Şimdi Ara

Konu silinebilir. (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

LOGITECH MOBILE CANTA + LOGITECH M305 MOUSE
    84.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 4.90TL

1İSTANBUL KEMERBURGAZ İSTANBUL CADDESİ

2İSTANBUL FORUM EXXTRA

Bu ürünü benim adıma alıp gönderebilecek yardımsever arkadaş var mı acaba?

• Hocam beylikduzundeki teknosalarda ise yarar bişey varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibjk1903183

Arkadaslar ANKARA A CİTY .den urun isteyen varsa simdi gidiyorum. Sizin adiniza alabilirim. 2 saat sonra da ankamall e gidecegim. Pm atabilirsiniz.

pm yolladim
  • Anladım hocam onun için Trust un kulaklıkları var. Bi ara 50 TL ye ses kartlı kulaklık ve faresini almıştım Trust firmasının çok kaliteliydi. Hatta ses kartlı modeller 200-300 den aşa bulunmuyor ama usb girişli bulabilirsin piyasayı araştırman gerekiyor sadece.
  • Yalova' da uygun olanları bende sizin için alabilirim arkadaşlar. Pm atarsanız yardımcı olurum.
  • suatin kullanıcısına yanıt
    Kardeşim çok haklısın. Arkadaşın yaptığı çok yanlış bir davranış. Seri sonu ürünlerin kodları farklı ve reyondaki ürünler büyük ihtimal farklı kodlu. Çünkü forumda bahsi geçen kablosuz joysticks i içerenköy mağazasında gördüm ama ürün 99 lira cıvarıydı. Nette iki ürün var ve biri 50 lira. Stoklarda 1 yada 2-3 tane oluyor. Reyondakiler farklı oluyor yani.

Bir de satış danışmanları ürünü vermek istememe gibi bir şey görmedim ben. Sadece ufak fiyatlı ürünlerle pek ilgilenmez kimse. Ki mağazada ciro yapmak ve prim usulüne dayandığı için gayet normal. İyi tatlı bir dil ile her şey mümkün. Bir de stokta olsa bile depo da bulunamayabiliyor ürün. Konu cidden farklı yerlere sapıyor ve güzel bir davranış değil arkadaşın yaptığı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

quote:

Orijinalden alıntı: alijchan

Arkadaşlar benden size sağlam bir tüyo,
    konuyu açan bizlere haber veren yetmedi hangi ürünler olduğunu hangi mağazada nekadar olduğunu paylaşan theologist arkadaşa teşekkür ederim.
    kendisi bu tüyomu ilk mesajına ekleyebilir.
    Ben Ankarada hangi mağaza olduğunu isim vermeyeceğim. normalde 9 lira olan ürünler ya teşhir ya arızalı yada bir parçası kutusu olmayan ürünlerdir. orneğin ben bir ps konsolu almak istedim normalde o mağazada stokta olmasına rağmen teşhir ürün yerine sıfır pakette aldım. Kimseye sormadan kimseden yardım istemeden yardım edelim diyenlere bile saol etrafa bakacam diyin. İstediğiniz ürünü alın. Kasaya götürün kasada normal fiyatı çıkacaktır. Kasaya diyin ki merkez beni yönlendirdi bu ürün kodunu verdiler diyin. O ürün kodunu ise internetten tükendi olan ürünlerin o mağazadaki stok varsa o ürünün sipariş numarasını bir kenara yazarak onlara gösteriniz.
    Haliyle merkez yönlendirdi diyince ya korkuyorlar yada birşey yapamıyorlar. kendileride iki farklı fiyatı görüncede mecbur düşük olan ürünün fiyatından veriyorlar.
    Sakın ürün kodunu bilgisayarlarından sordurtmayın zaten ben ilk başta bunu yaptım stokta olup arızalı yada teşhir diye hiçbirşey yazmamasına sadece 1 stok diye yazmasına rağmen vermediler bende o elemandan uzaklaşarak sıfır kutusunu alıp direk kasaya gittim.Ürünün sıfır kutusuyla alın direk kasaya geçin.
    Normalde almam gereken teşhir yada eksik parçası olan ürünlerin yerine sıfır ürünleri aldım :D
    Buda fotografı:

olmamış,

fırsattan istifade edip iyice dolandırıcılığa ve hatta hırsızlığa girebilecek bir davranış bu yaptığın

Dolandırıcılığın adı sağlam bir tüyo olmuş. Yolsuzluğun yerini yüzsüzlük almış. Bizim milletimiz ne hale geldi ya

