Şimdi Ara

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU] (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.547
Cevap
181
Favori
718.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
62. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• memnunov kullanıcısına yanıt

Bana ucretsizden verdi :) Gecen sene birde Haaland almıştım böyle

Keşke bu tarz paketler daha fazla olsa epik degilde show time vs. Güncel oyunculara boyle paketler yapsalar.

(KONAMİ) Efootball 2024-//PS5-PS4/[ANA KONU]
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt

Genç CR7 gelsin, başka bir şey istemem.

• romario çıktı ama 97 olmuyor

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Onu bende isterim ama şu rumenige tarzi kisa şortlu tarihi eserleri istemiyorum. Oyunda olsun ama bu oyuncularla oynamak istemeyen için farkli paketlerde lazim. 150 topa koyduktan sonra yine dipsiz kuyuya dönüşüyor benim için.

• Oyunda güncellemeden sonra omuz mücadelesi etkisi arttırıldı mı? Adam omuzu bi koyuyor 5 metre öteteye fırlatıyor düdük bile yok
  • Bu son romario'nun gold legend romario'dan çok farkı var mı? Yoksa 50 kutuda falan vermezlerdi bunu garanti.

Yalnız saviola çok azman bişi sanki hızlı falan. Gerçi fark etmiyor bir süre sonra top açsınlar diye eski kartların hepsi nerf yiyor.

Şu kadar oyuncu içinden sadece Gullit'i isterdim. O boyla hızı, hava topu gücü falan çok net iyi bir kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalel99 -- 20 Nisan 2024; 23:45:20 >
  • bu 3 TD den hangisi alınır

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Xabi alonso kesinlikle. Diğerlerinin alınması için sebep yok.
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt

Güçleri iyi olsa da Saviola iş yapmıyor. Ben Romario'ya alternatif olur diye bir kaç kez deneme yaptım ama faydasını göremedim.

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt

X. Alonso hızlanmaya +1 ekliyor. Hızlı Kontra (Zeitler alternatifi) oynatıyor. Alt taktik için de Top çevirme oyununu 72 ile oynatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 21 Nisan 2024; 10:43:55 >
  • Kalel99 kullanıcısına yanıt

Pc deki hesapta çıkmıştı gold dediginiz o kart sanirim. O bu karttan bence iyi. Bir tik hantal kaliyor bence yeni kart ve kisa oyuncularin hantal kalmasi bayağı dezavantaj. Kötü kart demiyorum. Deseler ki gold kart ile takaslar misin bu son gelen karti kesinlikle takaslarim. Tabiki bunlar benim fikrim. Farkli görüşte olan varsa saygi duyarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal_my666 -- 21 Nisan 2024; 11:18:49 >
    Elimde ten haag var, sence xabi alonso’ya lüzum var mı?
  • blackprague kullanıcısına yanıt

Uzun topla kontra oynayanlar çok maç kazanıyor. Ten Hag'ı o yüzden ben de istiyordum. Tekrar hızlı kontraya dönecekseniz denenebilir ancak X.Alonso'dan mı yoksa yeni güncellemeden mi kaynaklı bilmiyorum, savunma oyuncularım normalde maçı tamamlayabiliyorken artık 80'de tamamen bitiyorlar. Değiştirmek zorunda kalıyorum.

Kaldırdıkları her özelliği geri getiriyorlar. Alt taktik için yardımcı teknik direktör ekleme geri gelse de her ikisini de kullanabilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 21 Nisan 2024; 11:59:52 >
    Hızlı kontradan değil de işte oyunculara ekstra katkısı oluyor diye bi acaba mı dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackprague

Hızlı kontradan değil de işte oyunculara ekstra katkısı oluyor diye bi acaba mı dedim.

Hızlanma dışında bir etkisi yok. Zeitler ile alt taktik olarak açıkta oynayabiliyordum. Daha çok işime yarıyordu aslında. Biriktir biriktir nereye kadar dedim ve öyle aldım. Yoksa alacağım yoktu.

• blackprague kullanıcısına yanıt
    Xabi alonso 88 gücünde olduğu için, 85 e kadar +2 boost, 85 üzeri olan özelliklere ise +3 boost veriyor. Zietler (87) ise 88 üzeri özelliklere +3 boost veriyor. Bunun dışında her oyuncuya +1 hızlanma boostu var. 85 ile 88 arasındaki boost farkı bence önemli. Oyuncuyu buna göre fullemek avantaj sağlayacaktır.
  • coop da sürekli araplar gelliyor oynayan kalmamış sanırım sizde de aynı mı

• Brezilya'da neden Hulk yok? Bunu nasıl transfer edebiliriz?

• PS5 te online oynarken ağ hatası diyip oyundan atıyor maçları sürekli hükmen kaybediyorum. Bunun bir çözümü yokmu aniden oyun bu hale geldi oynayamaz oldum çok can sıkıcı bi durum. Bilen varsa destek rica ederim
  • 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.