kendı aramızda konusalım eglenelım..Fıkır paylasalım dıyoruz...Onu bıle yapamıyoruz...Kendı arkadaslarımızla bıle konusamıyoruz artık...Insana fıkre saygı kalmadıgı gıbı. Bır de ustune kendı capında "Muahahaha" tarzı alaycı komık yazılar...

Insanların bırbırıne saygısı maalesef kalmamış...Sevıyesızlık dız boyu...Yazık

Iyı oyunlar...

Forumda kendini bulan kısılerın..Kendisini forumda kaybetmesı kadar doğal bir şey yok aslında..Hata bizde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 4 Kasım 2012; 2:36:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynrlast17

quote:

Bana ne ya senin reel karindan , biz burda gercek para mi konusuyoruz???? Oyun konusuyoruz, oyun ici ticaret konusuyoruz.

Ancak bizim Ahmet sana ders verebilir herkez 30TL'den satarken o 50TL'den satiyordu, ancak o verir de sen anlarmisin bilmem. (bu cumlenin yeri burasi degil ama buraya geldi)

Oyun disi ticaretin konusu burasi degil yanlis yerde yorum yapiyorsun , lutfen oyun disindaki ticari dusuncelerini asagidaki arkadaslarla paylas, oyun oynayip zevk almaya calisanlarin huzurunu kacirma.

Alptug benım kımsenın huzurunu kacırdıgımı dusunmuyorum..Sen sadece kendı fıkırlerıne karsı bırsey soylenınce maalesef agresıflesıyorsun..Yanı huzuru kacan bır sen varsın...Başka kımsenın kacmadı...Kendını bır dunya olarak gorme...

Not : Burası fıkır paylasım yerıdır..Ben arkadaslarıma fıkrımı paylastım...Okumak yada yorumlamak zorunda degılsın..Zaten hıtap ettıgım kısı de sen hıc olmadın!)

Sana da ıyı oyunlar...

Not : Eger rahatsız olduysan söyle..Bır daha arkadaslarımın yazdıklarına alıntı yapmamayım sayın usalp...Sonucta forum sızın...

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 4 Kasım 2012; 3:33:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

quote:

4-3-1-2 de sol cm sag cm de kanat oyuncusu koydum nani ve hazard bakalım ne olacak ataga baya hızlı çıkıyorum da dönüş biraz sıkıntı oluyor toure hepsini kesemiyor

ismin hakandı sanırım bizim eski kulüpte oynuyodun bi ara kaleci olarak (fc turk power) 4-3-1-2 ye kanat oyuncuları koymaktansa 4-1-2-1-2 oynasan daha mantıklı olmaz mı

5 bin daha fazla benim formasyon 600 coins 11 kişi eder buda 60 bine yakın para
  • quote:

quote:

quote:

Sana da ıyı oyunlar...

Bu yeni acilan konunun serefini korumak zorundayim, kimse kusura bakmasin, bu konu sadece 30 yas ustu olanlarin cirit attigi bi konu olsun diye yaratilmadi, gercek amac burda oyun oynamak ve zevk almak, birbirimize bilmedigimiz konularda yardimda bulunmak , bizlerde kisilere yardimda bulunmak icin cirpiniyoruz. Amac Ibra toplayip , gidip satip, ev araba sansung galaxy s3 almak degil.

Fikrini paylasma demiyorum , arkadas demis bence Ibra toplayalim , sen gelmis ne diyorsun? Toplamayin , liraya ceviremezsiniz. Buradakilerin amaclari ile senin amaclarin celiskili, senin yuzunden birkac gune gercek paraya burda ilanlar boy gosterecek. durup da bi buyuk resmi goremedin. Benim niye sinirlendigimi bile anlayamadin.

Bunu yapan herkezin yuzune de vurucam, eger bigun baktim herkezin ama bu konudaki her kisinin amaci coinsleri liraya cevirmek olmus o zaman burda durmam merak etme.

Maalesef Amerıka'da oldugun ıcın mı farklı anlıyorsun merak edıyorum...Madde madde ozetleyım baska turlu olmayacak..

Yazdıgın seylerın baslıklarını alarak tane tane yazayım..

1. "FORUM YARDIMLASMA YERI " demıssın...

----- Kaç kere bırısıne yardım ettın bu baslıkta merak edıyorum..Yardım konusunda Ana Konu ve burası oturup usenmeden herkese defalarca yardım ettım..Hatta yıne usenmedım arkadasların sorunları ea forumlarından arastırıp buraya yazdım..Lutfen ...Lutfen bıraz mantıklı konusalım..

