Şimdi Ara

Konu Kilit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her şeyi hallettim, herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theimortal1314 -- 20 Kasım 2018; 20:34:40 >

• Hangi dilde istiyorsunuz cevabı?
  • hyrgul H kullanıcısına yanıt
    Hocam php 7 dilinde istiyor hocamız.Şimdiden teşekkür ediyorum yaparsanız.
  • Ödevi forumda yaptırarak dersi geçip sonra bir şey öğrenmeden mezun olup sistemi suçmakla geçecek bir kariyerin ilk adımını atıyorsunuz farkında mısınız? Ödevlerin bir amacı var. Oturun yapın bir zahmet. insanlar orta okul çağında cocuklar progrmalma öğretiyor. üstelik ödev python konu php kısmına acılmış neresinden tutsak eliminzde kalıyor. ödev yapmayı bilmiyor. forum kullanmayı bilmiyor.
  • Hazır fonksiyon kullanmak yasak ama foruma yaptırmak serbest
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Ödev php ödevi phyton ödevi değil.Ayrıca 2 hafta rahatsızlıktan dolayı okula gitmedim ve o iki haftada benim direk öğrenemeyeceğim şeyler anlatmış hoca bunun sonucunda ödevleri ona göre vermiş ben 16 sorunun bugun itibari ile 13 tanesini yaptım 3 tanesi kaldı ve sabahtandır uğraşıyorum olmuyor.Görende tüm ödevi size yaptırmak istiyorum sancaklar alt üstü 3 tane soru için yardım istedim.
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Hocam bilsem yapıcam ama olmuyor kaç gündür uğraşıyorum 3 tane kaldı topu topuna ve şuan hala uğraşıyorum 8.soru ile yarıladım sayılır sadece hızlıca bitirip açıklamaları yazmak istiyorum yoksa tembel birisi değilim.
    Ayrıca hem c++ hem sql hem php görüyoruz bunun yanında fizik, calculus, discrete görüyoruz ve hocalar zorluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theimortal1314

Ayrıca hem c++ hem sql hem php görüyoruz bunun yanında fizik, calculus, discrete görüyoruz ve hocalar zorluyor.
    işin bu. Illa ki zorlayacak. sen sanıyor musun is hayatı yan gel yat! Bu bahane olmaz zira işin başarmak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    güzel söz valla...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam haklısınız ama dediğim gibi ben baya uğraşdım ve sonunda 8 sorunun 7'sini çözdüm sadece 7 kaldı çok şükür.
  • Çalışıp uğraşan biri, takıldığı birkaç yer için FORUMda soru sormayacak da nerede soracak?
    Ödevini yapma, ona ipucu ver, yol göster. Herkese aynı muameleyi yapmak yanlış.
  • Hem ödev yaptır sonra utanıp postu düzenle. Madem utanacaksın bari düzenleme bizde görelim soruyu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.