Şimdi Ara

Konu Dışı güncellemesi (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
5.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Öyle Tahmin Ediyorum En Azından Nasıl Kalırsa Kalsın Aynı Devam Eder Geri Dönüş Olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

yeni açılan bölüm 2-3 ay içinde, uğranmayan bir yer haline gelecek.
    şuan konu dışında bulunanların %95'i hiç oraya uğramayacak.

yönetim kararını yememek adına bölümü kapatmamakta ısrar edebilir ya da cesaret sergileyerek hatasını kabul edip eskiye döner.

aslında siyasi dini veya benzeri yasaklı konular hakkında düzeyli bir tartışma ortamı olsa kesinlikle çok popüler bir bölüm olur. ama seviyeli olur mu hiç ama hiç sanmıyorum.

kültür bilim hala popüler olmadı?

o kadronun ortaya koyduğundan daha seviyeli bir tartışma ortamı kurulabileceğini sanmıyorum, kendimizi kandırmayalım.
  • Dini-Siyasi konulara neden izin vermiyorsunuz anlamıyorum yani kaliteli bir tartışma olacaksa bunun ne gibi bir zararı olabilir ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Gereksiz mesajlarla konu dışı farkı kalmayacak gibi bişey.

Her konuda şikayet ediyorum alın buda linki diyosunuz, yönetici alımı için adaymı olmak istiyorsunuz? Laubalilikten bahsetmişsiniz ki, size şundan bahsedeyim, bazı konularda geyik çok abartılıyor bu ayrı konu ama konu dışı dh nin kendine has bir yeri yani burada espri, geyik olmazsa ne olacak? Kafamız dağılsın diye foruma giriyoruz, burasının TRT nin 40 yaş üstü türk sanat müziği korosu forumu olduğunu zannetmiyorum.
  • quote:

yönetim kararını yememek adına bölümü kapatmamakta ısrar edebilir ya da cesaret sergileyerek hatasını kabul edip eskiye döner.

Valla hangi sonuç olursa olsun biz yönetim olarak rahat olacağız.

Yeni bölüm kapatılacak derecede ilgisiz kalınırsa ve herkes hala burada takılırsa artık benim konularımla dalga geçiyorlar diyen üyelere artık açıklama yapma derdimiz olmaz. Biz çünkü onlara imkan sunmuşuz. Kararımızdan dönmüş olup da yeni bölümü kapatsak bile konu dışına eski kurallar geri gelmez. Çünkü ya o ciddi bölüm isteyen üyelerin samimiyeti yalanmış ya da o üyeler forumu terk etmiş oluyor. Buraya giren üyeler, burasını artık böyle kabul etmiş sayılacak.

Yeni bölüm çok ilgi görür de şu anki konu dışı tenhalaşırsa daha da süper olur. Forum çok ciddi bir hal alır ki bunun olacağına ben şahsen inanmıyorum.
  • yanlış bir karar oldu bence..
  • Maçtan sonra bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

quote:

Yeni bölüm kapatılacak derecede ilgisiz kalınırsa ve herkes hala burada takılırsa artık benim konularımla dalga geçiyorlar diyen üyelere artık açıklama yapma derdimiz olmaz. Biz çünkü onlara imkan sunmuşuz. Kararımızdan dönmüş olup da yeni bölümü kapatsak bile konu dışına eski kurallar geri gelmez. Çünkü ya o ciddi bölüm isteyen üyelerin samimiyeti yalanmış ya da o üyeler forumu terk etmiş oluyor. Buraya giren üyeler, burasını artık böyle kabul etmiş sayılacak.

Yeni bölüm çok ilgi görür de şu anki konu dışı tenhalaşırsa daha da süper olur. Forum çok ciddi bir hal alır ki bunun olacağına ben şahsen inanmıyorum.

İnanmak başarmanın yarısıdır. Baştan işi kaybetmek olmaz.
  • İki bölümde de takılırım ben valla benim için sorun yok.
  • Hadi ama ne zaman açılcak?
  • güzel oldu ya. Ben beğendim. Her türlü dalgamı geçerim gerekirse de ciddi konu açarım. Daha ne olsun..
  • Hayırlısı olsun =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: şiki şiki bi durum valla

Hadi ama ne zaman açılcak?

Maç uzadı ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Gereksiz mesajlarla konu dışı farkı kalmayacak gibi bişey.

Her konuda şikayet ediyorum alın buda linki diyosunuz, yönetici alımı için adaymı olmak istiyorsunuz? Laubalilikten bahsetmişsiniz ki, size şundan bahsedeyim, bazı konularda geyik çok abartılıyor bu ayrı konu ama konu dışı dh nin kendine has bir yeri yani burada espri, geyik olmazsa ne olacak? Kafamız dağılsın diye foruma giriyoruz, burasının TRT nin 40 yaş üstü türk sanat müziği korosu forumu olduğunu zannetmiyorum.

İlk cümleyi anlayamadım

Her şey dozunda olursa, mekan ve zaman algılanabilirse geyik olur, muhabbet olur kakara kikiri yapılır. Bazen taşı gediğine oturtuyorlar herkes gülmekten çatlıyor bazen arka arkaya o kadar gereksiz, itici hatta seviyesizce tekrarlanıyor ki aynı kelimeler. Bilinen şeyi neden anlattırıyorsunuz ki bana? Adı üstünde; konu dışı, donanım/yazılım vs konuları dışındaki konuların bölümü. Ağır geyik için gereksiz mesajlar mevcut zaten.

Ayrıca yönetici olmam için teklif dahi gelse kabul etmem, o kadar çıldırmadım henüz
  • You Rock'ı geri istiyoruz. !
  • Bana güzel gelmedi bu sistem açıkçası ama, hadi hayırlısı...
  • ispanya atsada bitse bide penaltıları beklemeyelim
  • Hiç açılmadan kapansın.
    Yenilikleri sevmem.
    Tıkırında giden şeyleri bozarlar.
    Yenilikleri yapanlar bu yeniliklere maruz kalanların durumlarını bilmezler.
    Sizin için yaptık derler.
    Bir çuval inciri berbat ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

quote:

bu tarz önemli yenilikleri, internetin birçok ortamında geçirmiş biri olarak, YENİ AÇILAN BÖLÜMÜN gerekli ilgiyi almayacağını söyleyebilirim.
    konu dışının ciddiyetiyle güldürüsünü ayırmak ne kadar mantıklı?
    ya da şöyle diyelim, teknik konular niye ilgi çekmiyor? niye bu konuları yerine değil de çoğunlukla konu dışına açıyorlar?
    üye çokluğundan.
    bir derdini ya da mütalaa edilmesi gereken bir konuyu yeni bölüme açacak millet.
    ama artık 100 kişi değil de 10 kişi tarafından okunacak konu ve amacına yine ulaşmayacak.
    olay samimiyette bitmiyor yoksa. bu kadar kolay kesip atmak yanlış.

zaten yeni bölüme kayan üyeler için kültür bilim de aynı mantıkta, sadece yardım konuları yeni bölümün adresi olacak çoğunlukla ve ilgi çekmeyecek.

artık zaman size bilgi verir.
  • Sormak istediğim bir soru var.Konu dışında belirli bir limiti aşınca üyeler sınırsız olarak bölüme cevap atmama cezası veya belirli bir müddet cevap atma yetkisi elinden alınıyor.Bu uygulama "Konu dışı özel" için de geçerli olacak mı ?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.