Şimdi Ara

KONA Türkçe YAMA ÇIKTI (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
6
Favori
10.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık ancak önemli bir çok not çevrilmemiş. Konuyu % 70 Türkçe dersek daha doğru olur.
  • Görev notlaro çevrilmemiş. Tablo notları çevrilmemiş. Doğal olarak ne yapacagımızı bilmiyoruz oyunda sadece alt yazı çevrilmiş. Kesinlikle %97 değil . Buna Yüzde 70 desek doğru olur. Açıkçası hayal kırıklıgı oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayal kırılıklı adına özür dileriz ancak sizlere bir somut bir şey sunmak için eksik olsa da çıkarmak istedik eğer bir yazılımcı bulabilirsek sorunlu yerler tamir edilecektir.
  • Dostum, yama Steam sürümüne uyumlu değil, Gog sürümüne de uyumlu değil Allahını seversen biz bu oyunu nerden edineceğiz!

Hem Korsana bulaşmak istemiyorum hem de birçok hatanın düzeltildiği o kadar güncellemeden de mahrum kalmak istemiyorum.

Bu arada bence konuda çeviriyi %70-75 yapsanız iyi olur. Çevrilen tek şey altyazılar.
  • OYun şuan steamde 7.5TL alıp çeviremez misiniz? Aldım yükledim kurdum türkçe yamayı çalışmadı iade ettim oyunu. Rezalet başka bir şey değil.
  • Orjinal oyuna uyumlu yama yok adamlar korsan oyuna uyumlu yama yapmışlar. Böyle kepazelik yok arkadaş ya. Yamayı yapan arkadaş bir de google translate yamalar konusuna '' Kaliteli yapımların önünü gölgeleyen bir olay bu. En benzer örnek çıkan orjinal oyunu korsan almak gibi bir şey. '' demiş buyur burdan yak :)
  • Kardeşim emeğine zamanına yazık yaa, bari baştan söyleseydin ben orjinal değil kopya oyuna yama yapıyorum diye o zaman seni uyarırdık öyle yapacaksan hiç boşuna yapma zamanını boşa harcama diye, hem kendine, hem oyuna hemde zamanına yazık etmişsin.
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Oyunu tamamen çevirebilecek arkadaşlar el atabilirse çok makbule geçer hayrına.
  • Up. Çevrilme durumu varsa satın alacağım.
  • Myres kullanıcısına yanıt
    Dostum oyun şu an Steam'de 5 TL kaçırma derim. Bakarsın çevirecek birileri çıkar.
  • Kona oyunun paketleme sorunu var bir kez paketleniyor bidaha paketlendiğinde hata veriyor
  • Dostum keşke paketleme sorunu çözülebilse oyun The Long Dark gibi güzel bir oyun. Atmosferi harika.
  • Arkadaşlar, KONA’nın sorunlarını çözdük. Orjinal oyuna uyumlu olarak çeviri yapılacak.

Çeviriye başlamak için en başta elimizdeki çevirileri bitirmemiz lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    Dostum harikasınız müthiş bir haber bu. İnşallah elinizdeki projeler hemen biterde bir an önce çeviriye başlarsınız. Gerçi oyunun satır sayısı fazla değildi galiba çok uzun sürmez heralde çevrilmesi.
  • EmRe-92 E kullanıcısına yanıt
    Şuan başlayabilsek 1 haftada falan biter de işte zaman yok.

1 hafta mı çok iyi ya. Halen çevirdiğiniz projelerden illaki sıkılmışsınızdır. Bence Konaya başlayın biraz farklılık olsun 1 hafta sonra diğerlerine devam edersiniz
    😀 Olur mu hocam öyle bir şey ya

Peki Test sürecinde olan yama var mı?
    2 yama test sürecinde, biri hala çevriliyor, diğeri de 1 ağustos a hazırlanmaya çalışılıyor.

Son durum ne hocam?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.