Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4-XBOX-/[ANA KONU] (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: complete_ Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.378
Cevap
195
Favori
751.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunda ilk düzeltilmesi gereken şey pas atarken dolan güç barının bu kadar yavaş dolma sorunu. Yakında rakip var diye ya yerden uzun yada havadan pas atmak gerekiyor. Bar dolup da oyuncu reaksiyon verene kadar rakip basıp alıyor. Ola ki ayağından çıkartırsa da isabetsiz atıyor.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Hocam sen hala pas yardımı 3temi oynuyosun 😂 helal valla sabırlıymışsın 😅 heleki bizim bölgedeki oyunun ağırlığını göz önüne alırsak baya bi iş 3 te oynamak

• EastbloodRed kullanıcısına yanıt

Bahsettiğim pas barının dolma süresi yüzünden yakın zamanda 2'ye dönmek zorunda kaldım. Normal bir pas atmak için bile barın yarıdan fazla dolması gerekiyor. Yön olarak özgürlük verse de paslar oyuncunun ayağından çıkmadıktan sonra bir anlamı kalmıyor.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Hocam o zaman sadece 102 lik bellingham kaldı elinizde onun içinde değmez sanki.

• fenerbahceIi kullanıcısına yanıt

Bende daha iyisi var. Röveşata golü attığı hafta verilen Bellingham var. Ötekinden daha iyi.

Etkinliklerde Foden'ı ve A.Arnold'u kullanıyorum. Onunda dışında 900 coin boşa gitti diyebiliriz.

Zaten zor birikmişti 900 coin. Düşündüm, 1500'e çok var kullanayım gitsin dedim. An itibariyle 740 coin daha birikti. (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4-XBOX-/[ANA KONU] (KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4-XBOX-/[ANA KONU] 

• Fransa paketi dışında alınmaz bana göre

-Her hafta messi veriliyor geriye gelen messi mantıklı değil.

- çift taktikli menajerler maks 87-86 gücünde. 88 overall menajer varken, taktik değiştirmek için oyuncuların overallini düşemeye gerek yok. Çok lazımsa alonsoda açıktayı 72 oynatıyor ona geçersin. Çoğu maç geçmeye gerek kalmıyor.
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt

Hocam çok haklısınız, bir momentum gerçeği var evet fakat yine de ben 3. Lig 20K sıralamada iken üst üste 3-4 defa 1. Lig'den adam gelmesini hazmedemiyorum. Bilerek yapıyor bunu Konami belli ki ama neyi amaçlıyor çözemedim. Ya çok eskiden olurdu bu tabi ama bu derece değildi. Zaten bir kaç ay önce dede bununla alakalı bir güncelleme geldi, daha adaletli eşleşme için. Belli ki yine bozuldu.

Bir de yani ben kadromu ilmek ilmek işleyerek ve elbette para dökerek bugüne getirdim. Bu yüzden çok koyuyor. E para vermesek pek bir şey değişmeyecekti o halde.

Çoğu PVP oyun genelde pay to win. Bunda para bile işlemiyor.

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4-XBOX-/[ANA KONU]

• Yine aynı hikaye :) 10 maç arka arkaya kazandım, 1 maç daha yensem D1’e çıkıyorum sonra saçma sapan mağlubiyetler yine ve hopp 1.700 puana düşüş:) Bu Konamiye az küfür etmiyorum, sinir harbi bu oyun..

• Joya20 J kullanıcısına yanıt

Hocam maasallah bu 102 likleri. Pakettenmi buluyorsun yoksa gelişiyormu :) yeniyim oyunda kusura bakma

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam.

Oyuncuları antrenörle geliştirebiliyorsunuz zaten. Bunun yanında aynı oyuncunun birden fazla kartı var. Üstüne teknik direktör etkisi de olunca bu hale gelebiliyor =)

Sana tavsiyem paket açma işine hiç bulaşma. Benim kadro gücüm 3.210 ama inan daha düşük seviyedeyken daha çok keyif alıyordum oyundan.

• kartalizma_26 kullanıcısına yanıt

Hocam momentumun seni salması için bi müddet oyuna para yatırma 2-3 ay kadar. Ben öyle yaptım çıktım geçen division 1e. Normalde hayaldi %74 galibiyet oranı

Bu kadroyada 3 senede toplam 5-6 bin TL harcadım ama son 2-3 ayda hiç harcamadım 20 lira bile

• Joya20 J kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam

Bakacam hocam

• Alttaki twitte yeni görseller falan var. acaba fan yapımımı yoksa çin kalabalık diye beta testleri oradamı yapılıyor.

Ne yalan söyleyeyim oyunun oynanışını iyice alıştım. momentum şu bu artık şikayet etmememiz gereken şeyler bence. bende pes serisini özlüyorum ama eldeki mal bu. biraz daha menü tasarımı etkinlikler vs şöyle güzel bir dokunuş yapsalar ozaman tadından yenmez. bakalım ne olacak göreceğiz.

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4-XBOX-/[ANA KONU]x (formerly twitter)
    Efootball__PES (@Efootball__PES) on X
    https://x.com/Efootball__PES/status/1816172060605047244

Çıktım sonunda, ama son maç yine iki kere top 2 direğe çarpıp girmedi. Hadi 1 kere olur ama iki defa olmaz artık :/

Salak gibi halen paket açılımı yapıyorum işte, dediğin gibi ara vermek en iyisi. Bağımlılık yemin ederim..Kadro dışım bile full epic dolu :/

Şimdi bir soru :D Tekrar 2. lige düşersem 1. lig armasanı alamıyormuyum? Bilgisi olan var mı?

Bakma, sakın bulaşma sakın. Bataklık gibi, içine çektikçe çeker seni..

Hayır sezon bitimi yani 8 ağustos günü klasman 1 de olman lazım arma için, 2 ye düşersen 2.lig arması verir

O zaman oynamam daha  

Klasman 1 armasını cebe koy, bi sonraki sezon ilk 1000 kasarsın ben öyle yapıcam :)

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.