Şimdi Ara

Konu Dışı Ceza Kuralları (ADMİN BAKARMISIN)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi akşamlar..Bundan yaklasık bır hafta 10 gun once falan konu dısı bolumunde bır konu actım ADMIN..Araba ile..Konu yer yanlısmıs boyle bır sey dıkkatımı cekmedı..O gunden berı konu acamıyorum ve kac gun kaldı onuda goremıyorum..BİLGİLENDİRİR MİSİNİZ? teşekkürler..

• 15 gündür ceza ona gore değerlendirin
  • sacma bir sebepten balandıysak nasıl itiraz edebiliyoruz...sahsen sacma bir sebepten banlandığımı düşünüyorum...forumda yorum da yazmayalım dha...
  • Vallahi bende fazla yorum atmam konulara haftada 3-4 kere anca 15 gün yemişim anlamadım gitti
  • Konu dışına youtube den müzik linki koydum 15 gün ceza verdiler. Ben onlara 1000 tane konu göstereyim hepsinde müzik var. Neymiş yanlış yere açılmış. Haydi bunu geçtik tamam bir konuda birisi LİSELİ gibi cümleler kullandı bende cevabını verdim. O adam ceza aldı arkasından foruma konu açtı yanına bırakmıyacam sende ceza alacaksın dedi 2 3 gün sonra bende ceza aldım. Dünde imzam çok uzunmuş yine ceza aldım. Birde bir tane telefon satan dolandırıcı gibi bir şey vardı mesajları açtığı konuya copyledim mesajlarım silinmiş. Forum sahibi varsa ya da üst düzey yönetici ben üste olan her şeyi kurallar dahilinde yaptım ve ceza aldım. Allaha havale ediyorum. Aldığım ceza yüzünden konu dışında parfüm konusuna mesaj yazamadım ve çakma parfüm aldım. sırf kargo parası 22 TL tuttu. Account açık olsaydı oraya yazıcaktım ve almamış olacaktım. Tavsiye oradan gelmişti.
    İKİNCİ EL bölümünde referanslar var hepsi bir birinin arkadaşı,adam 2 tane eşya koyuyor arkadaşı geliyor satıldı diyor referans veriyor. Çok aldatıcı.

YANİ UYARI YAPMAK ÇOK MU ZOR ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beginyou -- 10 Şubat 2012; 8:37:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

sacma bir sebepten balandıysak nasıl itiraz edebiliyoruz...sahsen sacma bir sebepten banlandığımı düşünüyorum...forumda yorum da yazmayalım dha...

Yok malesef sallamıyorlar, hem buradan hem destek mailine 2-3 tane mail attım ama değişen hiç bişi yok millet admine laf atar, feyk üyelikle binlerce konu açar, tipim nasıl der onlara bir yaptırım yok ama önemli bir konu olur buranın potansiyelini kullanıp insanların dikkatini çekmeye çalılırsın "konu yanlış yerde 15 gün ban" gerekçe ise milleti zaptetmek için böyle ağır kurallar var.

Açtığım konudahttp://resim.donanimhaber.com/m_57191556/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57191556

konu dışı potansiyelini bildiğim için bu konuya direkt link bulunan bir konu açtım konu dışında, içerikte hiç bişi yok sadece konunun olması gereken yere link var, bu yüzden 15 gün ban yedim

yahu kardeşim tamam ağır kurallar varda sen çamur konuya da, çamur olmayan konuya da aynı yaklaşımla gelirsen konu içeriğini okumadan yargılayıp peşin hüküm verirsen laf gelince de bişey demiyeceksin hazmedeceksin, sindireceksin o lafları...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ares

quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

sacma bir sebepten balandıysak nasıl itiraz edebiliyoruz...sahsen sacma bir sebepten banlandığımı düşünüyorum...forumda yorum da yazmayalım dha...

Yok malesef sallamıyorlar, hem buradan hem destek mailine 2-3 tane mail attım ama değişen hiç bişi yok millet admine laf atar, feyk üyelikle binlerce konu açar, tipim nasıl der onlara bir yaptırım yok ama önemli bir konu olur buranın potansiyelini kullanıp insanların dikkatini çekmeye çalılırsın "konu yanlış yerde 15 gün ban" gerekçe ise milleti zaptetmek için böyle ağır kurallar var.

