Şimdi Ara

kombi baglantisi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bozulan kombinin yerine vailliant ecoplus vuw 280 aldim. yurdsinda baglanti servis ucretleri cok pahali oldugundan kendim baglamak istiyorum. nasil yapilaagi konusunda fikirlerinize ihtiyacim var.
    kombide otada gaz saginda solunda biri uzun biri kisa iki giris vede kedarlarda iki kalin giris var. birde en sagda ne oldugunu cozemedigim vanali bir giris var. ben sadece isitma icin kulanmak istiyorum bir gelis bir gidisim var neyi nereye baglayayim/ elektrik girisi olaraktasolda sari , sari-yesil vede beyaz uc uzun kablo otede ise ayni renklerde uc kisa kablo var. bunlara neyi nasil baglayacagim.yardimlariniza sididen tesekkurler.

• Yokmudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok gibi
  • varda anlatım sorun oluyor klavye tuşlarına parmaklarım zor basıyor
     kombi baglantisi yardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kombiustası

varda anlatım sorun oluyor klavye tuşlarına parmaklarım zor basıyor
     kombi baglantisi yardim

ya kardes zor gelmesin sana zahmet. ne nereye baglaniyor yetmez ama idare eder.bide vana , filtre falan varmis nereye baglaniyor. uc gundur ariyotum hicbir bilgi yok bununla ilgili. ha sevaptir ramazan ramazan...
  • resimdeki bağlantının aynısı olacak
  • quote:

resimdeki bağlantının aynısı olacak

benim istedigim isitma icin giris cikisin hangisi oldugunu ogrenmek. en disarda olanlar ama hangisi hangisidir pek bir isaret yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

quote:

resimdeki bağlantının aynısı olacak

benim istedigim isitma icin giris cikisin hangisi oldugunu ogrenmek. en disarda olanlar ama hangisi hangisidir pek bir isaret yok.

soldan 1. sğuk su giriş soldan 2. radyatör basınç soldan 3. sıcak su çıkış soldan 4. radyatör dönüş ortadaki sarı baru gaz girişi
  • ayrıca cihazın kendisin montaj klavuzu vardır orda detaylı anlatım mevcut
  • quote:

ayrıca cihazın kendisin montaj klavuzu vardır orda detaylı anlatım mevcut

yok ki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.