Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (427. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşım, Mardenim mavi ve beyaz renk arasında ne fark var acaba?

Alıntıları Göster
    Mavi daha sonra çıkmış. Yeni modellerde lastiklerin daha sağlam olacağı ve yanlarda da artik açıklık kalmayacağı firma yetkilisi tarafından burada söylendi. Ama önemli olan kullanıcı yorumları. Kullanan varsa bilgilendirebilir. Bende Haziran uretimi beyaz olani var, genel olarak memnunum ama yanlardan biraz açık kalıyor. Onu onlemek için de maskeyi ters taktim, yanlar biraz daha iyi kapandı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksph -- 2 Eylül 2020; 23:14:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bgood'u hem medikal üretim hem de meltblown filtreli olduğu için tercih ediyorum. Maskeler tek boy olduğu için lastikler konusunda herkesi memnun etmeleri zaten zor. Bence bu işte iyiler kullanmanızı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Evony maske kullanan var mıdır? Kalınlığını görmek için birkaç resim paylaşabilir mi?
    Birde İstanbul için roll veya Küçükçekmece civarı için b-good maske satan eczane varmı bildiğiniz?
    Evony şiparişi yarın gelecek, görünümü çok rahattı ancak bizzat kullanmadım.

Bgood için adres atakentîn altındaki eczanede satışları var, Roll'un merkezi istoçta sanırım araç varsa bizzat yerinden alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

BGood yorumlarına bende katılıyorum, n11 den almıştım 7. Ay üretimi maske geldi ve malesef hayal kırıklığı yaşadım. Yüzüme hiç oturmadı, yanda çok boşluk oluştu ipler bol. Koruma açısından bu durum sıkıntılı olabilir.

Şimdiye kadar Bsm, Arızon, melantis, akyel, goodcare kullandım tekrar sipariş vermem gerekirse kesinlikle goodcare alırım.

Goodcare maskenin Burun teli sert ama tam oturuyor ve telin şekli 5 dk sonra bozulmuyor Artı benim yüzeme tam oturuyordu ama nefes almak çok zordu. Koruma açısından güven veriyordu. Tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşım, Goodcare de çakmak testi yaptınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 2 Eylül 2020; 23:49:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Mavi daha sonra çıkmış. Yeni modellerde lastiklerin daha sağlam olacağı ve yanlarda da artik açıklık kalmayacağı firma yetkilisi tarafından burada söylendi. Ama önemli olan kullanıcı yorumları. Kullanan varsa bilgilendirebilir. Bende Haziran uretimi beyaz olani var, genel olarak memnunum ama yanlardan biraz açık kalıyor. Onu onlemek için de maskeyi ters taktim, yanlar biraz daha iyi kapandı gibi.

Alıntıları Göster
    Firma maviyi ihracat için yapmış. Gittigidiyor'dan mavi renk istemiştim ama beyaz geldi sorduğumda ihraç ettiklerini mavi kalmadığını söylemişti.

Şuan piyasada mardenim mavi varsa bir denemek lazım. Beyazın kenarları açıklık bırakıyor bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Alıntıları Göster
    Mardenim maskeyi kesip bakarsan dış katmanın iç katmandan kalın olduğunu görürsün. Yani kalın katman dışa bakacak prensibine göre ters kullanmamak daha iyi. Ben ters takmıştım ama yanlardaki açıklık oranı hiç farketmemişti. Ayrıca yüz yapısına göre de değişiyor bu açıklık oranı.

