Şimdi Ara

kolonya sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Normalde hep sıvı ekran temizleyici ile telefonumun ekranını silerdim (htc x8) bugün büyük bir hata yaptım azıcık kolonya ile ekranı silip dezenfekte etmek istedim fakat kısa bir süre sonra ekranımın beyaz ve parlak rengi yarı yarıya grileşme kararma gibi renk kaybına uğradı. Ne yapmam lazım :((((

• Turnusol kağıdına sıvı teması olmuş heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baroncan1 kullanıcısına yanıt
    Ekran altına kolonyanın gitmesine neden olacak bir durum da yoktu :( Ne yapmam gerekir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baroncan1

Turnusol kağıdına sıvı teması olmuş heralde

7 veya 8. sinifta bunlari gormustum duygulAndim

• Saf alkol veya bazı durumlarda kolonyanın içeriğindeki alkol plastik vb. malzemelerde matlaşmaya yol açıyor.
    Ne yapılabilir bilmiyorum ama pamuğu su ile ıslatıp biraz baskı uygulayarak silmeyi deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baroncan1

Turnusol kağıdına sıvı teması olmuş heralde

Turnusol kağıdıyla ne alakası var?

• Merhabalar aynı şey ıPhone 5 te başıma geldi. telefonun içini açtık (garanti öldü) lekeyi ne tür meteryal olduğunu bilmediğimiz şeyden cam sil vs herşeyle sildik çıkmıyor o leke fakat kurulandıktan sonra ekranın bazı yerleri beyaz ekranda silik kaldı. açmanızı önermem sadece aydınlatma kısmının üzerinden bulunan birşey imkanınız varsa bu donanımı değiştirin ki tek satılıyorsa komple ekran değişimine gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.