Açtığım konudahttp://resim.donanimhaber.com/m_57191556/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57191556

konu dışı potansiyelini bildiğim için bu konuya direkt link bulunan bir konu açtım konu dışında, içerikte hiç bişi yok sadece konunun olması gereken yere link var, bu yüzden 15 gün ban yedim

yahu kardeşim tamam ağır kurallar varda sen çamur konuya da, çamur olmayan konuya da aynı yaklaşımla gelirsen konu içeriğini okumadan yargılayıp peşin hüküm verirsen laf gelince de bişey demiyeceksin hazmedeceksin, sindireceksin o lafları...

Aynen çok haklısın bende yanlış yer diye ceza yedim. Ancak,ben onlara 1000 tane konu gösterebilirim o zaman onların da ceza alması lazım. Sonuç itibari ile burası bir forum ve her ne olursa olsun bir birimize yardımcı oluyoruz destek oluyoruz. Bu şekilde davranılacaksa uyarı yapılmadan bizde arkadaşlarımızla üyelikleri sildirelim.

Ceza yediğim konu

http://resim.donanimhaber.com/m_57122692/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57123626

Allaha havale ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beginyou -- 10 Şubat 2012; 11:34:49 >

• Bilmiyorum .. Yöneticilerin yaşı da küçük galiba...Açıkcası insan acaba kişiye göre muamele mi yapıyorlar diye düşünmeden edemiyor.... Şikayet butononundan cezayı sordum yöneticilere, daha bişi diyen çıkmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 10 Şubat 2012; 13:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beginyou

Konu dışına youtube den müzik linki koydum 15 gün ceza verdiler. Ben onlara 1000 tane konu göstereyim hepsinde müzik var. Neymiş yanlış yere açılmış. Haydi bunu geçtik tamam bir konuda birisi LİSELİ gibi cümleler kullandı bende cevabını verdim. O adam ceza aldı arkasından foruma konu açtı yanına bırakmıyacam sende ceza alacaksın dedi 2 3 gün sonra bende ceza aldım. Dünde imzam çok uzunmuş yine ceza aldım. Birde bir tane telefon satan dolandırıcı gibi bir şey vardı mesajları açtığı konuya copyledim mesajlarım silinmiş. Forum sahibi varsa ya da üst düzey yönetici ben üste olan her şeyi kurallar dahilinde yaptım ve ceza aldım. Allaha havale ediyorum. Aldığım ceza yüzünden konu dışında parfüm konusuna mesaj yazamadım ve çakma parfüm aldım. sırf kargo parası 22 TL tuttu. Account açık olsaydı oraya yazıcaktım ve almamış olacaktım. Tavsiye oradan gelmişti.
    İKİNCİ EL bölümünde referanslar var hepsi bir birinin arkadaşı,adam 2 tane eşya koyuyor arkadaşı geliyor satıldı diyor referans veriyor. Çok aldatıcı.

aynen kardeşim. bende anket actım hangı dızıyı ızlıyorsunuz diye. konuyu kapattılar. ayrıca 15 gunde konu dışı bölümüne yazamıyorum.

• banada oldu konu yer yanlışlığı diye 11 şubatta bitecek dendi hala bekliyorum bugün 11 şubat ama açılmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: egerasim

quote:

Orijinalden alıntı: beginyou

Konu dışına youtube den müzik linki koydum 15 gün ceza verdiler. Ben onlara 1000 tane konu göstereyim hepsinde müzik var. Neymiş yanlış yere açılmış. Haydi bunu geçtik tamam bir konuda birisi LİSELİ gibi cümleler kullandı bende cevabını verdim. O adam ceza aldı arkasından foruma konu açtı yanına bırakmıyacam sende ceza alacaksın dedi 2 3 gün sonra bende ceza aldım. Dünde imzam çok uzunmuş yine ceza aldım. Birde bir tane telefon satan dolandırıcı gibi bir şey vardı mesajları açtığı konuya copyledim mesajlarım silinmiş. Forum sahibi varsa ya da üst düzey yönetici ben üste olan her şeyi kurallar dahilinde yaptım ve ceza aldım. Allaha havale ediyorum. Aldığım ceza yüzünden konu dışında parfüm konusuna mesaj yazamadım ve çakma parfüm aldım. sırf kargo parası 22 TL tuttu. Account açık olsaydı oraya yazıcaktım ve almamış olacaktım. Tavsiye oradan gelmişti.

aynen kardeşim. bende anket actım hangı dızıyı ızlıyorsunuz diye. konuyu kapattılar. ayrıca 15 gunde konu dışı bölümüne yazamıyorum.

Dh nin telefon numarası var arayıp şikayet edelim en iyisi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.