• sAMSUNG BD-F5100 BLURAY PLAYER beylikdüzü migrosta 69.tl idi cumartesi günü magazaya özel fiyat yazıyodu.girişte koca sepette doluydu.hepsi de kapalı koliydi
  • LOGITECH H230 STEREO HEADSET KULAKLIK

75.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 19.90TL

1İSTANBUL İÇERENKÖY CARREFOURSA

2ANTALYA MARKANTALYA EXXTRA

3İSTANBUL EYÜP VIALAND EXXTRA

• LOGITECH H250 ICE BLUE HEADSET
    84.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 19.90TL

1İSTANBUL İÇERENKÖY CARREFOURSA
    2ANKARA CEPA EXXTRA
    3MERSİN FORUM EXTRA
    4BURSA ZAFER PLAZA EXXTRA
    5İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    6İSTANBUL BAĞCILAR CADDESİ
    7İSTANBUL EYÜP VIALAND EXXTRA

Siyah
    1MERSİN FORUM EXTRA
    2BURSA ZAFER PLAZA EXXTRA
    3ADANA SABANCI İŞ MERKEZİ EXXTRA

• ArkIn kullanıcısına yanıt
    forum exxtraya gittim bizde öle teşhir ürünü falan satılmıyor dediler göremedimde çıktım
  • EYEQ 4GB MICRO SD HAFIZA KARTI

9.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 1.00TL

1SAKARYA ATATÜRK BULVARI
    2MANİSA ALAŞEHİR
    3BURSA ZAFER PLAZA EXXTRA
    4MERSİN SİLİFKE
    5ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA
    6İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    7IĞDIR ZÜBEYDE HANIM CADDESİ
    8İZMİR BALÇOVA EGE PARK EXXTRA
    9İSTANBUL MALTEPE CARREFOURSA
  • sAMSUNG BD-F5100 BLURAY PLAYER beylikdüzü migrosta 69.tl idi cumartesi günü magazaya özel fiyat yazıyodu.girişte koca sepette doluydu.hepsi de kapalı koliydi

http://www.akakce.com/dvd-oynatici/en-ucuz-samsung-bd-f5100-fiyati,1096759.html

eğer migrosta dediğin fiyatsa bedava fiyat.kesin eminsen tabiki

yeni baktım insertte sony dvd player 60 tl yanlış görmüşünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msamy -- 29 Aralık 2013; 17:49:33 >
  • quote:

Çok güzel arkadaşlar hemen her şehirde var, değerlendirin bence, 50 liraya almıştım zamanında şimdi 20 Lira.

Çok hafif, iyi soğutuyor :) Ama daha çok dizleriniz zarar görmesin, bilgisayar boğulmasın :)

30 TL'ye almıştım indirimle bilgisayarım çok ısındığı için. Kesinlikle önermem fanı çok küçük bir gün kullanıp başka bir soğutucuyla değiştirmiştim. Logitech'in beğenmediğim tek ürünü

• APPLE IPOD SHUFFLE 4. NESİL 2GB - GÜMÜŞ (MC584BT/A) MP3 PLAYER

139.90TL>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>69.90TL

1İSTANBUL LEVENT METROCITY EXTRA
    2İSTANBUL BAHÇEŞEHİR AKBATI EXXTRA
    3İSTANBUL ARMONİPARK OUTLET EXTRA
    4AMASYA MERZİFON
    5İSTANBUL BEŞİKTAŞ ÇARŞI

APPLE IPOD SHUFFLE 4. NESİL 2GB - PEMBE (MC585BT/A) MP3 PLAYER

139.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 69.90TL

1İSTANBUL İSTİNYE PARK EXTRA
    2GAZİANTEP SANKOPARK EXXTRA
    3İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA
    4İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    5İSTANBUL KANYON AVM

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

quote:

Çok güzel arkadaşlar hemen her şehirde var, değerlendirin bence, 50 liraya almıştım zamanında şimdi 20 Lira.

Çok hafif, iyi soğutuyor :) Ama daha çok dizleriniz zarar görmesin, bilgisayar boğulmasın :)

30 TL'ye almıştım indirimle bilgisayarım çok ısındığı için. Kesinlikle önermem fanı çok küçük bir gün kullanıp başka bir soğutucuyla değiştirmiştim. Logitech'in beğenmediğim tek ürünü

Eski model bilgisayarlar ve özellikle eski hp bilgisayarlar için tabi ki yeterli değil.

Yeni çıkan bilgisayarlarda aşırı ısınma gibi bir problem yok zaten.

