Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.763
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bahtiyarım şu joysticke bi ayar wersen. sana pm atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Marchetti kadar malını görmedim, adamın yemediği çeşit gol kalmadı.

Handan ' ı dene , Marchetti beğenmeyenler ( Markete gönderenler ) beğeniyor
  • Beyler 10 kişilik günü başlattık malum 2.5 ay sürecek , 40 kişiyiz neredeyse talep olursa 2. bir gün grubu oluşturabiliriz , isteyenler pm atabilir , 10 kişi çıkartırsak 2. bir gün grubu gelicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Marchetti kadar malını görmedim, adamın yemediği çeşit gol kalmadı.

Handan ' ı dene , Marchetti beğenmeyenler ( Markete gönderenler ) beğeniyor

Aynen Handanovic gibisi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Beyler 10 kişilik günü başlattık malum 2.5 ay sürecek , 40 kişiyiz neredeyse talep olursa 2. bir gün grubu oluşturabiliriz , isteyenler pm atabilir , 10 kişi çıkartırsak 2. bir gün grubu gelicek

aynen

piyasada şuan 20 tane ibrahimoviç var.. her hafta birimiz 1 ibra alsak piyasada ibra bırakmayız

sonrasında açarız 850'den uff süpper olur süpperrr

• Biraz turnuva yapıyım dedim canım sıkıldı. 4 maç yapıp kazandım turnuvayı. Gold pack sonuç : Fernando Torres iyi oldu nakit sıkıntısı vardı zaten bulunsun kenarda
  • Sunu sorucam hep unutuyorum yaw, ben Div 1 kazandim yani 21 puan ile Title WON yazdi ama paket falan vermedi , acaba offline Season'dami veriyor paketi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Sunu sorucam hep unutuyorum yaw, ben Div 1 kazandim yani 21 puan ile Title WON yazdi ama paket falan vermedi , acaba offline Season'dami veriyor paketi?

Ben online season kazanınca vermişti abi..
  • Bundesliga kadrosu olan varmı ? kurmayı düşünüyorum. Fikri olan arkadaşların yorumlarını alsam başlangıç için iyi olur.
  • quote:

Sunu sorucam hep unutuyorum yaw, ben Div 1 kazandim yani 21 puan ile Title WON yazdi ama paket falan vermedi , acaba offline Season'dami veriyor paketi?

online da veriyor hocam,bir yanlışlıkmı oldu acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

quote:

online da veriyor hocam,bir yanlışlıkmı oldu acaba..

Walla beyler Div 1 kazandim offline oynamam zaten ama paket falan vermedi zaten kenarda falan da yazmiyor Prize olarak yani herhangi biyerde yaziyor mu?
  • @Muhibbi iddaa konusu geçen sene yine böyle trade yaparken sıyırdığımda aklıma gelmişti. aslında tutarsa süper bir olay olur hem iddaa hem fut çılgınlığı bir arada...1-2 kişi ile yapılacak iş değil çok coins lazım.

İbra konusunda ortaklaşa karar alırsak 1 gün içersinde hepsini almak mantıklı.Herkezin fikrini alalım "toplayalım" fikri çıkarsa coinsler satılmadan 3-4 tane alabilirim

@US_ALP2 hocam bu sene birkaç kişiye vermediğini anakonuda takip etmiştim.Store da yok ise live chat yapabilirsin yada başımın gözümün sadakası olsun diyebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

Bundesliga kadrosu olan varmı ? kurmayı düşünüyorum. Fikri olan arkadaşların yorumlarını alsam başlangıç için iyi olur.

abi ben kurmuştum, lewandowski sevgim yüzünden, ama hiç beğenmedim ben hep tek st oynuorum resmen kayboldu, belki iki st yanına reus veya gomez ile güzel olabilir onun dışında neuer lahm falan savunma baya iyi sol back eksiğide alaba ile kapandı sayılır tek eksk cm yok gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Young_Caesar

quote:

Bundesliga kadrosu olan varmı ? kurmayı düşünüyorum. Fikri olan arkadaşların yorumlarını alsam başlangıç için iyi olur.

abi ben kurmuştum, lewandowski sevgim yüzünden, ama hiç beğenmedim ben hep tek st oynuorum resmen kayboldu, belki iki st yanına reus veya gomez ile güzel olabilir onun dışında neuer lahm falan savunma baya iyi sol back eksiğide alaba ile kapandı sayılır tek eksk cm yok gibi

3-5-2 kuruyum diyorum. İlerde Klose-Gomez ikilisi digerlerinede bakıcam başka liglerden alman oyuncularıda ekleyecegim mesela Madridden Khedira, bpl den sıkıldım 2 senedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 2 Kasım 2012; 23:30:47 >
  • quote:

quote:

quote:

3-5-2 kuruyum diyorum. İlerde Klose-Gomez ikilisi digerlerinede bakıcam başka liglerden alman oyuncularıda ekleyecegim mesela Madridden Khedira, bpl den sıkıldım 2 senedir.

o zaman cam mesut (podolski) gomez klose yapabilirsin abi cdm olarakta bastian ve khedira (bender) alıcaksın mecburen çünkü luiz gustavo brezilyalı olduğu için mesutta chem düşüklüğü olabilir

• @ Young_Caesar önerilerin için tşk. podolskiyi bende cam olarak düşünüyorum bpl de ilk kadromda çok iyiydi.
  • Hediye 5 paket verdi bana.EA acıdı galiba açıyorum hadi hayırlısı

Edit:En iyi çıkan adam Mertasacker oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2358 -- 3 Kasım 2012; 0:18:32 >
  • quote:

@ Young_Caesar önerilerin için tşk. podolskiyi bende cam olarak düşünüyorum bpl de ilk kadromda çok iyiydi.

rica ederim abi
    cam de şut imkanı daha iyi olur die dedim çünkü muazzam vuruo biliosundur =)
  • bu arada web de yine sorun oluo aldığım adamlar falan kalıo orda çözmüşlerdi bu sorunu yine mi başladı acaba

Edit: kendiliğinden düzeldi, yazdığımı gördü heralde ea =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young_Caesar -- 3 Kasım 2012; 0:09:45 >
  • quote:

bu arada web de yine sorun oluo aldığım adamlar falan kalıo orda çözmüşlerdi bu sorunu yine mi başladı acaba

Aynen bendede aynı sorun aldıgım sattıgım adamlar kalıyor.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.