Şimdi Ara

KontrolFreek Analog Koruyucu ve Modifiye Ön İnceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
10
Favori
8.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mertkosova

Merhaba benim de shippingle ilgili sorularım olucak. Öğleden sonra sipariş verdim ama usps'ten hala takip edemiyorum gönderiyi, normal midir ve ne zaman takip edebilirim?

normal, ben yaklaşık bir gün sonra kontrol edebilmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

Merhaba benim de shippingle ilgili sorularım olucak. Öğleden sonra sipariş verdim ama usps'ten hala takip edemiyorum gönderiyi, normal midir ve ne zaman takip edebilirim?

normal, ben yaklaşık bir gün sonra kontrol edebilmiştim

2 gündür sort facility de olduğu yazıyodu kargonun, müşteri hizmetleri için 1 saat bekledikten sonra öğrenebildiğim kargonun ordan çıktığını öğrenebildim sadece. Ptt linkine elimdeki tracking numberı girince de böyle bir kayıt olmadığını söylüyo. Gönderiyi nasıl takip edebilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkosova -- 17 Ocak 2014; 17:13:13 >
  • mertkosova kullanıcısına yanıt
    usps sayfasında en son ne yazıyor? miami'den çıkmış olması lazım ondan 1-2 gün sonra ptt'ye düşüyor
  • hoşuma gitti,

burada Game Stopta vardır muhtemelen alayım bu tarz bişey (frankfurt)
  • Bu ürün ds4 için uygun mu?
  • Çok yüksek.. Sadece FPS için olanı alsak, FIFA NBA falan nasıl oynanır ??

Bir de fiyat gereksiz yüksek geldi.. Sonuçta plastik bir parça... Max 5-6 $ olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi G.Ceylan -- 17 Ocak 2014; 20:19:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miami'den 3 saat önce çıkmış 1-2 güne de pttde çıkar o zaman teşekkürler. Ayrıca daha önce bu sistemle gelen bi ürünü posta kutuma atmışlardı, yine böyle mi olur yoksa kapıya geliyo mu postacı? Ptt'nin uluslararası postalarla ilgili çok hatasını okudum gün içinde gözüm korktu biraz açıkcası. Bi de bizim posta kutusu bozuk ondan dolayı sorun olabilir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertkosova -- 19 Ocak 2014; 9:27:18 >
  • güle güle kullanın somurta somurtada kullanbilirsiniz. bu size kalmış
  • Merhaba Arkadaşlar...

KontrolFreek Almak İstiyen Arkadaşlarımız Varsa Elimde 100 TL Lik 3 Lü Paketten Gelen Yeşil Ve Nişan Modelli 2 Tane Kontrolfreek var.

Ürünleri Hiç Kullanmadım.Kar Amacı Gütmeden Satıyorum.İkisi İçin 70 TL İstiyorum.Almak İstiyen Varsa,Dükkanıma Bakabilir,Bana Ulaşabilirsiniz...
  • almanyadanda siparis edebilirsiniz. KDVsini cekip 7 € gibi bi kargo masrafi ekliyorlar. 1 haftada elinizde

http://www.roxxgames.de/equipment/kontrolfreek/
  • özellikle fps oyunlarında kullananlar çok memnun
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

özellikle fps oyunlarında kullananlar çok memnun

Ben PS4 aldığımda kullanmayı düşünmüyorum içe gömük,rahat bir yapısı varken üstüne böyle birşey koymak saçma geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Star

quote:

Ben PS4 aldığımda kullanmayı düşünmüyorum içe gömük,rahat bir yapısı varken üstüne böyle birşey koymak saçma geliyo

bf4 de, ateş etme R2 ve L2, değiştirilmiyor, bu yüzden yüksek kontrol yeri daha rahat ele oturma sağlıyor deniliyor.

ben şahşen ds4 e hiç alışamadım, çukur ve alçak yönlendirme tuşları bu yüzden devamlı parmaklarım kayıyor... ds3 de ya da xbox 360 joypad inde hiç başıma gelmeyen şeyler...

• quote:

quote:

quote:

bf4 de, ateş etme R2 ve L2, değiştirilmiyor, bu yüzden yüksek kontrol yeri daha rahat ele oturma sağlıyor deniliyor.

ben şahşen ds4 e hiç alışamadım, çukur ve alçak yönlendirme tuşları bu yüzden devamlı parmaklarım kayıyor... ds3 de ya da xbox 360 joypad inde hiç başıma gelmeyen şeyler...

DS3'te FIFA'da alıp topu sürüyorum elimden kayıyodu.PS4 almasam bile oynadığım kadarıyla hiç kaymadı bende

• Beyler gg'de satılıyor bu nasıl alan varmı acaba ds3 analogu gibi yüksekte tutarmı parmakları ?

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/playstation-4-analog-cover-siyah-104086401

bide silikon kılıflısı var

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/ds4-silikon-kilif-ve-analog-cover-siyah-104086799

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drejtc -- 17 Şubat 2014; 23:10:40 >

• quote:

quote:

quote:

hocam r2 ve l2 -- r1 ve l1 olarak değiştirilmiyormu bf 4 de (ps4) ? eminmisin ? :S

bende ps4 alma arefesindeyimde :(

• quote:

Orijinalden alıntı: diavoloo

quote:

quote:

quote:

hocam r2 ve l2 -- r1 ve l1 olarak değiştirilmiyormu bf 4 de (ps4) ? eminmisin ? :S

bende ps4 alma arefesindeyimde :(

Ne yazık ki değişmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle inceleme için teşekkürler.
    Ps4 için almayı düşünüyorum.
    Ancak CQB ile ULTRA modelleri arasındaki farkı anlayamadım. Yardımcı olursan sevinirim. @rockyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Analogların üzerindeki silikonların rahmetli olmasından sonra bugün sipariş verdim.Umarım memnun kalırım.2 ürün toplam 61 TL ye geldi...
  • Cok yüksek
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.