Şimdi Ara

KontrolFreek Analog Koruyucu ve Modifiye Ön İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
10
Favori
8.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gnr.strk

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Konuyu favorilerime aldım. beyaz olan çok yüksek gibi geldi birde 11 dolar iyi para 2 çift alsak 22 dolar 10 dolar kargo yazmışın sanırım 32 dolar buda 70 tl ediyorki 2 çift için çok iyi para grip it aldım bunlar daha kullanışlı olurmu bilinmez sormak istedigim bu analogları tutan ayaklar sıkımı kavrıyor ilerde kayma falan yaparmı?

Birde mesela 2 çift deilde 4 çift aldık gene kargo 10 dolarmı olucak.

Hocam grip-it i nereden aldınız? Amazon bir tane ilan var oda türkiyeye gönderim yapmıyor

Hocam amazonda satılanı türkiyedede satılıyor ben burdan aldım.

http://www.heryerdeyokuz.biz/GRIP-IT!-ANALOG-CONTROL-STICK-COVERS_u_r_n_84.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

quote:

Konuyu favorilerime aldım. beyaz olan çok yüksek gibi geldi birde 11 dolar iyi para 2 çift alsak 22 dolar 10 dolar kargo yazmışın sanırım 32 dolar buda 70 tl ediyorki 2 çift için çok iyi para grip it aldım bunlar daha kullanışlı olurmu bilinmez sormak istedigim bu analogları tutan ayaklar sıkımı kavrıyor ilerde kayma falan yaparmı?

Birde mesela 2 çift deilde 4 çift aldık gene kargo 10 dolarmı olucak.

Hocam grip-it i nereden aldınız? Amazon bir tane ilan var oda türkiyeye gönderim yapmıyor

Hocam amazonda satılanı türkiyedede satılıyor ben burdan aldım.

http://www.heryerdeyokuz.biz/GRIP-IT!-ANALOG-CONTROL-STICK-COVERS_u_r_n_84.htm

güvenilir bir yer mi peki burası sipariş süreci falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    Evet 3d secure mevcut iki sefer aldim ayni gun kargoya verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet 3d secure mevcut iki sefer aldim ayni gun kargoya verdiler

tesekkurler bilgi için birde belki bilginiz vardır türkiyede turbo joystick satan bir yer var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @rockyy ürünü aldığımız da kargo takip numarası veriyorlar mı?
  • Benim de Miami de gözüküyor hala ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: rockyy

Merhabalar,
    Bildiğiniz gibi PS4'ün analogları yıpranmaya çok müsait çıktı. Ben de bu sorunu engellemek için ilk etapta Grip it! almıştım, fakat daha sonra oyun performansını da arttıran ve turnuvalarda da kullanıldığı iddia edilen KontrolFreek'lere gözüm ilişti.

Tüm çeşitleri, hangi tip oyunlarda kullanabileceğiniz için:http://www.kontrolfreek.com/ldr/fps-freeks-compare

PS4 uyumlu modeller için:http://www.kontrolfreek.com/next-gen-xbox-one-ps4.html?utm_source=KFhome&utm_medium=banner&utm_campaign=KF-home-page

Kargo konusuna gelince, geçen hafta Salı verdiğim sipariş bugün(diğer Salı) elime sorunsuzca ulaştı. Yaklaşık 10 dolar kargo ücreti ödedim. Eğer newsletter'a üye olursanız ilk alışverişinizden %10 indirim alabiliyorsunuz. Türkiye'ye sorunsuzca yolluyorlar.

Ben FPS için FPS Freek Phantom, FIFA gibi diğer oyunlar için CQC Signature'ı tercih ettim. FPS için olan da bariz bir yükseklik var, bu da daha stabil ve hassas hedef almayı sağlıyor. İlk iş BF ile denemek oldu ve öncekine oranla çok daha rahat hedef alabildiğimi gördüm, yalnız alışmak için biraz süre geçmesi gerekecek gibi. Diğer freek içinse pek fazla söze gerek yok, standart bir koruyucu olmasının yanısıra biraz yükseklik katarak daha rahat bir kullanım sağlıyor.

