Şimdi Ara

KOMBİ ARIZALARI BURAYA (482. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.253
Cevap
313
Favori
1.446.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BOcsh condense 2500w ce hatası verdi bu sabah
    Basınç 0 a düşmüş gece. 1.5 teydi daha önce.
    Şu an bacınç artmıyor hiç bi şekilde
    Sorun ne olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orry01 -- 27 Ekim 2016; 8:04:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orry01

BOcsh condense 2500w ce hatası verdi bu sabah
    Basınç 0 a düşmüş gece. 1.5 teydi daha önce.
    Şu an bacınç artmıyor hiç bi şekilde
    Sorun ne olabilir

gelen basınç yetersiz veya doldurma musluğu arızalı
  • ebu abdillah E kullanıcısına yanıt
    tamir takımı ve bypass revize beni aşar sanırım
  • 7 yillik bosch ocak yanarken 4 gözünde de gaz kendiliginden azalip artiyor, azalip artiyor. Ocak'ta sorun var derken bu sefer banyo da da olmaya başladi. Sicak su hafif ılık geliyor 5 dk sonra isiniyor, sonra gene ılık, sonra sicak. Kombiye daha 2 hafta önce bakim yapildi, gözle görülür bi hata, su eksilme, hiçbişi yok.

Bu nasil bi sorun acaba. İgdaşa mi bildirmek lazim.

Saygilar.

• Yusuf Miroğlu kullanıcısına yanıt
    evet gelen nasınç 0.21 mbar olacak
  • Nerden bakacaz bu basinca ?

• Viessmann Vitopend 100 Kombinin anakartı arızalı , DZ10 posiyonunda bir zener diyot var , bu yanmış açık devre olmuş. Üzeri karardığından değerini okuyamıyorum. Değerini ve devredeki yönünü söyleyebilecek var mıdır? Fotoğrafını da ekledim. Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

KOMBİ ARIZALARI BURAYA

KOMBİ ARIZALARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizca -- 28 Ekim 2016; 18:2:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

Nerden bakacaz bu basinca ?

gaz firmasını ara gelip ölçüm yaparlar veya komşuna sor aynı binadaki onda sorun varmı diye
  • Eyvallah hocam.

Sağolasin.

• Merhabalar.Banyoda sadece bir musluk açıldığında kombi devreye girmiyor.Banyodaki batarya veya mutfakta açtığımızda çalışıyor.Yardımcı olabilir misiniz?Diğer musluklar açıldığında çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanmat -- 28 Ekim 2016; 23:49:57 >
  • Buderus gb062 kombi bacasindan su damliyor. Bunun bi zarari varmidir

• erhanmat E kullanıcısına yanıt
    hidrolik ünite tamiri yapılacak
  • ufrarsfjblbc U kullanıcısına yanıt
    havalar soğuyunca damlama dahada artar, asitik sudur. baca bağlantısının kontrol edilmesi lazım.
  • Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 20 gün önce buderus gb 172 kombi taktırdım. Evimiz merkezi sistemdi. Şimdi bireysele döndük.Sorunum kombi basıncının hızla düşmesi.Akşam basıncı 2 bara getiriyorum. Sabah baktığımda sıfıra düşmüş oluyor. Peteklerin vanalarının 2 tanesinden damla şeklinde sızıntı oluyor. Toplasanız günde damlayan su miktarı çeyrek çay bardağını geçmez. Kombiyi takanlar bu yüzden olabileceğini söylediler. Bana pek mantıklı gelmedi. Alt kat komşuya baktım duvarlarında sızıntı, nemlenme vs. görülmüyor. Sızıntı harici bir problem olabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • erhanmat E kullanıcısına yanıt
    muslukta su tasarruf aparatı var mı ? varsa ondan yapar
  • gecen sene Evin kornejlerinin takılı oldugu kartonpiyer arkaları küflenme yapmıştı.
    kışın odalar ısınırken tavan köşeleri terleme yapıp bayağı sular akıyordu.
    Bu sezona girerken ot çok terleme yaptırıyor diye ot yi iptal ettim.
    15 günlük gözlemlerim sonucunda tavan duvar kesişimleri gene terlemeye başladı.
    ileri siyah küf olacaktır.
    Bu işin çaresini bilen varmı , ne yapmak lazım.

bina 5 katlı , 5.kattayım , yön , kuzey ve doğu cepheli , tavan zemini köpük kaplı.Bina mantolamalı.
  • turnasuyu T kullanıcısına yanıt
    tesisatda kacak var .iyice ara
  • Merhabalar. Eca yogusmali kombim var. Bugun servis geldi bakim icin. Su almiyordu kombi, doldurma musluğunu degistirdi. Kombi yine vanayi acmamiza rağmen su almiyordu. Elamanin dediğine göre hidroblok tikali olduğu icin kombi su almiyor. Değismesi lazim komple dedi. Ne kadar dedim 500 tl olduğunu söyledi.

Durum bundan ibaret arkadaşlar 500 tl çok uçuk rakam bunu temizleme yada baska cözum yolu yokmudur? Yada kombiye farkli bir sekilde su basma yolu ? Boşaltma musluğuda malesef yok ordan su basayim desem. Lütfen bir fikir verin.

• Merhaba Arkadaşlar,

Bende Demirdöküm Neva kombi var, geçen sene 3 yollu motor ve vana değişti..
    Bu sene bu 3 yolu vana ve motorun bakımını yapmak gerekiyor mu ?
    Yardımlarınız için Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DevilsDance35

Merhabalar. Eca yogusmali kombim var. Bugun servis geldi bakim icin. Su almiyordu kombi, doldurma musluğunu degistirdi. Kombi yine vanayi acmamiza rağmen su almiyordu. Elamanin dediğine göre hidroblok tikali olduğu icin kombi su almiyor. Değismesi lazim komple dedi. Ne kadar dedim 500 tl olduğunu söyledi.

Durum bundan ibaret arkadaşlar 500 tl çok uçuk rakam bunu temizleme yada baska cözum yolu yokmudur? Yada kombiye farkli bir sekilde su basma yolu ? Boşaltma musluğuda malesef yok ordan su basayim desem. Lütfen bir fikir verin.

böyle bir arıza yok başka servis çağır
  • 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.