Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100/40 kozmetik indirimi Eylül ayı ile birlikte kalktı maalesef. 130/30 için en son BUSE30 kodu aktif idi. İsterseniz bu kodu deneyin
  • evyapshop.com dan mail geldi, kolonyalarda sepette %20 indirim, stoklarla sınırlı şeklinde. Siteye giriş yaptım 5 litre duru kolonya 39,95 TL, indirim yapılmış 32.95 olmuş, sepette %20 indirimle 27,92 TL ye geliyor. Fiyat iyi gibi geldi kolonya fiyatlarını çok detaylı bilmesem de, ihtiyacı olan faydalanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onuncu_köy

evyapshop.com dan mail geldi, kolonyalarda sepette %20 indirim, stoklarla sınırlı şeklinde. Siteye giriş yaptım 5 litre duru kolonya 39,95 TL, indirim yapılmış 32.95 olmuş, sepette %20 indirimle 27,92 TL ye geliyor. Fiyat iyi gibi geldi kolonya fiyatlarını çok detaylı bilmesem de, ihtiyacı olan faydalanabilir.
    1 litre olacaktı galiba orası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu ana kadar kullandığım maskeler ve şahsi görüşlerim:

-b good: kullanım rahatlığı olarak iyi,filtreleme iyi, burun teli olarak çok iyi, kulak ipleri olarak malesef orta-kötü çabuk kopuyorlar.
    -akyel: kullanım rahatlığı iyi, filtreleme iyi, burun teli iyi, boyut olarak yüzüme göre küçük çene altına inmiyor sadece burnu ve ağzı kapatıyor.
    -lcw maske: kullanım rahatlığı iyi, filtreleme iyi,burun teli orta, bunda da kulak ipleri zayıf ve kolay kopuyor
    -roro medikal: kullanım rahatlığı iyi,filtreleme iyi, burun teli zayıf şekil almıyor tekrar düzleşiyor. kulak ipleri çok iyi acıtmıyor.

almayı ve denemeyi düşündüklerim:
    -goodcare ve evony maskeleri rahatlık ve kulak ipleri yüzünden denemeyi düşünüyorum burun telinde sıkıntı olduğu söyleniyor
    -roll ya da kavmask tek tek paketlendiği için denemeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 4 Eylül 2020; 1:0:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

şu ana kadar kullandığım maskeler ve şahsi görüşlerim:

-b good: kullanım rahatlığı olarak iyi,filtreleme iyi, burun teli olarak çok iyi, kulak ipleri olarak malesef orta-kötü çabuk kopuyorlar.
    -akyel: kullanım rahatlığı iyi, filtreleme iyi, burun teli iyi, boyut olarak yüzüme göre küçük çene altına inmiyor sadece burnu ve ağzı kapatıyor.
    -lcw maske: kullanım rahatlığı iyi, filtreleme iyi,burun teli orta, bunda da kulak ipleri zayıf ve kolay kopuyor
    -roro medikal: kullanım rahatlığı iyi,filtreleme iyi, burun teli zayıf şekil almıyor tekrar düzleşiyor. kulak ipleri çok iyi acıtmıyor.

almayı ve denemeyi düşündüklerim:
    -goodcare ve evony maskeleri rahatlık ve kulak ipleri yüzünden denemeyi düşünüyorum burun telinde sıkıntı olduğu söyleniyor
    -roll ya da kavmask tek tek paketlendiği için denemeyi düşünüyorum
    Teşekkür ederim. İncelemelerinin devamını bekleriz.

• onuncu_köy O kullanıcısına yanıt
    Eğer bölgenizde varsa, istegelsin de duru zaten 26,25, seklinde de indirim var 22,90. Ayrıca BUSE30 kodu 130 liraya 30 lira indirim yapıyor.

17.60 a selin 900 ml

20.20 ye de duru 1 litre alabilirsiniz.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 2 Eylül 2020; 16:7:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüleymanSelim

Bu mesaj silindi.
    Bu satıcıdan 😀

• Bu satıcı güvenilir mi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik71

100/40 kozmetik indirimi Eylül ayı ile birlikte kalktı maalesef. 130/30 için en son BUSE30 kodu aktif idi. İsterseniz bu kodu deneyin
    Hocam teşekkür ederim kodu kullanıp yanına birşey ekledim siparişimi oluşturdum. Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Güngör

Bu mesaj silindi.
    Bugun uye olup siparis mi verdin

• Agalar bizimle eğleniyi

• PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Emre Güngör E kullanıcısına yanıt
    İçiniz ne fesat, arkadaş siparişinin heyecanını paylaşmak istemiş, anlat hocam ben dinliyorum.
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Bizleri haberdar ettiği içi teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxryum -- 2 Eylül 2020; 16:38:17 >
  • Sely Med diye bir markanın Tela maske modelini eczaneden 50 li paketini aldım kafası büyük olanlar ve ipi kulağını acıtanlar için önerebileceğim maske dostlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 2 Eylül 2020; 16:46:43 >
  • tt medicalden sipariş veren var mı ?
  • Bgood marka maskeleri vs bir çok ürünü bu satıcıdan alabilirsiniz Bgood internet bayisiymiş

https://www.trendyol.com/magaza/rams-saglik-urunleri-m-204828
  • SüleymanTorunoğlu S kullanıcısına yanıt
    Bende sipariş verdim,ürünler kaliteli ve çok güzel paketlenmiş

• 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.