Fotoğraflar:

FPS Freek Phantom ve CQC Signature kutuları (zaten küçük kutular oldukları için bir zarfın içinde sorunsuz geldiler)

KontrolFreek Analog Koruyucu ve Modifiye Ön İnceleme

Kutunun Arkası

FPS Freek ve CQC Signature

Yükseklik farkları:

Adresi tekrar vereyim,http://www.kontrolfreek.com, ürünle, kargoyla vs. ile ilgili sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Peki ürünü tavsiye eder miyim? Evet. Bunun nedeni başta bahsettiğim analogların kolay yıpranmasının yanında oyunlarda gerçekten sağladığı hassasiyet ve terleme gibi problemlere karşı kaymanın indirilmesi. Özellikle Ultra Grip modelinin bir çok kişiye hitap edeceğini düşünüyorum.

Henüz tam bir inceleme olmadı ama kullandıkça izlenimlerimi paylaşırım. :)

Kac gunde geldi usps le gelecekti hala gelmedii

• r_ress R kullanıcısına yanıt
    evet veriyorlar, tr'ye ulaştığında ptt ile sorgulama yapabiliyorsunuz.

ankara'ya 1 haftada geldi, ama ptt her gün dağıtıma çıkmıyor olabilir ama çok uzun süreceğini de zannetmiyorum ulaşmasının.
  • miami'den çıktıktan sonra tr'deki hareketler aşağıdan sorgulanabiliyor

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip
  • Bende DS4 için olanından aldım, hala PS4 alamadığım için PS3 te DS3 ile denedim biraz zor olsa da takmayı başardım, yalnız DS4 e göre olduğu belli zira DS4 ün analog ları daha küçük.

Benim öncelikli amacım DS4 ün analoglarını korumaktan ziyade FPS oyunları için daha iyi performans almaktı, ben üçlü olan seti aldım şu anda beyaz olanı kullanıyorum, biraz uzun olduğu gerçek ama kullanılmayacak gibi değil, benim ellerim büyük değil normal denilecek büyüklükte ama zorlandım diyemem, fakat alışkanlık gerektirdiği bir gerçek.

Benim gördüğüm kadarıyla bir çok iyi FPS COD oyuncusu bu ürünü kullanıyor, özellikle yüksek hassasiyette oynamayı becerebilenler için büyük bir avantaj sağladığını söyleyebilirim, analogların hareket alanı ve kabiliyeti benim düşündüğümün çok daha ötesinde gelişiyor, ben kötü sayılabilecek bir COD oyuncusuyum fakat bu ürünü kullandıktan sonra Ghost oyununda ilk defa 14-0 lık bir K/D oranını yakaladım, eskiye oranla biraz da olsa atısı olduğunu söyleyebilirim, yaklaşık 4-5 saatlik bir COD denemesinden sonra şimdilik performans anlamında tavsiye ederim. Daha sonra kullandıkça fikirlerimi paylaşırım...

• Mesajlarınızı ve eskiye nazaran oyun performansı artışı olup olmadığını bekliyor olucam :)
  • Çok yükseltiyor sanki ya..
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Çok yüksek be
  • O beyaz renkli olan nedir öyle ya çok yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzeller amazon'dan alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

O beyaz renkli olan nedir öyle ya çok yüksek

Analoglara kat çıkmışlar.
  • Merhaba Arkadaşlar Bu Siteden Almayı Bilen Ve Almayı Düşünen Bir Arkadaşımız Varsa Üründen Banada Alabilirmi Acaba ? Ürünün Ücretini Elden Veya Eft Yoluyla Size Yollayacağım....
  • Merhaba. Ürünleri ben de aldım fakat şöyle bir sorun olacak. Hafta içi evde kimse olmuyor. Postacı getirdiği zaman posta kutusuna bırakıyor mu yoksa imza karşılığında mı teslim ediliyor ?
  • Merhaba benim de shippingle ilgili sorularım olucak. Öğleden sonra sipariş verdim ama usps'ten hala takip edemiyorum gönderiyi, normal midir ve ne zaman takip edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Merhaba. Ürünleri ben de aldım fakat şöyle bir sorun olacak. Hafta içi evde kimse olmuyor. Postacı getirdiği zaman posta kutusuna bırakıyor mu yoksa imza karşılığında mı teslim ediliyor ?

sanırım imza karşılığı, ben teslim almadığım için emin değilim yine de
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.