Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysf87

Anlamadım hala 27₺ ilk üyelik vs de demiyor. Sepete ekledim yine aynı fiyat.

eyüp sabri kargo parası da eklenince 70 liranın üzerine çıkıyordu, n11 de emarket isimli mağazadan iki ürünü de kargo dahil 61,55 e temin ettim gayet güzel paketlenmiş ulaştı, indirim kuponu olanlar daha da ucuza satın alabilirler

https://urun.n11.com/anti-bakteriyel-ve-dezenfektan/est-labs-eyup-sabri-tuncer-el-dezenfektani-antiseptigi-1000ml-P451003667

https://urun.n11.com/anti-bakteriyel-ve-dezenfektan/eyup-sabri-tuncer-limon-kolonyasi-80-1lt-sprey-baslikli-P447576953

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaedHrOS -- 21 Eylül 2021; 18:35:38 >

• Önceden 10 15 TL ye 50'li maske bulunuyordu trendyolda filan şimdi hiç yok. Kardeşime 50'li çocuk maskesi almıştım 8 TL ye benzeri varsa link verebilir misiniz?

• Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]trendyol.com
    ALVENT Beyaz Meltblown Maske 50 Adet - Yumuşak Kulaklı - En Az %98 Koruma - Sertifikalı -tıp2r Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/alvent/beyaz-meltblown-maske-50-adet-yumusak-kulakli-en-az-98-koruma-sertifikali-tip2r-p-106167278
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]trendyol.com
    SARFAŞ Beta Mask Beyaz ÜTS Kayıtlı 4 Katlı Meltblown Filtre Cerrahi Maske 50 Adet Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/sarfas-beta-mask/beyaz-uts-kayitli-4-katli-meltblown-filtre-cerrahi-maske-50-adet-p-86742382

• Tyler Durden kullanıcısına yanıt

Alvent 20 liraya düşmüş

Fiyat çok iyi

Tabi eğer bozmadilarsa maskeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ogretmen arkadaşlar sınıfta ne kullanıyorsunuz maskeyle ders anlatmak çok zorluyor. Hep de kaliteli maskeleri aldığımdan hava da alamıyorum şeytan diyor al herkes gibi sıradan bi maske rahat et :)

• kml_77 K kullanıcısına yanıt

biontech aşılı olmama rağmen n95 maske kullanıyorum derslere öyle giriyorum

3M 9152 ffp2 maske kullanıyor benim arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Ogretmen arkadaşlar sınıfta ne kullanıyorsunuz maskeyle ders anlatmak çok zorluyor. Hep de kaliteli maskeleri aldığımdan hava da alamıyorum şeytan diyor al herkes gibi sıradan bi maske rahat et :)

Çift cerrahi maske, n95 taktım ilk günlerde kulak resmen yara oldu, acısı hala geçmedi, ondan saldım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Çift cerrahi maske, n95 taktım ilk günlerde kulak resmen yara oldu, acısı hala geçmedi, ondan saldım artık.

Alıntıları Göster

Uzun vadede rahatlatacak bir öneri arıyorum onun icin hocam. 1.5 yildir tüm paketleri yıkadık asagi arabaya inip çıksam duş aldım şu an pozitifim.

Kaçış yok da çift maske vs ile her gun sikinti çekmek koronadan daha zor .

• quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Uzun vadede rahatlatacak bir öneri arıyorum onun icin hocam. 1.5 yildir tüm paketleri yıkadık asagi arabaya inip çıksam duş aldım şu an pozitifim.

Kaçış yok da çift maske vs ile her gun sikinti çekmek koronadan daha zor .

Alıntıları Göster

Beni çift cerrahi maske pek zorlamıyor, ama zaten tek ile çift cerrahi maske arasında çok fark yok koruyuculuk olarak. Tanesi 2 tlye gelen cn95 tipi maskeler de olabilir, ama diğer filtrasyonu çok yüksek olanlar eziyetten başka bir şey değil.

• Saytekmed 3 katli cerrahi maskelerin kalınlıkları iyi ama lastik ve tel konusunda başarısız alacakların bilgisine.

demek ki çok yakınınızdaki maskesiz ve belirtisiz birinden bulaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

demek ki çok yakınınızdaki maskesiz ve belirtisiz birinden bulaştı

Belirtisiz olmasina gerek yok ki hocam herkes gribim diyor üsuttum diyor. Test yaptirmayana covid yok

Geçen yıl sonbahar-kış normal grip kabul ettiğimiz birşey yoktu hiç, öksürük-ateş vs giden pozitif çıkıyordu direkt. Bu sene çevremde bile şu ana kadar onlarca insanda gördüm, tüm belirtiler var, birkaç kez test veriyorlar negatif. Ama ağır bir grip şeklinde, hastanede serumlar, yorgan-döşek yatmalar vs.

Var bir acayiplik ama hayırlısı.

• Merhaba. Siyah maske konusunda tavsiyeleriniz nedir? Alvent aldım kullanıyorum, beyazından çok memnundum ama siyah için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Birkaç marka deneyip en iyisi şudur diyebilecek var mı? Yüzüm çok büyük değil, beyaz alvent ebat olarak çok iyi mesela, evony büyük oluyor, siyah alvent de büyük oldu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • en son are almıştım yeni telli diye satılan olmasına rağmen beğenmedim pek düşüyor devamlı. alvent nasıldır?

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Sürekli 10 lu paket beyaz alvent kullanıyoruz ailecek.Hepimiz çift doz biontech olmuştuk.Eşim çalıştığı için sürekli maske kullanıyor.Pandemi boyunca alvent kullanıyor ve işi gereği insanlarla temas halinde olmasına rağmen şu ana kadar bulaş yaşamadı.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt

Hocam geçen haftadan beri hastayım burun akintisi ve hapşırık ile başladı 3-4 gün sonra balgam ve öksürük burun akıntısı devam ediyor ama vücutta bir kirginlik yok çok şükür 2 sefer pcr testim negatif çıktı dün en sonunda yine hastaneye gittim Dr. Asilarimi sordu ve bazen test negatif çıksa bile hastalık olabiliyor deyip en garantisi kan testi diyerek kan tahlili yaptılar şükür onda da temiz çıktık ama genel bir salgın var bir çok kişi bende o sekildeyim deyip duruyor

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.