Şimdi Ara

Konu silinebilir. (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum öncelikle hayırlı olsun gülegüle kullan.
    Gözüne çarpan başka indirimli ürün varmıydı gidip çökeyim tepelerine ?
  • Bu urunleri almanin yontemi nerde yaziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kütahya’da olan varsa sera avmye gidebilir. Çok ilgililer arkadaşlar sağolsunlar. Ben Logitech N120 cooling pad aldım az önce. 59, 90'dan > 19'90'a

• quote:

Orijinalden alıntı: Snow'

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Konya Mağazasında birşeyler var mı acaba?

hocam şimdi kule siteden geldim.
    30tl ye logitech k360 klavye aldım geldim. direk mağaza müdürü halil ibrahim bey ile görüştüm. daha önce aramıştım elinizde kaç tane var diye. " 2 tane var ama usb leri olmayabilir" dedi. ben olsun akşam gelip bakıcam dedim. mağazaya gittim direk adamı buldum. hemen hatırladı zaten ikisinide getirdi. " sizinle konuştuktan sonra tekrar baktım 1 tanesinin usb si varmış" dedi. hemen inceledim sadece kutuları yıpranmıştı klavyeler gıcırdı. bende usb si olanı deneyip aldım. usb si olmayan duruyor. almak isteyen varsa logitech usb yi veriyor zaten ihtiyacı olan alsın.

Yorumun için teşekkürler hocam şimdi kalmamıştır galiba. Farklı ürünler için tetikteyim kısmetse. :)

• Yokmu indirimli almanin yontemini anlatacak olan

• quote:

Orijinalden alıntı: Ttrn

Kütahya’da olan varsa sera avmye gidebilir. Çok ilgililer arkadaşlar sağolsunlar. Ben Logitech N120 cooling pad aldım az önce. 59, 90'dan > 19'90'a

Başka indirimli birşeyler var mı hocam serada ?

• _EngiN_ kullanıcısına yanıt
    Iki günlüğüne burdayım sadece bu lazımdı diye başka bişey bakmadım hocam ama var gözümcçarptı kaç yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

quote:

Bu ürün kaçmaz, alacak varsa lütfen fazladan bana da alsın

1KONYA KULESİTE EXXTRA

2ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA

Konu silinebilir.

Aktarım Hızı (Mbps) (Okuma) 60 mb/s Aktarım Hızı (Mbps) (Yazma) 40 mb/s

SONY USM8GQ 8 GB TAŞINABİLİR BELLEK

49.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 14.90TL

Konya kule teknosa kapanıyordu sordum yanlış girilmiş dedi, müşteri hizmetleri turuncu dan dolayı yardımcı olamadı
    2 de 0 oldu kulaklık ile USB yalan oldu

Yanlış girilmiş diye bir şey olamaz.

Yarın Stoktan kaldırırlarsa kendileri almışlardır.

Yarın Turuncu İndirim bitecek sanırım, o zaman Müşteri hizmetlerine sormayın sadece eleman ile müşteri hizmetlerini görüştürün, siz sormayın ki müşteri hizmetleri bahane uydurmasın :D

Bu ürün hala stokta gözüküyor yarın gidip bakcam bide ben görüşüyüm elemanlarla bakıyım :)

• 2+1 5+1 hoparlörlere nereden bakıyorsunuz. seri sonu linkine tıkladım göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPER DORUK

100 liralık n11 çekleri sadece 25 TL STOK : 5 ADET
    OPET YAKIT KARTLARI 100 TL YUKLU OPET KARTI SADECE 55 TL DİR STOK 1 ADETTİR.

CİNEMAXİMUM 3D GEÇERLİ BİLET TÜM TÜRKİYEDE GEÇERLİDİR 10 ADET MEVCUTTUR

ADET BASI FİYATİ: 4 TL TOPLU SATIŞI OLACAKTIR

ACİLİYETİ OLAN ARKADAŞLAR YADA ACİL İHTİYACI OLANLAR NUMARA BIRAKIRLARSA DAHA HIZLI İLETİŞİM SAĞLAYABİLİRİZ.

kalk gidelim hamama ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahcal06 -- 1 Ocak 2014; 2:06:23 >
  • quote:

ACİLİYETİ OLAN ARKADAŞLAR YADA ACİL İHTİYACI OLANLAR NUMARA BIRAKIRLARSA DAHA HIZLI İLETİŞİM SAĞLAYABİLİRİZ.

