Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
218.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 249
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1560
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1075
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Fifaz (1560 mesaj) US_ALP2 (896 mesaj) Tafo-1907fifa (747 mesaj) Muhibbi (688 mesaj) urtur (398 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5415 mesaj) Mobil (2183 mesaj) Tablet (64 mesaj) Mini (13 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> KONU TAŞINMIŞTIR...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    705 Mesaj
    bahtiyarım şu joysticke bi ayar wersen. sana pm atıyorum
    |
    |
  • Yarbay
    8076 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Marchetti kadar malını görmedim, adamın yemediği çeşit gol kalmadı.

Handan ' ı dene , Marchetti beğenmeyenler ( Markete gönderenler ) beğeniyor
  • Yarbay
    8076 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler 10 kişilik günü başlattık malum 2.5 ay sürecek , 40 kişiyiz neredeyse talep olursa 2. bir gün grubu oluşturabiliriz , isteyenler pm atabilir , 10 kişi çıkartırsak 2. bir gün grubu gelicek
  • Yarbay
    7135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Marchetti kadar malını görmedim, adamın yemediği çeşit gol kalmadı.

Handan ' ı dene , Marchetti beğenmeyenler ( Markete gönderenler ) beğeniyor

Aynen Handanovic gibisi yok.
    |
    |

• Yarbay
    4946 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Beyler 10 kişilik günü başlattık malum 2.5 ay sürecek , 40 kişiyiz neredeyse talep olursa 2. bir gün grubu oluşturabiliriz , isteyenler pm atabilir , 10 kişi çıkartırsak 2. bir gün grubu gelicek

aynen

piyasada şuan 20 tane ibrahimoviç var.. her hafta birimiz 1 ibra alsak piyasada ibra bırakmayız

sonrasında açarız 850'den uff süpper olur süpperrr
    |
    |

• Binbaşı
    1023 Mesaj
    Biraz turnuva yapıyım dedim canım sıkıldı. 4 maç yapıp kazandım turnuvayı. Gold pack sonuç : Fernando Torres iyi oldu nakit sıkıntısı vardı zaten bulunsun kenarda
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    Sunu sorucam hep unutuyorum yaw, ben Div 1 kazandim yani 21 puan ile Title WON yazdi ama paket falan vermedi , acaba offline Season'dami veriyor paketi?
  • Binbaşı
    1023 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Sunu sorucam hep unutuyorum yaw, ben Div 1 kazandim yani 21 puan ile Title WON yazdi ama paket falan vermedi , acaba offline Season'dami veriyor paketi?

Ben online season kazanınca vermişti abi..
    |
    |
  • Yarbay
    10612 Mesaj
    Bundesliga kadrosu olan varmı ? kurmayı düşünüyorum. Fikri olan arkadaşların yorumlarını alsam başlangıç için iyi olur.
  • Yarbay
    2149 Mesaj
    quote:

online da veriyor hocam,bir yanlışlıkmı oldu acaba..
  • Yarbay
    2912 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

online da veriyor hocam,bir yanlışlıkmı oldu acaba..

Walla beyler Div 1 kazandim offline oynamam zaten ama paket falan vermedi zaten kenarda falan da yazmiyor Prize olarak yani herhangi biyerde yaziyor mu?
    |
    |
  • Binbaşı
    1390 Mesaj
    @Muhibbi iddaa konusu geçen sene yine böyle trade yaparken sıyırdığımda aklıma gelmişti. aslında tutarsa süper bir olay olur hem iddaa hem fut çılgınlığı bir arada...1-2 kişi ile yapılacak iş değil çok coins lazım.

İbra konusunda ortaklaşa karar alırsak 1 gün içersinde hepsini almak mantıklı.Herkezin fikrini alalım "toplayalım" fikri çıkarsa coinsler satılmadan 3-4 tane alabilirim

@US_ALP2 hocam bu sene birkaç kişiye vermediğini anakonuda takip etmiştim.Store da yok ise live chat yapabilirsin yada başımın gözümün sadakası olsun diyebilirsin
  • Binbaşı
    1553 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

Bundesliga kadrosu olan varmı ? kurmayı düşünüyorum. Fikri olan arkadaşların yorumlarını alsam başlangıç için iyi olur.

abi ben kurmuştum, lewandowski sevgim yüzünden, ama hiç beğenmedim ben hep tek st oynuorum resmen kayboldu, belki iki st yanına reus veya gomez ile güzel olabilir onun dışında neuer lahm falan savunma baya iyi sol back eksiğide alaba ile kapandı sayılır tek eksk cm yok gibi
  • Yarbay
    10612 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

quote:

abi ben kurmuştum, lewandowski sevgim yüzünden, ama hiç beğenmedim ben hep tek st oynuorum resmen kayboldu, belki iki st yanına reus veya gomez ile güzel olabilir onun dışında neuer lahm falan savunma baya iyi sol back eksiğide alaba ile kapandı sayılır tek eksk cm yok gibi

3-5-2 kuruyum diyorum. İlerde Klose-Gomez ikilisi digerlerinede bakıcam başka liglerden alman oyuncularıda ekleyecegim mesela Madridden Khedira, bpl den sıkıldım 2 senedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bori Khan -- 2 Kasım 2012; 23:30:47 >
  • Binbaşı
    1553 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

3-5-2 kuruyum diyorum. İlerde Klose-Gomez ikilisi digerlerinede bakıcam başka liglerden alman oyuncularıda ekleyecegim mesela Madridden Khedira, bpl den sıkıldım 2 senedir.

o zaman cam mesut (podolski) gomez klose yapabilirsin abi cdm olarakta bastian ve khedira (bender) alıcaksın mecburen çünkü luiz gustavo brezilyalı olduğu için mesutta chem düşüklüğü olabilir
    |
    |

• Yarbay
    10612 Mesaj
    @ Young_Caesar önerilerin için tşk. podolskiyi bende cam olarak düşünüyorum bpl de ilk kadromda çok iyiydi.
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    Hediye 5 paket verdi bana.EA acıdı galiba açıyorum hadi hayırlısı

Edit:En iyi çıkan adam Mertasacker oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2358 -- 3 Kasım 2012; 0:18:32 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1553 Mesaj
    quote:

@ Young_Caesar önerilerin için tşk. podolskiyi bende cam olarak düşünüyorum bpl de ilk kadromda çok iyiydi.

rica ederim abi
    cam de şut imkanı daha iyi olur die dedim çünkü muazzam vuruo biliosundur =)
    |
    |
  • Binbaşı
    1553 Mesaj
    bu arada web de yine sorun oluo aldığım adamlar falan kalıo orda çözmüşlerdi bu sorunu yine mi başladı acaba

Edit: kendiliğinden düzeldi, yazdığımı gördü heralde ea =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young_Caesar -- 3 Kasım 2012; 0:09:45 >
  • Yarbay
    10612 Mesaj
    quote:

bu arada web de yine sorun oluo aldığım adamlar falan kalıo orda çözmüşlerdi bu sorunu yine mi başladı acaba

Aynen bendede aynı sorun aldıgım sattıgım adamlar kalıyor.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.