100 Lira verip Zalman almak bence mantıklı değil.

Aşırı ısınmayan bilgisayarlar için gayet ideal :)

• quote:

Logitech Mobil Çanta + Logitech M125 Siyah Mouse 10 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125191101/logitech-mobile-canta-logitech-m125-gumus-mouse?term=logitech

1
    İSTANBUL LEVENT METROCITY EXTRA

2
    KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

3
    KONYA KULESİTE EXXTRA

4
    ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA

5
    İSTANBUL İSTİNYE PARK EXTRA

6
    ADANA SABANCI İŞ MERKEZİ EXXTRA

7
    KARS KAZIMPAŞA CADDESİ

8
    İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ PERLAVİSTA

9
    ANKARA KIZILAY AVM

10
    SAMSUN BULVAR EXXTRA

LOGITECH 939-000073 MOBILE CANTA+LOGITECH M115 MOUSE 5 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125191086/logitech-939-000073-mobile-cantalogitech-m115-mous?term=logitech

1
    İSTANBUL HARAMİDERE CARREFOURSA

2
    İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE ATIRUS

3
    İZMİR KEMERALTI

4
    İSTANBUL BAHÇELİEVLER ÖMÜR EXTRA

5
    SAMSUN YEŞİLYURT

6
    ÇANAKKALE CARREFOURSA EXPRESS

7
    KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

8
    İSTANBUL KOZYATAĞI KOZZY

9
    BURSA CARREFOURSA EXTRA

10
    İSTANBUL BAHÇEŞEHİR AKBATI EXXTRA

11

bu iki ürün için istinye park teknosaya gittim ilk üründen stokta 2 tane var dediler depoya baktı yok malesef dedi bu denediğim 3. ürün 3. mağaza bu konu kapandı artık benim için

bişey alanlar olabilir paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum. ancak gördüğüm kadarıyla alanların önemli bir kısmı teşhir ürünü koduyla diye sıfır kutulu ürün almış onları da bir vicdan muhasebesine çağırıyorum.

• Sivas teknosadan sorunsuz aldıgım G500 :). Ürün teşhirdi biraz kararma var üstünde ve agırlık koyma kiti çıkmadı malesef. 50 liraya bilmiyorum nasıl oldu :D

• APPLE Z0J4Q NOTEBOOK

4752.10TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 2109.00TL

+ 200 TL ÇEK

1MERSİN FORUM EXTRA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 29 Aralık 2013; 18:00:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 9008

quote:

Logitech Mobil Çanta + Logitech M125 Siyah Mouse 10 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125191101/logitech-mobile-canta-logitech-m125-gumus-mouse?term=logitech

1
    İSTANBUL LEVENT METROCITY EXTRA

2
    KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

3
    KONYA KULESİTE EXXTRA

4
    ANKARA ANKAMALL 2 EXTRA

5

6
    ADANA SABANCI İŞ MERKEZİ EXXTRA

7
    KARS KAZIMPAŞA CADDESİ

8
    İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ PERLAVİSTA

9
    ANKARA KIZILAY AVM

10
    SAMSUN BULVAR EXXTRA

LOGITECH 939-000073 MOBILE CANTA+LOGITECH M115 MOUSE 5 TL

http://www.teknosa.com/urunler/125191086/logitech-939-000073-mobile-cantalogitech-m115-mous?term=logitech

1
    İSTANBUL HARAMİDERE CARREFOURSA

2
    İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE ATIRUS

3
    İZMİR KEMERALTI

4
    İSTANBUL BAHÇELİEVLER ÖMÜR EXTRA

5
    SAMSUN YEŞİLYURT

6
    ÇANAKKALE CARREFOURSA EXPRESS

7
    KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ

8
    İSTANBUL KOZYATAĞI KOZZY

9
    BURSA CARREFOURSA EXTRA

10
    İSTANBUL BAHÇEŞEHİR AKBATI EXXTRA

11

bu iki ürün için istinye park teknosaya gittim ilk üründen stokta 2 tane var dediler depoya baktı yok malesef dedi bu denediğim 3. ürün 3. mağaza bu konu kapandı artık benim için

bişey alanlar olabilir paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum. ancak gördüğüm kadarıyla alanların önemli bir kısmı teşhir ürünü koduyla diye sıfır kutulu ürün almış onları da bir vicdan muhasebesine çağırıyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Rica ederim ama onlarca bildiğimiz belki yüzlerce bilmediğimiz kişi bu fırsattan yararlandı.

Teşhir ürünü kodu ile almak gibi bir durum söz konusu değil, bu gün böyle yapan ve bizden habersiz kendi kendine yapmış biri dışında.

Bir kere çalışanlara kod verme gibi bir durum söz konusu değil.

Ben ürün adı vererek aldım aldıklarımı.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.