• darkemxre D kullanıcısına yanıt
    yazilimsever kullanıcısına yanıt
    evony maske gelince incelemesini yaparak etiketler misin? ben de almayı düşünüyorum pamuk kumaş olduğu söylendiği için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 3 Eylül 2020; 1:41:31 >
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    pamuk felan değil 3 kat sms kumaş yani poliüretan madde diye biliyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 3 Eylül 2020; 11:45:35 >
  • Mardenim eskiden kendisi satıyordu şimdi farklı satıcılar var. Çakma riskine karşı da almak istemiyorum. Bir ara yetkili arkadaş buralardaydı. Hangi satıcıdan alabilceğimizi söyleyebilir mi acaba? Gittigidiyorda hiç yok mesela artık mardenim.
  • B Gooddan sonra goodcare alarak denemek istedim. Yüze oturması iyi fakat teli sert buruna tam oturmuyor. Maske kalınlık durumu iyi, üfleme testi nispeten başarılı. Ancak lastikleri berbat hemen kopuyor ve kullanmak mümkün değil. HBdan aldığım melantisden de pek bir farkı yok kalite ve üfleme testinde, en azından melantisin lastikleri kopmuyor daha sıkı olmasına rağmen. Goodcare Alacak olan arkadaşların bilgisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, bu maske hakkında bilgisi olan var mı? 600 küsür yorum var ve çoğu kişi de memnun!

https://www.hepsiburada.com/ekip-medikal-ultrasonik-3-katli-burun-telli-cerrahi-maske-50-li-x-2-adet-p-HBV00000V4I12?magaza=kavac%C4%B1kofis

• Mylove kullanıcısına yanıt
    paketteki resimden yanakların kapanmadığı görülüyor yanakların kapanması gerek virüs açık yerlerden girebiliyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 3 Eylül 2020; 13:0:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lendanoz55

https://urun.n11.com/medikal-maske/b-good-tam-ultrasonik-3-katli-cerrahi-maske-5li-paketli-50-adet-P444245455

Alıntıları Göster
    bu linkteki ürün tükenmiştir.

en güvenili B-good maske satıcısı otcdermo1 mudur? en çok o satmış.

• quote:

Merhaba arkadaşım, Goodcare de çakmak testi yaptınız mı?

Alıntıları Göster
    hocam çakmak testi ,
    ne kadarlık güçte hangi mesafedeki çakmağa üflemektir?
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız yazarken dikkat etmemişim kusura bakmayın
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, mesajı görünce iyi fiyat insanlar faydalansın düşüncesiyle hızlı olarak paylaşma hatasına düştüm sanırım.
  • Yine binlerce çelişkili mesaj ve hiçbir halt anlamadan çıktığım konu.Her bir şey almaya kalktığımda düşüyorum bu hataya ve hiç bir şey alamadan öylece kalıyorum.Biri a biri b biri c biri x diyor.Yokmu bunun bir standart memnuniyeti.Tamam yüzü uzun olan olabilir geniş olan olabilir vs. ama illaki ortak memnuniyetlerin oluştuğu bir marka vardır yani.
    Üstünde durulan markalar
    B Good
    Evony
    goodcare

En çok memnuniyet hangisinde arkadaşlar?

Bu arada bi ara lastikleri yuvarlar değil de hafif köşeli (don lastiği tarzı) bir maske denk gelmişti bayaa memnun kalmıştım ama bulamıyorum bir arkadaş vermişti markasını bilmiyorum.Bir de benzinlikten iki tarafı kapalı bir yüzü kağıt 10 lu pakette aldığım bir maske vardı çok iyiydi ama bulamıyorum bir süredir.
  • Sarbitane de kapatmış gitmiş :D masadan eksiliyor dostlar.. Akyelden memnunduk genel olarak, başka yerlerden alacaz artık
  • onuncu_köy O kullanıcısına yanıt
    Ne kusuru üstad, ufak bir düzeltme sadece.

• quote:

Merhaba arkadaşlar, bu maske hakkında bilgisi olan var mı? 600 küsür yorum var ve çoğu kişi de memnun!

https://www.hepsiburada.com/ekip-medikal-ultrasonik-3-katli-burun-telli-cerrahi-maske-50-li-x-2-adet-p-HBV00000V4I12?magaza=kavac%C4%B1kofis
    Ürün resimlerine göz gezdirdim, bana biraz ince gibi geldi.

• 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.