Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

komple yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> komple yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    49 Mesaj
    iyi günler lg 4x hd'ye sahibim fakat 1-2 sorunum var.

ilk önce=
    *bildirim ışığı için bir program var fakat root filan istiyormuş bende bu işlerden hiç anlamıyorum telefonuma zarar gelmesinde istemiyorum hata yaparsam falan diye o yüzden hiç kurcalamadım ama bildirim ışığı lazım bu telefona o yüzden nasıl root yapılacağını öğrenmem gerekiyor galiba bu nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim.
    2. olarak
    *ilk aldığım günden beri 2 hafta civarında oldu ama bu süre zarfında şarj çok gidiyor diye problemler yaşadım hatta servise yolladım fakat bir problem olmadığını söyleyip geri yolladılar.dikkatli kullanmama rağmen 1 günü çıkartamıyor bazı arkadaşlar benim kullandığımın 2 katı yoğunlukta kullanıp 1-1.5 arasında performans alıyorlar hatta birisi 2-3 gün dahi gittiğini söyledi bu durum bana biraz sıkıntı veriyor neler yapmalıyım bu sorunlar hakkında ???

şimdiden teşekkür ediyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yamuk31

iyi günler lg 4x hd'ye sahibim fakat 1-2 sorunum var.

ilk önce=
    *bildirim ışığı için bir program var fakat root filan istiyormuş bende bu işlerden hiç anlamıyorum telefonuma zarar gelmesinde istemiyorum hata yaparsam falan diye o yüzden hiç kurcalamadım ama bildirim ışığı lazım bu telefona o yüzden nasıl root yapılacağını öğrenmem gerekiyor galiba bu nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim.
    2. olarak
    *ilk aldığım günden beri 2 hafta civarında oldu ama bu süre zarfında şarj çok gidiyor diye problemler yaşadım hatta servise yolladım fakat bir problem olmadığını söyleyip geri yolladılar.dikkatli kullanmama rağmen 1 günü çıkartamıyor bazı arkadaşlar benim kullandığımın 2 katı yoğunlukta kullanıp 1-1.5 arasında performans alıyorlar hatta birisi 2-3 gün dahi gittiğini söyledi bu durum bana biraz sıkıntı veriyor neler yapmalıyım bu sorunlar hakkında ???

şimdiden teşekkür ediyorum.

Beni yanlış anlama ama bu sorularının tüm yanıtları forumumuzda mevcut hatta ben root yapmayı anlattım sende girip faydalanabilirsin
    Saygılar
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.