Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
324
Favori
601.360
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Bu mesaj silindi.

Karıştırdınız sanırım, soldakinin 6. ay üretim olma ihtimali yok, sağdaki 6. aydır.

• elimde 2 kutu b good maske var. ikiside 7.ay üretimi, ayrı ayrı satıcılardan almıştım.

kutulardan birisinin lastikleri kısa kulakları acıtıyor. diğer kutunun lastikleri bol.

aynı ay üretimlerde bile fark var.

• falan48 F kullanıcısına yanıt
    Ben de denemek icin mopaşdan almistim fakat cok kalin nefes almakta baya sikinti cektim 10 taneyi anca markete cikarken takip bitirdim hic rahat nefes alamadim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bgood 7. Ay üretim ile 8. Ay üretim buldum eczaneci biri lastiği kücük digeri büyük hangisini isterseniz dedi 3 kutu aldim 7. ay son kutular 9. Ay üretimi bekliyorlar sikayet cok oldu bu son seride dedi.
    Esime 8. ay aldım aynı roll gibi oldu Roll 5li 7.5tl satıyor yasak dedim almazsan alma diyecek kadar rahatlar gelis fiyati 4.60 tl kar cok azmış.
    Ve bayağı vardi roll baska eczanelere baktım ne roll ne bgood yok.
    Bgood cocuk maskesi almayın aldırmayım her mesajimda tekrar tekrar yazıcam cevreme kendime aldım herkes aynı sikayette daha cocuk takmadan her kutuda 3 4 maske koptu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeatSide

Çok fazla koymuşsunuz ya şişeye azaltsaydınız biraz

TT medikalin mantığı piyasada satılan urunlerden fazla miktarda içerik ekleyip pahalı satması maskesinde gramaji sadece katmanlarda 10 gr fazlalık yapmışlar el dezenfektanlarinda 90 derece alkol yapmışlar fiyatları tavan yapıp kaliteli imajı sunuyorlar

• Bu evony markasını güya HAYAT kimya üretiyor ve firma hesapta duayyen. Yazıklar olsun. Bu kadar dandik maske mi olur?

Burun teli kendini salıp duruyor. Burun ile elmacık kemikleri arasında devasa açıklık kalıyor. Maskenin filtre özelliği kalın olduğu için burun teli sıkmadığından hava sadece bu kısımdan girip çıkıyor. Maske takıyorum sanmayın hikaye osmaniye. Zaten hava buradan çıktığı için nefesiniz gözlerinize ve kirpiklerinize vuruyor. Sinir bozucu. Yanak kısımlarını tam kapatmıyor. Dikişler dengeli değil. Sol tarafa 4 dikiş atmışlar sağ taraf 3 tane atmışlar. Kesimi eğri yapmışlar. Baştan sağma gelişigüzel üretilmiş bir maske. Ne kalite kontrol var ne bir son kontrol var.

• taydin66 T kullanıcısına yanıt
    Gerçekten merak ediyorum. Düzgünce şekil alan teller yerine hiçbir halta yaramayan yumuşak telleri kullanmak ne kadar kar oluşturuyor. Sözüm evony’nin dışında ama piyasa maske gövdesi çok güzel olan maskeler var (polmask, b-good vs) ama şu hiçbir halta yaramayan yumuşak teli koyuyorlar ve maske çöp oluyor. Yazık gerçekten. Kendileri bilir bu kafayla devam ettikçe kaybeden onlar olur ben müşteri olarak kaybetmem.

• SeatSide S kullanıcısına yanıt

aynen katılıyorum evony maske kulak bölgesi ve kumaş kalitesi olarak beni çok umutlandırmıştı aldık fakat burun teli gerçekten çok kötü şekil almıyor yani bir kaç kuruş daha verin aliminyum tel yapın sabit kalsın. b-good'daki tel,evony'deki kulak lastiği ve pol-mask/roll kumaşı birleşip yapılamaz mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Sprey yoksa işimi görmez ya. Bulabilirsem EST alacağım artık o 6'lı olanlardan.

Migroslarda 150 ml sprey kolonya, Migros marka 4,5 TL, Önder marka olanı da 6,5 TL, ama kolay bulunmuyor. Kutu boşalınca yeniden doldur doldur kullan, ta ki spreyin yay mekanizmasi bozulana kadar. Şu pandemi döneminde çok fazla kullandim, bir spreyin yayı 6 ayda bozuldu, iyi ki yedek de almıştım fazladan, ikinci şişeye geçtim.

