Şimdi Ara

Konu silinebilir. (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheWazZ

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Başka bir arkadaş da yazmış F710 için 2 tane link var sitede,biri sıfır ürün için bellki biri de sadece belli şubelerde olan outlet ürün,kalkıp outlet koduyla sıfırını alıcan sonra burada taktik falan diye konuşucan,kimse de dememiş napıyorsunuz diye yönetime şikayet ettim konuyu ya düzgünce outlet ürünleri bulur vermeyen elemanları şikayet ederek alırsınız ya da konu kapansın

http://www.teknosa.com/urunler/125082597/logitech-f710-titresimli-kablosuz-pc-gamepad?term=f710

http://www.teknosa.com/urunler/125084299/logitech-f710-kablosuz-gamepad?term=F710

Konunun en başından itibaren böyle bir şey konuşulmadı, şikayet konusu olabilecek bir şey yok.

Sana aldığımız ürünün barkodu ile kasadan geçirip öyle alıyoruz diyoruz.

Yani On binlerce insanın yararlandığı bir fırsata engel olmak için deveyi iğneden mi geçirmeye çalışıyorsunuz?

Ama hayret ettim 50 sayfa oluncaya kadar böyle bir şeyin çıkmamasına çünkü faydalı şeylere engel olmaya çalışan sürekli birileri çıkmak zorunda BU ÜLKEDE.

Neyse daha fazla konuşmuyorum, konu açan değil, konudan faydalananlar savunsun bu konuyu.

Bende konundan faydalananlardan biriyim. Allah razi olsun kardesim ama adama katiliyorum. Sen gidip indirimli kodun barkoduyla sifir urunu alirsan olmaz.

Dostum konun başında bu yana hiç böyle bir mesele geçti mi?

Faydalandıysan arkadaşın dediği durum ile alakamız olmadığını zaten bilirsin.

Yani teknosa böyle bir şeye izin verir mi? Akıl var mantık var, kocaman şirket, o adamları çocuk yerine koymuyor kimse.

• Beyler TOKAT veya cevresi goren varmi beni bi durtse ya :D
  • Konunun basinda bu tarz mesajlar yoktu. Herkes sitedeki teshir koduyla gidip aldi. Ona lafim yok. Son 1-2 sayfadaki birinin yazdigi taktige(hirsizliga) benim lafim.
    Gidip uygun olan teshir urununun koduyla sifir mali (baska bir kodla daha yuksek fiyata satilan mali) alman dogru degil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWazZ -- 29 Aralık 2013; 16:00:43 >
  • quote:

Konunun basinda bu tarz mesajlar yoktu. Herkes sitedeki teshir koduyla gidip aldi. Ona lafim yok. Son 1-2 sayfadaki birinin yazdigi taktige(hirsizliga) benim lafim.
    Gidip uygun olan teshir urununun koduyla sifir mali (baska bir kodla daha yuksek fiyata satilan mali) alman dogru degil bence.

Öyle yapamaz kimse zaten, barkodlar farklı, öyle alan arkadaş indirimli barkodu el ile girdirtmiş, ürünü geçrimemişler zaten satan elemanın saflığına gelmiştir, kimse alamaz merak etme sen.
  • quote:

quote:

Konunun basinda bu tarz mesajlar yoktu. Herkes sitedeki teshir koduyla gidip aldi. Ona lafim yok. Son 1-2 sayfadaki birinin yazdigi taktige(hirsizliga) benim lafim.

Öyle yapamaz kimse zaten, barkodlar farklı, öyle alan arkadaş indirimli barkodu el ile girdirtmiş, ürünü geçrimemişler zaten satan elemanın saflığına gelmiştir, kimse alamaz merak etme sen.

Tamam o zaman kardesim. Problem yok.

• quote:

Sizin bu bahsettiğiniz barkod olayı bizim köyün bakkalında bile olmaz. O barkodlar aynı değil. Outlet ürünlerin barkodları yeni ürünlerden farklı. Ben mağaza sorumlusuna sordum dün adam güldü bana olur mu hiç öyle şey diyor. Kasaya okuttuğumuzda fiyatlar farklı çıkar diyor. Ben öyle bir yazı okumadım ama yazan varsa da liseli ergenler oturduğu yerden akıl yürütüyorlardır. Burada yasal olmayan bir şey yok adamlar ellerindeki çöpleri ucuz fiyattan ellerinden çıkarıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ensar14

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 9008

quote:

İlk iki sayfayı okumanız yeterli :D

hocam merkezden yönlendirdiler işini anlamadım merkez kim derse kalırım öylece

Mağazaya gitmeden önce Müşteri Merkezlerini arayın, Stok, fiyat konusunda teyit alın.