2. "EV ARABA SAMSUNG S3" demıssın..

---- Bu başık bunun ıcın acılmadı demıssın..Dogru demıssınde..Ben nereye samsung s3 ev araba ve TL ıle ılgılı bırsey yazmısım...Kendınde degılsın..Belkıde hıc olmadın

3. "ARKADAŞ IBRA TOPLAYALIM DEMIS"

--- Toplamayın lıraya cevıremezsınız demısım..Ilgınc...Bana bu metnı kopyalarmısın..:) Hayal görmeye başladın sanırım...

4.. "BUNU DA BEN YAZAYIM"

---Arkadas dıye tabır ettıgın kısıler samımı arkadasım!! sacma sapan konusma ...Kendı arkadasıma yazı yazmadan once sana mı sorucam..

Benım yuzumden gercek para ılanları kısmını ..Zaten anlamadım anlayamacagım..Ne sacmalıyorsun ne yazıyorsun..Ne ıctın de yazıyorsun anlamdım...

Tek yazdıgım almayın dedım sahsı fıkrımı soyledım..Sorunlumusun arkadas!! Yazdıgım kısı hergun telefonla konustugum bahtıyar...Sanamı sorucam ona bırsey demek ıcın!

Ibra Almayın lafına bukadar sınırlendıgıne gore..Sanırım elınde Ibra var..:) Artık bukadar manasız konusmayı baska seye yoramıyorum:D

ALLAHIM BENI NEYLE SINIYORSUN GECE GECE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynrlast17 -- 4 Kasım 2012; 3:03:46 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 4 Kasım 2012; 3:35:37 >
  • quote:

Al sana tatliya baglama firsati.

"Yener arkadasimizin "bugunku fiyatlarda toplanacak adam yok " cunlesinde TL yani Turk Lirasi'ndan bahsediyor, yani coinsler artik oyunun basindaki gibi pahali olmayacagi icin , ne toplarsam toplayayim coinsleri sattigimda bana geri donusu az olacak diye dusunuyor. Hakli olabilir tabii ama biz bu konuda sadece oyun icindeki ticaretten bahsediyoruz, acikcasi ben de yorumumda oyun ici coinsden bahsetmistim, dedigim gibi yanlis anlasilma var. "

Yukarida hakli miyim, degil miyim?

HAKLISIN KARDES SONUNA KADAR...!!

SENIN DEDIGIN OLSUN...

FORUMDA SENIN OLSUN. IBRAHIMOVIC'LERDE...HERSEY SENIN OLSUN...

HAYRINI GOR...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brky39

quote:

5 bin daha fazla benim formasyon 600 coins 11 kişi eder buda 60 bine yakın para

sen de haklısın zaten bu 4-1-2-1-2 formasyonunun çok abartıldığını düşünüyorum
  • Beyler 352 Seria A kurulmaya baslandi , Cavani neymis oyle ya kagit uzerinde inanilmaz gozukuyor
  • quote:

Beyler 352 Seria A kurulmaya baslandi , Cavani neymis oyle ya kagit uzerinde inanilmaz gozukuyor

Serie A bu seneki fut için benim son kurtarırım.İnanılmaz zevksiz bir fut senesi yaşıyorum.Serie A tuttu tuttu yoksa UT sadece benim için trade den öteye gitmez.Şuan bile fut ta maç yapmak gelmiyor içimden...

Cavanni için oynayanlar ikiye ayrılmış durumda.Kimisi iyi kimisi kötü diyor.Ben aldım ama daha oynatmak nasip olmadı
  • quote:

quote:

Beyler 352 Seria A kurulmaya baslandi , Cavani neymis oyle ya kagit uzerinde inanilmaz gozukuyor

Serie A bu seneki fut için benim son kurtarırım.İnanılmaz zevksiz bir fut senesi yaşıyorum.Serie A tuttu tuttu yoksa UT sadece benim için trade den öteye gitmez.Şuan bile fut ta maç yapmak gelmiyor içimden...

Cavanni için oynayanlar ikiye ayrılmış durumda.Kimisi iyi kimisi kötü diyor.Ben aldım ama daha oynatmak nasip olmadı

ben de beğenmemiştim abi cavani'yi.. ne kafa toplarında söylendiği kadar etkili , ne de çevik. süratli olabilir ama çok ağır hareket ediyo hızlanması uzun sürüyo.. bitiricilik de pek iyi değil
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.