• m3p3 M kullanıcısına yanıt

İyi de hocam mikrop kirilmasi için 70-80 derece yeterli yuksek oranli alkol olursa mikropları öldürmez çünkü su da gerekli diyorlardı bir ara yani ben böyle birşey hatırlıyorum

https://www.sabah.com.tr/saglik/2020/05/28/uzman-isimden-son-dakika-haberi-kolonyadaki-alkol-oranina-dikkat-fazlasi-corona-virusun-yapismasina-neden-oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 4 Ekim 2020; 9:32:45 >
  • babacan1905 kullanıcısına yanıt

ben çocuklar için n11 den melantis aldım, meltblown diye bir ibare yok kutuda. çakmak testini geçemedi, çok rahat hava geçiriyor oraya da yorum yaptım meltblown filtre yok diye, ancak orta katman yakınca yanmadı eridi. musluk altına tuttum su çeçirmedi. karar veremedim meltblown var mı yok mu diye

• hayroro H kullanıcısına yanıt

Allah Allah ben hiç öyle bir sorun yaşamadım. Tek sıkıntı biraz büyük maske

• falan48 F kullanıcısına yanıt
    Belki onlarda degistirmistir ben alali bir ay oldu brnmki de baya kucuktu lastikleri falan sıkıydi

• 2 3 haftadır takip ediyorum hangi maskeyi alacağımı çözemedim hepsinde sorunlar var sanırım ben eminönünde çalıştığım için her taraf 15 20 tl maske dolu meltblownsuz :) evony vardı eczanede oda küçük geldi yüzüme pazartesi günü saytekmed utt goodcare sipariş geçeyim diyorum sıkıntı var mı bunlarda

• https://www.hepsiburada.com/pure-line-misket-limonu-80-kolonya-250-ml-p-HBV00000U3P2B?magaza=Hepsiburada
    https://www.hepsiburada.com/pure-line-deniz-mineralleri-80-kolonya-250-ml-p-HBV00000U3P2D?magaza=Hepsiburada

Saat 15:00 de sona eriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeroone -- 4 Ekim 2020; 14:43:59 >

• Migrostan önder ellerimi tahris ediyor , kisiden kisiye degisebilir ama tercih etmiycem artik .

• quote:

Orijinalden alıntı: m3p3

TT medikalin mantığı piyasada satılan urunlerden fazla miktarda içerik ekleyip pahalı satması maskesinde gramaji sadece katmanlarda 10 gr fazlalık yapmışlar el dezenfektanlarinda 90 derece alkol yapmışlar fiyatları tavan yapıp kaliteli imajı sunuyorlar

Alıntıları Göster

90 derece kolonyanın hiçbir mantığı yok. Alkol virüsü parçalarken kolonyadaki suyuda kullanıyor. Alkol derecesi fazlaysa yani su azsa bu sefer vücudunuzdaki suyu kullanıyor. Böylece su kaybı yaşayan deri tahriş oluyor. %70-75 alkol içeren dezenfektanlarda bu yüzden %80 kolonya gibi tahriş etmiyor farkettiyseniz. Ha birde kalitesiz kolonyada tahriş yapabiliyor. Her 2 markada %80 alkollü ama biri tahriş yapıyor diğeri yapmıyor. O apayrı bir konu.

Şu kolonya marketlerde 6-7 tl. 150ml.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

Bu evony markasını güya HAYAT kimya üretiyor ve firma hesapta duayyen. Yazıklar olsun. Bu kadar dandik maske mi olur?

Burun teli kendini salıp duruyor. Burun ile elmacık kemikleri arasında devasa açıklık kalıyor. Maskenin filtre özelliği kalın olduğu için burun teli sıkmadığından hava sadece bu kısımdan girip çıkıyor. Maske takıyorum sanmayın hikaye osmaniye. Zaten hava buradan çıktığı için nefesiniz gözlerinize ve kirpiklerinize vuruyor. Sinir bozucu. Yanak kısımlarını tam kapatmıyor. Dikişler dengeli değil. Sol tarafa 4 dikiş atmışlar sağ taraf 3 tane atmışlar. Kesimi eğri yapmışlar. Baştan sağma gelişigüzel üretilmiş bir maske. Ne kalite kontrol var ne bir son kontrol var.

Size sorunlu üretim gelmiş. Bende geçen evony aldım tel kısmı sorunsuz çıktı. Ama dediğiniz gibi maskenin kendi biraz sıkıntılı. İp kısmı yatay değil dikey üretildiği için 4 uç kenarda açık kalıyor. İpleri rahat ama tasarım hatası var. Birde dediğiniz gibi yanaklarda bu 4 uç kenar yüzünden gereksiz biraz açık kalıyor. Altla üst kısımda bi sıkıntı görmedim. Birde unutmadan yazayım maskeyi ortadan telle burnuma ayarladım ama sanki sol (yani sağ) kısım diğer taraftan daha kısa duruyor gibiydi. Üründe kesinlikle tasarım hatası var.

Bu arada bime goodcare gelmiş millet sömürmüş koca koli bitmiş 1 tane kalmıştı. Fiyatıda 5 tl. Birde bunu deniycem. Evonyi şuan pek öneremiyorum.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.