Şimdi Ara

Komik gelebilir ama ciddiyim :) !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam ses sistemlerinden anlayan arkadaşlarım :)
    Gülmeyin bu komik işe ama sormadan edemiyorum, parasından kaçtığım yok sadece sesinden menun olduğum için bu işi yapmak istiyorum :)

öncelikle aracımdaki ses sisteminden çok memnun değilim, fabrika çıkışlı ses sistemi gercekten berbat.
    2005 model astra var ve ses sistemi taktıracağım fakat çok sesi sevmiyorum aynı şekilde bass ı da çok sevmiyorum. düşündümde evde çok sevdiğim fakat kullanmadığım creative inspire 4400 4+1 var, bunun sadece subwoofer ini aracıma takabilirmiyim? yada o 4 tane hoparlörünü de kapı altlarındaki hoparlörler yerine monte etsem bağlantıyı kurabilirmiyim? şimdiden teşekkürler :)

• böyle bişey bildiğim kadarıyla mümkün.
    ama emin ol aracın kendi ses sisteminden daha iyi olmayacaktır.
  • neden ki ? enazından araçta subwoofer olacak şimdi :) acaba nasıl yapılır ?
  • dostum senin arabanda ön kapılarda 16 cm arka kapılarda 13 cm hop.var. bunların yerine kaliteli koaxiel hoparlör takarsan (pioneer, vibe vs.) sana yeter gibi geliyor. hani çok sesi sevmiyorsun ya. bunlar seni tatmin etmez ise teybi değiştireceksin ve koaxillerle istediğin sonucu alırsın. İlerde o da yetmez diyorsan o zaman tavsiye alırsın. bende 2008 astra verdı bayağı uğraştım tesisatla seni çok iyi anlıyorum.
  • wsxwsx arkadaşım creative in hoparlörlerindeki sesi seviyordum, takılırmı , iyi olurmu=?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4L_maxima

wsxwsx arkadaşım creative in hoparlörlerindeki sesi seviyordum, takılırmı , iyi olurmu=?

takılır ancak evdekii kadar verim alamazsınız, 12 voltu 220 volta cevıren cihaza ıhtıyacınız olucak.
  • hepsine artı olarak , araçta eğer kullanacağın bas aktif ise kullanmak zorunda olduğun invertörden dolayı yeterli besleme yapamayacağından bas pıt pıt kalacak, evde duyduğun sesin onda birini anca alacaksın , denemesi sony 5+1 ile yapıldı aktif bass 220v 150w , kullandığım invertör 450w olmasına rağmen evdeki gibi beslemedi sabittir......
    ohm sorunuda cabası teybe çok yük bindireceksin
  • dostum bunu belki sağlarsın(teypten kablolama yapıp aküden elektrik çekerek) ama bence gereksiz arkadaşımın dediği gibi arabadaki daha iyidir o bass araç dışından duymak zor olur bunun yerine 85 olarak tabir ediln oval bass vuran kolonlara yönelebilirsiniz 40 ytlden başlıyor
  • EMİN OL ARABANIN MOTOR SESİ 4+1 İN SESİNİ BASTIRIR Z5500 BAGLAYANLAR BİLE VERİM ALAMIYOR SEN KALKMIS 4+1 VE DANDIK BİR SES SISTEMINDEN BAHSEDİYORSUN :d
  • dostum koy bi l7 bak kafana:D
  • l7 lerin fiyatı ne durumda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.