Şimdi Ara

Kompakt Suv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar Şuan bende 2011 model bir Ford Kuga var fakata bagaj hacmi küçük olduğu için ve araçta küçük olduğu için arabayı eşime bırakmaya karar verdim Eşimde çok sevdi aracı gerçi onada 3 ay önce ford fiesta almıştık fakat araçlar değer kaybetmedi euro ve doların yükselişinden dolayı Biraz daha büyük bir suv düşünüyorum aslında Aklımda Mercedes Glk 250 var 2,2 motor daha büyük motorlar istemiyorum araçta çıkabiliceğim fiyat ise 150 bin tl araçda kalite önemli benim için ford dan inip hyundai binmem mesela yakıt olarak ortalama 6,6-9 arası düşünüyorm dediğim boyutlardaki araçlar genelde bu yakıt koşullarında dizel oluyorlar otomatik vazgeçilmezim olmazsa olmaz tavsiyeleriniz bekliyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haasa -- 27 Temmuz 2011; 0:10:35 >

• hocam volvo cx60 modelini düşüne bilirsiniz..
  • evet aklıma yattı.hep boyutlarını küçük olarak düşünmüştüm xc60 fakat şuanki arabamdan daha büyükmüş fakat xc60 önden çekişli 4x4 varda onun fiyatıda 160 bin mercedes kadar Mercedes Glk 250 hakkında ne düşünüyorsunuz fikriniz varm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haasa -- 27 Temmuz 2011; 0:10:08 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.