MURAT AYDIN DİKKAT !!!!!
  • quote:

Konuyu bırakıyorum arkadaşlar, amacına ulaştık, alan aldı, herkese hayırlı olacaktır umarım.

Başka fırsatlarda, imkanlarda, görüşmek dileği ile.

Yaşasın Forumdaşlık, Dostluk ve BİRLİK. :)

Not: İhtiyaçlarınızı artık ilk hangi yöntem ile arayacağınızı biliyorsunuz.

Edit; İmla

Hocam yarın sabah gitsek alamaz mıyız ?
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Önceki sayfada belirtilen taktikler ile alabilirsiniz.
    Theologist arkadaşımız yeterince açıklama yaptı ve artık yorulduğu için konuyu bıraktı, ancak indirimler hala devam ediyor.
  • Yok arkadaşlar indirim falan değil bu zaten yıllardır olan bşey sadece arkadaş dile getirdi ve n11in yavaş yavaş çekleri çekmesiyle ihtiyaç doğan boşluğu doldurdu bende yıllardır bakardım eli yüzü düşkün bişey var mı diye

Artı insan pahalı bi yerden alışveriş yapınca biraz daha memnun oluyor alıştık adı sanı duyulmayan yerlerden bişeyler almaya.

Bide bo konuda çalışanlar çok kötülendi ben Erzurum adına konuşayım çalışanlar inanılmaz ilgilendi.Hatta oraya gidip onların bilgisayarlarından ürünleri gösterdim.

Şu bi gerçekki burdaki ürünlerin hepsi riskli Burada sadece stok yapmanın az bi zararını görüyor gerçi her ürünede ciddi indirim koymuyor sadece incelemk ve araştırmak lazım.

Mesela erzurumda bi tane kulaklık vardı philips 39 lira normalde 30-35 arası heryerde bunlar 10 lira dedi

Depoyu karış karış tarattım eleman buldu çalışmaz dedi bende ön yargıyla alıcam çalıştır dedim bi çekti elinde kaldı kulaklık sONRA MÜDÜRE GİTTİK ÜRÜN iade edilmiş bunlarda fabrikayı aramış ürünün geri almayı kabul etmişler de bunlarda yollamayı unutmuş istiyosan hedye edelim dedi müdür saol dedim.

Daha sonra esas ürün 47 ich Lcd panel philipsdi galiba:

1.300 lira ama değeri 2.5 sıfırı ve ciddi kalte b ürün 2011in bombalarından ama ekranın yarısı yanmış ve bulutlanmalar var servisde bedava yapmam demiş 300 falan demişler
    Eleman 800e indiği an ben alıcam bunu dedi bakalım yane çalışanlarında bişeyden haberi yok büyük ve önemli ürünler dışında

• quatrros kullanıcısına yanıt
    siteye giriyorsunuz urun kategorisini seçiyorsunuz sağ üstte stoktaki ürünleri göster diyor o tiki kaldiriyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: tughuman

quote:

MURAT AYDIN DİKKAT !!!!!

opet yakıt kartı hakkında bilgi alabilirmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gncsrc

quote:

Orijinalden alıntı: tughuman

quote:

MURAT AYDIN DİKKAT !!!!!

opet yakıt kartı hakkında bilgi alabilirmiyim

Opet yakıt kartı hakkında bilgi veremem ama satıcının tehlikleli söyleyebilirim hergün yeni üyelikle böyle mesajlar atıyor aman dikkat.

• teknosa tarsus tarsu avm ye gidiyorum burada indirimli ürün varmi acil Arkadaşlar bilen varsa alinti yaparak cvp atsin lütfen

• Istinye parkta arastirirken biseylere denk gelen varmi acaba kalmismidir teknosa extra da bilgisi olan paylasirsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.