Elemanlar sorun çıkartırlarsa Müşteri Hizmetleri ile elemanları görüştürün.

dostum ben yakın olduğum bir teknosa ile ilgili stok öğrenecektim sitede var diyor aradım dedim şu mağazada phillips radyolu alarmlı saat varmı stok durumu nedir diye? kadın kampanyalı ürünlerin stok durumunu veremiyoruz dedi ne iş anlamadım

aynı şekilde aradım turuncu indirim nedeniyle güncel stok göremiyoruz dedi mağazayı arayın dedi

• quote:

quote:

adamlar haklı bu son sayfalarda anlatılan olay bildiğimiz dolandırıcılıktır. ve dolandırdığınız teknosa değil o mağazada çalışan elemanlardır. büyük ihtimalle de bu işten o mağazada çalışan elemanlar zararlı çıkacaktır. maaşından kesinti vb. gibi bir şekilde.

• samsung bd-d5100 bluray player aldım.adana real 50 tl.her şeyi tam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

quote:

Sizin bu bahsettiğiniz barkod olayı bizim köyün bakkalında bile olmaz. O barkodlar aynı değil. Outlet ürünlerin barkodları yeni ürünlerden farklı. Ben mağaza sorumlusuna sordum dün adam güldü bana olur mu hiç öyle şey diyor. Kasaya okuttuğumuzda fiyatlar farklı çıkar diyor. Ben öyle bir yazı okumadım ama yazan varsa da liseli ergenler oturduğu yerden akıl yürütüyorlardır. Burada yasal olmayan bir şey yok adamlar ellerindeki çöpleri ucuz fiyattan ellerinden çıkarıyorlar.

buyur hocam alta yazdim adamin mesajini. hirsizlik dolandiricilik degil mi bu simdi ?

quote:

Ben Ankarada hangi mağaza olduğunu isim vermeyeceğim. normalde 9 lira olan ürünler ya teşhir ya arızalı yada bir parçası kutusu olmayan ürünlerdir. orneğin ben bir ps konsolu almak istedim normalde o mağazada stokta olmasına rağmen teşhir ürün yerine sıfır pakette aldım. Kimseye sormadan kimseden yardım istemeden yardım edelim diyenlere bile saol etrafa bakacam diyin. İstediğiniz ürünü alın. Kasaya götürün kasada normal fiyatı çıkacaktır. Kasaya diyin ki merkez beni yönlendirdi bu ürün kodunu verdiler diyin. O ürün kodunu ise internetten tükendi olan ürünlerin o mağazadaki stok varsa o ürünün sipariş numarasını bir kenara yazarak onlara gösteriniz.
    Haliyle merkez yönlendirdi diyince ya korkuyorlar yada birşey yapamıyorlar. kendileride iki farklı fiyatı görüncede mecbur düşük olan ürünün fiyatından veriyorlar.
    Sakın ürün kodunu bilgisayarlarından sordurtmayın zaten ben ilk başta bunu yaptım stokta olup arızalı yada teşhir diye hiçbirşey yazmamasına sadece 1 stok diye yazmasına rağmen vermediler bende o elemandan uzaklaşarak sıfır kutusunu alıp direk kasaya gittim.Ürünün sıfır kutusuyla alın direk kasaya geçin.
    Normalde almam gereken teşhir yada eksik parçası olan ürünlerin yerine sıfır ürünleri aldım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: alijchan

Arkadaşlar benden size sağlam bir tüyo,
    konuyu açan bizlere haber veren yetmedi hangi ürünler olduğunu hangi mağazada nekadar olduğunu paylaşan theologist arkadaşa teşekkür ederim.
    kendisi bu tüyomu ilk mesajına ekleyebilir.
    Ben Ankarada hangi mağaza olduğunu isim vermeyeceğim. normalde 9 lira olan ürünler ya teşhir ya arızalı yada bir parçası kutusu olmayan ürünlerdir. orneğin ben bir ps konsolu almak istedim normalde o mağazada stokta olmasına rağmen teşhir ürün yerine sıfır pakette aldım. Kimseye sormadan kimseden yardım istemeden yardım edelim diyenlere bile saol etrafa bakacam diyin. İstediğiniz ürünü alın. Kasaya götürün kasada normal fiyatı çıkacaktır. Kasaya diyin ki merkez beni yönlendirdi bu ürün kodunu verdiler diyin. O ürün kodunu ise internetten tükendi olan ürünlerin o mağazadaki stok varsa o ürünün sipariş numarasını bir kenara yazarak onlara gösteriniz.
    Haliyle merkez yönlendirdi diyince ya korkuyorlar yada birşey yapamıyorlar. kendileride iki farklı fiyatı görüncede mecbur düşük olan ürünün fiyatından veriyorlar.
    Sakın ürün kodunu bilgisayarlarından sordurtmayın zaten ben ilk başta bunu yaptım stokta olup arızalı yada teşhir diye hiçbirşey yazmamasına sadece 1 stok diye yazmasına rağmen vermediler bende o elemandan uzaklaşarak sıfır kutusunu alıp direk kasaya gittim.Ürünün sıfır kutusuyla alın direk kasaya geçin.
    Normalde almam gereken teşhir yada eksik parçası olan ürünlerin yerine sıfır ürünleri aldım :D
    Buda fotografı:

Konu silinebilir.

Arkadaslarin hakli olarak tepki gosterdigi mesaj bu. Fakat konunun silinmesi yanlis olur. Simdiye kadar paylasim yapanlarin emegi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herdem09 -- 29 Aralık 2013; 16:16:59 >

• beyler tamam bi mesaj yazdım diye konu rayından çıktı.

Bu konuda başından beri illegal bişey yok. O konuda bir anlaşalım, sadece bir arkadaşın outlet ürünü normal ürün koduyla alma durumu var. bu da muhtemelen mağazanın acemiliği.

lütfen bu konuyu uzatmayalım.
  • Yazık yahu , teshir urun barkoduyla sifir urun almak nedir. Bu kadarda düşmeyin, olan kasiyere olacak...
  • LOGITECH N120 FANLI COOLING PAD
    59.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><< 19.90TL

Konu silinebilir.

1İSTANBUL CARREFOURSA EXTRA2İSTANBUL MECİDİYEKÖY ORTAKLAR3İSTANBUL MALTEPE CARREFOURSA EXPRESS4İSTANBUL İSTİNYE CARREFOURSA5İSTANBUL İÇERENKÖY CARREFOURSA6İZMİR AGORA EXTRA7İZMİR HATAY8KOCAELİ CARREFOURSA9ANTALYA DEEPO10BALIKESİR MİLLİ KUVVETLER CADDESİ11ANKARA ERYAMAN OPTİMUM12İZMİR BORNOVA PARK OUTLET13KOCAELİ HÜRRİYET CADDESİ14DİYARBAKIR MEGA CENTER15İZMİR KEMERALTI16ANKARA CEBECİ17ELAZIĞ AKGÜN18ANTALYA ALANYA ALANIUM19HATAY ATATÜRK CADDESİ20BOLU İZZET BAYSAL CADDESİ21BANDIRMA İNÖNÜ CADDESİ22ESKİŞEHİR CARREFOUR23MUĞLA MARMARİS24DENİZLİ FORUM ÇAMLIK EXTRA25ANKARA İSTANBUL YOLU ACITY26GİRESUN GAZİ CADDESİ27VAN CUMHURİYET CADDESİ28KARABÜK ONEL29BATMAN WORLD CENTER30SAMSUN YEŞİLYURT31MERSİN TARSUS ATATÜRK CADDESİ32İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA33ANKARA PANORA EXXTRA34MERSİN FORUM EXTRA35SAKARYA ADA CENTER EXTRA36ADANA CARREFOURSA EXXTRA37AYDIN NAZİLLİ38BURSA ZAFER PLAZA EXXTRA39İSTANBUL ATAKÖY GALLERİA EXTRA40AMASYA HASTANE CADDESİ41MARDİN YENİŞEHİR42RİZE CARREFOURSA43KAYSERİ KAYSERİ PARK44EDİRNE OLYMPUS OUTLET45İSTANBUL FATİH HISTORIA46İSTANBUL KURTKÖY VIAPORT47İSTANBUL PENDİK NEO EXTRA48KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN49KONYA EREĞLİ PARKSİTE50MERSİN SİLİFKE51İSTANBUL KOZYATAĞI KOZZY52ERZİNCAN ORDU CADDESİ53İSTANBUL ESENYURT ESKULE54KOCAELİ OUTLET CENTER EXTRA55EDİRNE MARGİ EXTRA56BİLECİK BOZÜYÜK SARAR57KIRŞEHİR CACABEY CADDESİ58İSTANBUL BAHÇEŞEHİR AKBATI EXXTRA59ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA60İSTANBUL ARMONİPARK OUTLET EXTRA61ANTALYA KEPEZ ÖZDİLEK EXXTRA62ERZURUM REDEVCO EXTRA63ADANA CEYHAN64MUĞLA TURGUTREİS65İSTANBUL YENİBOSNA STARCİTY EXXTRA66TEKİRDAĞ TEKİRA EXTRA67AMASYA KİLER68KOCAELİ YAHYA KAPTAN69GAZİANTEP SANKOPARK EXXTRA70ESKİŞEHİR DOKTORLAR CADDESİ71ISPARTA MİMAR SİNAN