Şimdi Ara

Konsept Kia KX3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kia'nın Çin'de sergiledği yeni bir SUV konsepti. Haberde Çin'e özel olarak üretileceği yazıyor fakat 1.6 turbo motor ünitesi olunca bunun global olması bence muhtemel. Hal böyle olunca da Yeni Sportage olabileceğini düşünüyorum. Tasarımında Porcshe çizgileri var. Ölçüleri; 4260 Boy X 1765 Genişlik X 1630 yükseklik olarak belirtilmiş. Aks mesafesi 2590, son olarak bagaj için de 400 litre olarak haber geçilmiş. Kaynak: onurkoray.blogspot.com.tr

(Yeni Sportage olabileceği tamamı ile kendi fikrimdir.)

Konsept Kia KX3 Konsept Kia KX3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roque_Jn -- 25 Kasım 2014; 10:55:58 >

• Tipsiz .

Mevcut sportage zaten en iyi tasarimlardan biri.

Motor şanziman.secenekleri artsin yeter.

Birde şu 130 dan sonra sunrooftan sesi kessinler.

Tasarim mukemel guncel aracin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önden biraz Porsche Cayenne'i andırıyor gibi...
  • Yeni kasa Ile 1,6 dizel gelirse gayet iyi satar

• Araç konsept ama aslına sadık kalınabilecek bir konsept tasarım.. Yani pek bir değiştirilmeden, bu şekilde satılabilir.. Ben çok beğendim..

Kia'nın dış tasarım ile bir sıkıntısı yok fakat Hyundai'de olduğu gibi hala konsol yapamıyorlar. Ben her Kore aracında baktığım ilk şey konsol tasarımı ve malzemesi.. Güncel Sportage hala yeni sayılabilecek bir araç ve satış rakamları da gayet iyi gidiyorken, ben yeni bir Crossover için Kia'nın gerekirse 2017'ye kadar bekleyebileceğini düşünüyorum..
  • kasa değiştireceğine çeken bir benzinli motor ve ayrıca 1.6 dizel otomatik koysunlar. ha birde yalıtım yok bu araçlarda kasadan önce çok işleri var bence.
  • Arkadan bakınca güzel de ön panjur hoşuma gitmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • On taraf Peugeot dan copy paste edilmis

• güncel tasarım daha güzel.
  • dizel motoru koysunlar. birde 3 litre yakıt içen otomatiği bi revize etsinler. bu kasada kalsın. beyaz c180 gibi olur. 10 yılda kasa değiştirmelerine gerek kalmaz. mevcut tasarım 10 numara 5 yıldız
  • Sportage'ın üstünde biraz oynamışlar.

Araç içerden bildiğim kadarıyla dar camları yüzünden boğucu.Bu nedenle camlarla oynanmış.

Ön tarafta yenilenmiş biraz.

Ama bu modelin rahat 4-5 yılı var bildiğim kadarılya makyajlı sportage gelecek daha.
  •  Konsept Kia KX3 Konsept Kia KX3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapzedee -- 25 Kasım 2014; 4:10:49 >

• Mevcut araçtan çok daha güzel olmuş bu tasarım... özellikle arka taraf...
  • Eksiklerini tamamlamak yerine hala tasarımla uğraşıyorlar. Bu Koreliler adam olmayacak .
  • yeni spo değil hyundai ix25'in kia karşılığı. hyundai ix25 mart ayında tanıtılmıştı kia yeni tanıtmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Drebin

yeni spo değil hyundai ix25'in kia karşılığı. hyundai ix25 mart ayında tanıtılmıştı kia yeni tanıtmış...

Aynen öyleymiş; hiç mevcut Sportage'in ölçüleri ile karşılatırmak aklıma gelmedi.. Fotoğraflardan da iri yapılı görüp bir de üstüne 1.6 L motoru duyunca yeni Sportage bu deyip, yapıştırdım.. Mevcut Sportage'ın ölçüleri 1635 yükseklik X 4440 uzunluk X 1855 genişlik.. Sanırım yeni kasa değerlerde için küçülmeye gidilmeyeceğini düşünürsek, Sportage olmama ihtimali çok yüksek.. Haa şu da var; bu araç BSUV için fazla büyük..

(Başlıktaki muhtemel Sportage'ı kaldırıyorum..)
  • ilk bakışta gözümde porsche cayenne canlandı.
  • Porsche cayenne mi alırım bi' dal yalnız genişlik en az 7cm artmalı 1.76 çok az.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.