Şimdi Ara

KONU TAŞINMIŞTIR... (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.764
Cevap
32
Favori
231.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu geçtiğimiz yaz tatilinden sonra oldu bu yoğunluk, sıkılıp giderler diye bekliyorum
  • Benim emektarı çalıştırdım , tıkır tıkır şu an , allah nazardan saklasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fifaz

Benim emektarı çalıştırdım , tıkır tıkır şu an , allah nazardan saklasın

Supersin, bu arada sana gecen PM'de soyledigim seyi paylasayim. Herkez simdi senden kartlari satin alirsa 50K olarak gun sonunda 25K zarar edicez, acaba diyorum 50K eden bi adam mi gonderse millet? Ne bileyim mesela Nasri veya Marcelo...

Simdi baktim Marcelo'lar acik artirmada 50K civari ama BIN olarak 56K, boylelikle hem EA'e kazik hem de bize kar.

Ne bileyim kafa boyle calisiyor toptan da cent'lerle calisinca sinekten yag da aliyorsun mecbren

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi US_ALP2 -- 2 Kasım 2012; 17:05:33 >

• quote:

çalıştığına sevindim. hafta sonu bi maç yaparız artık, ama çok fark atmak yok ben daha div 1 e çıkamayan eski pesçilerdenim biliyosun
  • quote:

Geçmiş olsun
  • cevaplar için teşekkürler deneyeceğim 352 yi kurduktan sonra kadroyu koyaırm buraya yorumları alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

KONU TAŞINMIŞTIR...

Harikasın Muhibbii.
    Gün gün de, nerde bizim ikramlar Tarık. Böyle olmuyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamitek -- 2 Kasım 2012; 18:08:27 >

• s.alk arkadaşlar benide 30+ eklerseniz seninirim ben 32 yaşındayım benimde bole sisteme ihtiyacım var saygılar deilerim..
  • Beyler sağolun tekrar , ikram olmazmı , içinizden çekilişle birine İF Montolivo vereceğim hemde Cm olarak , çekilişe üye olan herkes tabiidir , çekiliş birazdan..
  • quote:

Beyler sağolun tekrar , ikram olmazmı , içinizden çekilişle birine İF Montolivo vereceğim hemde Cm olarak , çekilişe üye olan herkes tabiidir , çekiliş birazdan..

Yok biz öyle ikram istemezük. Dünkü sanal kısır, nesquick barındırmayan içecek gibi ikramlar isterük.
  • Serkan bugün şanslı günün ;

KONU TAŞINMIŞTIR...

Evet ps3 ümün düzelmesi şerefine tüm üyeler arasından yaptığım çekilişle İF Montolivo ' nun sahibi yımah ( Serkan ) olmuştur , güle güle kullansın , pm den detayları görüşelim kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: mamitek

quote:

Beyler sağolun tekrar , ikram olmazmı , içinizden çekilişle birine İF Montolivo vereceğim hemde Cm olarak , çekilişe üye olan herkes tabiidir , çekiliş birazdan..

Yok biz öyle ikram istemezük. Dünkü sanal kısır, nesquick barındırmayan içecek gibi ikramlar isterük.

Uzun süre Nesquik görmek istemeyeceğim kesin..

• quote:

Serkan bugün şanslı günün ;

KONU TAŞINMIŞTIR...

Evet ps3 ümün düzelmesi şerefine tüm üyeler arasından yaptığım çekilişle İF Montolivo ' nun sahibi yımah ( Serkan ) olmuştur , güle güle kullansın , pm den detayları görüşelim kardeşim

Şu şans paketlerde olmaz ki. Bu sene daha IF çıkaramadım.

• İnanırmısın bende daha kıçıkırıkta olsa bir if çıkarabilmiş değilim packlerden
  • quote:

KONU TAŞINMIŞTIR...

vaay :)) yımah çok ballı adamsın :))

20 dk. sonra ;

Yımah: aha bu çekilişin sonucundan hareketle, şanslı günümdeyim deyip İF Montolivo'yu sattım ve gelen coinsle paket açtımm.

çıkan oyuncu RONALDOOOOOOOOOOO

forum yıkılır yıkılırrrrr

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

quote:

KONU TAŞINMIŞTIR...

vaay :)) yımah çok ballı adamsın :))

20 dk. sonra ;

Yımah: aha bu çekilişin sonucundan hareketle, şanslı günümdeyim deyip İF Montolivo'yu sattım ve gelen coinsle paket açtımm.

çıkan oyuncu RONALDOOOOOOOOOOO

forum yıkılır yıkılırrrrr

O bi' kere olur , talih kuşu ayda yılda bir kez uğrar bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tebrikler yımah bol şans...

eveett herkez ortaya bir fikir attı

benim fantastik projem duayenler olarak forumun geneline coins karşılığı iddda oynatmak

çok mu uçtum yav
  • Fenerlee süpperr

o durum paket açmaktan daha beter bir hastalıkk :D gerçekleşirse kimsede coins kalmaz
  • Eğlencesine düello yapabiliriz biri diğerine meydan okur ve oranları yazarız , sonra coinsler basılır handikapta olur
  • Marchetti kadar malını görmedim, adamın yemediği çeşit gol kalmadı.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.