CADDESİ72OSMANİYE ATATÜRK CADDESİ73İSTANBUL KEMERBURGAZ İSTANBUL CADDESİ74MALATYA PARK EXTRA75ÇORUM İNÖNÜ CADDESİ76İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MİGROS EXTRA77VAN MAVİ PLAZA78BURSA ANATOLİUM79İZMİR MAVİŞEHİR CARREFOURSA EXTRA80KOCAELİ GEBZE CENTER EXXTRA81İSTANBUL ŞİŞLİ CEVAHİR EXXTRA82İZMİR ÖDEMİŞ MİTHATPAŞA CADDESİ83ADANA SABANCI İŞ MERKEZİ EXXTRA84İSTANBUL İKİTELLİ BAŞAKŞEHİR OLİMPA85IĞDIR ZÜBEYDE HANIM CADDESİ86KARS KAZIMPAŞA CADDESİ87SAKARYA ADNAN MENDERES CADDESİ EXTRA88AYDIN SÖKE NOVADA OUTLET89MUĞLA KONACIK90GÜMÜŞHANE OSMAN BEY CADDESİ91İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ PERLAVİSTA92İSTANBUL HARAMİDERE TORİUM EXXTRA93SAKARYA SERDİVAN94İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA95TRABZON FORUM EXTRA96AĞRI CUMHURİYET CADDESİ97ANTALYA TERRACİTY EXXTRA98AKSARAY EFOR99İSTANBUL HALKALI ARENAPARK EXXTRA100ÇANKIRI YUNUS101İZMİR BALÇOVA EGE PARK EXXTRA102OSMANİYE OSMANİYE PARK103ANKARA NATA VEGA EXTRA104ANKARA ULUS ŞEHİR ÇARŞISI105BURSA KENT MEYDANI EXXTRA106ANKARA MESA PLAZA EXXTRA107HATAY ŞEHİT PAMİR CADDESİ108MANİSA MAGNESİA109İSTANBUL MARMARA FORUM EXXTRA110MERSİN PALM CITY EXTRA111DİYARBAKIR NİNOVA EXTRA112ANKARA ATLANTIS113HATAY ANTAKYA PRİMEMALL114İZMİR MAVİŞEHİR EGE PARK EXXTRA115GAZİANTEP MUAMMER AKSOY BULVARI116MERSİN TARSU AVM EXTRA117İZMİR GAZİEMİR OPTİMUM118ZONGULDAK EREYLİN119BAYBURT OSMAN OKUTMUŞ CADDESİ120İSTANBUL KANYON AVM121SİVAS İSTASYON CADDESİ122AMASYA MERZİFON123GAZİANTEP KARATAŞ124İSTANBUL BAĞCILAR CADDESİ125KÜTAHYA SERA EXTRA126ANKARA ARMADA EXTRA127SAMSUN PİAZZA128HATAY PRİMEMALL EXTRA129MUĞLA BODRUM YALIKAVAK130ADANA OPTIMUM131KONYA KENT PLAZA EXTRA132MUĞLA FETHİYE EXTRA133İZMİT ÖZDİLEK134KAYSERİ MELİKGAZİ BEYAZ GARAJ135ANTALYA ERASTA PARK EXTRA136ADIYAMAN GÖLBAŞI CADDESİ137İSTANBUL BEŞİKTAŞ ÇARŞI138SAMSUN BULVAR EXXTRA139UŞAK FESTİVA EXTRA140GAZİANTEP ATATÜRK CADDESİ141KONYA AKŞEHİR İNÖNÜ CADDESİ142UŞAK BARBAROS CADDESİ143TOKAT TURHAL CUMHURİYET CADDESİ144İSTANBUL ATAŞEHİR BRANDIUM EXXTRA145SİİRT ANDERA PARK146MUŞ ATATÜRK BULVARI147ANTALYA MARKANTALYA EXXTRA148MANİSA SALİHLİ FESTİVA149ARTVİN HOPA150ELAZIĞ GAZİ YENİ151İSTANBUL EYÜP VIALAND EXXTRA152ANTALYA KUMLUCA153İZMİR BERGAMA154ZONGULDAK DEMİRPARK155ESKİŞEHİR KANATLI156ORDU FATSA CITY157ADANA REAL YENİ158TUNCELİ159İZMİR ÖZDİLEK160KAHRAMANMARAŞ PİAZZA EXTRA161ŞANLIURFA ATATÜRK BULVARI162BİLECİK CUMHURİYET MAHALLESİ163İSTANBUL MALTEPE CARREFOURSA EXXTRA164GAZİANTEP PRİMEMALL EXXTRA165HATAY ANTAKYA PALLADIUM EXTRA166GAZİANTEP FORUM EXTRA167ANKARA TAURUS EXTRA

