Şimdi Ara

konu silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
8.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luke Neil -- 25 Ocak 2020; 1:43:15 >

• Piyasanın kralı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kirmizi alevli aatesli desenler filan yok yaramnaz

birde o termal karsilastirma grafigi hakikaten tarafsiz yapilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 14 Ağustos 2019; 18:44:45 >
  • Dlss yerine amd nin kendi teknolojisi var diye biliyorum ismini unuttum. Dlss’den daha iyiydi technopatın incelemesinde görmüştüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1080p için aşrı bir kart olmuş. gtx 1660 oc =1660 ti denk olduğunu varsayarsam 5700 xt overcoklu hali ortalama 1,5 kat fazla performans veriyor. 2gb vram fazlası var , gtx 1660 1500 tl dersek ,bu kart aynı tl başına fps oranını baz alırsak, 2750 tl bu kart için alınablit fiyat spahire pulse için fln konuşuyorum . Msi belki 100 tl daha fazla eder. Ben 108 p için konuştum, tl başına fps ornını gtx 1660 le kıyasalma sebebim amd de ray tracing yok. Nvida tl başına en iyi fps 1660 benim gözümde. Tam bir 2k kartı olmuş 2k da BF oynayanlar için demirbaş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 14 Ağustos 2019; 19:19:45 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=XZCRcrcqBmE
    Burada kartın ısı değerleri verdiğinizin üzerinde
  • XT Pulse seviyesi ürün, hatta vrm ve vram soğutması daha kötü.

Gaming X ve Nitroyu görmek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Red Devil ve Gaming X bekliyorum.
  • https://www.guru3d.com/articles_pages/msi_radeon_rx_5700_xt_evoke_review,1.html

msi kart çıkınca, ısı ve ses seviyesinden dolayı websitesinden yeni bir silent bios yayınlayacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kill3rvib3 -- 14 Ağustos 2019; 19:20:40 >
  • Luke Neil kullanıcısına yanıt
    En güzelini gamersnexus yapıyor. Fan dönüş hızından ses seviyesini 40db e ayarlıyıp, sıcaklığı ölçüyor. Daha adil bir sonuç çıkıyor ortaya.

• Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler.. Çıkış tarihi nedir hocam ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.