• Thema kullanıcısına yanıt
    Bir kişi sadece bir kişi gidip kendi iradesi ile öyle bir şey yapmış, normal şartlarda yapamaz zaten, kasiyerin tecrübesizliğine gelmiş, ürünleri sistemden geçirtmeden almış bir şekilde.
  • quote:

quote:

Sen en başında bunu düzgünce söyleyip ilk mesajdaki o şeyi de sileceksin o zaman,50 sayfa olmuş konu kaç gündür popülerlerde ancak 10 yaşındaki biri benim için teknosa çalışanıdır deme girişiminde bulunabilir ki 2 mesaj üstte bir ürün için arkadaşa soru sormuşum madem çalışanım ilk gün neden yazmadım zekaya kurban...

Bu şekilde alan dolandırıcıları da şikayet edip sildirttin mesajlarını kasadaki asgari ücretle çalışanın cebinden çıkacak o aradaki farklar,kendiniz çalışmıyorsanız çalışan babanıza annenize böyle bir şey yapılsa nasıl hissedersiniz,ayıptır hırsızlıktır, acemilik diye bir şey yok 10 şubeye gidin en az 6-7 tanesi yok merkezden aradılar bu kodu verdiler vs gibi yalanlara kanar,geri kalanı da yetkili birini çağırır zaten nolduğunu öyle anlar.

Karşınızda ne teknosa çalışanı ne de çocuk var laflarınızı ona göre edin terbiyeli olun.
    Theologist söylediklerim sana değil herkes kendisinin ne yazdığını biliyor zaten.

• ben kasiyerin kendine ayırmış olduğu kulaklığı, başka bir kasiyerin boş bulunması nedeniyle satın almıştım. ancak 2.ürünü almaya gittiğimde tüm iyi niyetimle ürünü isterlerse iade edebileceğimi söyledim. mavişehir teknosa çalışanları gerçekten bu konuda çok iyi, hangi ürünü istediysem buldum ve aldım.
  • LOGITECH MOBILE CANTA + LOGITECH M305 MOUSE
    84.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> 4.90TL

Konu silinebilir.

1İSTANBUL KEMERBURGAZ İSTANBUL CADDESİ

2İSTANBUL FORUM EXXTRA
  • 444 55 99 u aradım mağazaya gitmeden stok sormak için ama şu an turuncu indrim kampanyamız var stok söyleyemiyoruz gibi anlamsız bir şey söyledı bende iyi dedim kapattım ne yapak şimdi inanak mı ??

Ben gidp mağazadan ürünü talep ettiğimde mağazada ki eleman da bana satıldı stokta yok derse, merkezi arasam dahi merkezde stok bilgisi vermediğine göre nasıl bir çözüm üretilebilir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

quote:

Sen en başında bunu düzgünce söyleyip ilk mesajdaki o şeyi de sileceksin o zaman,50 sayfa olmuş konu kaç gündür popülerlerde ancak 10 yaşındaki biri benim için teknosa çalışanıdır deme girişiminde bulunabilir ki 2 mesaj üstte bir ürün için arkadaşa soru sormuşum madem çalışanım ilk gün neden yazmadım zekaya kurban...

Bu şekilde alan dolandırıcıları da şikayet edip sildirttin mesajlarını kasadaki asgari ücretle çalışanın cebinden çıkacak o aradaki farklar,kendiniz çalışmıyorsanız çalışan babanıza annenize böyle bir şey yapılsa nasıl hissedersiniz,ayıptır hırsızlıktır, acemilik diye bir şey yok 10 şubeye gidin en az 6-7 tanesi yok merkezden aradılar bu kodu verdiler vs gibi yalanlara kanar,geri kalanı da yetkili birini çağırır zaten nolduğunu öyle anlar.

Karşınızda ne teknosa çalışanı ne de çocuk var laflarınızı ona göre edin terbiyeli olun.
    Theologist söylediklerim sana değil herkes kendisinin ne yazdığını biliyor zaten.

İlk mesajda yok, ben barkod ile okuttuğunu düşündüm ama değilmiş.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.