Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.540
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar son durumda maske tercihinde en iyisi hangisi oldu. Uzun zamandır takip edemiyorum. 10 kutu kadar mardenim vardı hala da kullanıyoruz.
    Daha iyisi var mı şu sıralar merak ettim.
  • 80theCity kullanıcısına yanıt
    Meltblown var mı yok mu yazsalarmış keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Arkadaşlar son durumda maske tercihinde en iyisi hangisi oldu. Uzun zamandır takip edemiyorum. 10 kutu kadar mardenim vardı hala da kullanıyoruz.
    Daha iyisi var mı şu sıralar merak ettim.
    bsm mardenim bgood akyel hepsini kullandım. Yüzüne en uygununu hangisi ise onu kullanın. Aralarında büyük farklar yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

aldıgınız maskenin b good yazan tarafını paylasırmısınız fotoğrafını. ve eğer kesebilirseniz ortadaki katmana bakalım. ve hangi mağazadan aldınız linkini verebilirmisiniz
    Maskeyi Ankara Keçiören'de eczaneden aldım. İsteyenler için listeyi tekrar ekliyorum.

Mardenim ve Bgood fotoğrafları:
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

B-Good'un Ankara Keçiören'de satıldığı eczaneler:
    YURDUM ECZANESİ
    ARCA ECZANESİ
    BİRSEN ECZANESİ
    KIVANÇ ECZANESİ
    RÜZGAR ECZANESİ
    ESMERTAŞ ECZANESİ
    KIZILAY ECZANESİ
    PELAY ECZANESİ
    GALİP ECZANESİ
    ESMERTAŞ ECZANESİ
    ÖZİPEK ECZANESİ

***Not:*** Birkaç sayfa önce paylaşılan bir videoda meltblown filtrenin sık dokulu ve kolay yırtılmayan yapısından söz ediliyordu. O videodaki bilgiler doğru ise ne Mardenim'de ne de B-Good'da meltblown filtre var. Çünkü her ikisinin de filtresi kağıt gibi kolaylıkla yırtılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 22 Temmuz 2020; 11:23:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Hocam sen mardenimi meltblown filtresiz almışsın heralde, mardenim meltblown filtrelide o kadar ince değil orta katman

• Ankara listesinde yer alan bir eczaneye gittim. 70 tl fiyat çekti. 50 lira üst sınır değil mi dedim. Bunlar 5 li paket o yüzden böyle dedi.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Mardenim M kullanıcısına yanıt
    Meltblown filtreli aldım. Faturasında da meltblown yazıyor. @Mardenim 3 kuruşluk oyunlara girmez sanırım.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginç daha önce alan arkdaşlarda resim attı buraya ama orta katman bu kadar ince değildi.

Bende mardenim kullanıyorum, eve geçince unutmazsam kesip inceliyim.

Örnek;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144306514

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/144249203

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thema -- 22 Temmuz 2020; 11:51:51 >
  • efkan kullanıcısına yanıt
    Öyle şey mi olur hocam. Ben 50 liraya aldım aynı kutuyu. Buradaki birçok kişi de aynı şekilde aldigini soyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Meltblown filtreli aldım. Faturasında da meltblown yazıyor. @Mardenim 3 kuruşluk oyunlara girmez sanırım.

Ben de uzun süredir onlardan alıyorum. İlk aldığımızda maskenin lastikleri çok sıkı idi. Şimdi aldıklarımızda yeterince gevşek. Bir de ilk aldığımızda yanlar kapanıyordu şimdi açık kalıyor. Sitede 2 ürün satıyor. Mesaj attım. Kutuları aynı imiş. Gelen kutunun üzerinde meltblown ibaresi yok. Test edebilirsiniz diyor.

• İnternette 2çeşit B-Good maske gördüm. bir tanesi 5li paketler halinde 50li kutu. Diğeri paketli değil sanırım ve 50li.
    paketli olmayanda Type2r yazıyor. Paketli olan da aynımı acaba? Type2r mı? kullanan varmı 5li paketteki B-Good maskeleri?
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STND -- 22 Temmuz 2020; 13:58:1 >
  • Arkadaşlar hb saatlik indirimli maske satiyor. Bu markayi tecrübe eden var mi? Belki digerleri kadar kaliteli olmayabilir ama cok kötü degilse ise yarayabilir, daha önce alan varsa yorumlayabilir mi?

https://www.hepsiburada.com/smask-cerrahi-telli-3-katli-nonwoven-filtreli-maske-50-li-2-adet-p-HBV00000VRR62?magaza=Reyonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GK Kara Murat -- 22 Temmuz 2020; 12:56:59 >
  • hepsiburada'da cumartesi indirime giren melantis maske biraz önce geldi. çakmağa biraz şiddetli üfleyince sönüyor. dandik maskelerde hafif üflemeye sönüyodu, kıyaslarsak dandik maskeye göre biraz daha iyi. ama teli çok kötü güzel katlanmıyor, bir de lastiği küçük biraz sıkıyo ve bi tanesini çekiştirirken kopardım. hepsi kopmaz inşalla.

150/25 indirim vardı 8 kutu aldım tanesi 22 tl'ye geldi ama pek tercih edilecek bir ürün değil bana göre. mardenim'den şaşmamak lazım ama onun da fiyatı yüksek.

ürün linki;
    https://www.hepsiburada.com/melantis-medikal-tek-kullanimlik-telli-3-katli-cerrahi-maske-50-adet-2-kutu-p-HBV00000UZX3J?magaza=MORVEN

• quote:

Orijinalden alıntı: lasteagle

Öyle şey mi olur hocam. Ben 50 liraya aldım aynı kutuyu. Buradaki birçok kişi de aynı şekilde aldigini soyledi.
    Burası Türkiye hocam. Yurdum eczanesi bu fiyatı söyleyen. Papara kartla almayı düşünmüştüm. Adamlar böyle diyor. Bildiğim kadarıyla enfazla 1 tl olması gerekiyor cerrahi maskelerin. Varsa şikayet edebileceğim bir yer edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efkan -- 22 Temmuz 2020; 12:31:11 >
  • efkan kullanıcısına yanıt
    HFA-Bildirim uygulamasından şikayet edebilirsiniz. Pandeminin başlangıcında şikayetlere çok dikkat etmişlerdi hala dikkat ediyorlardır diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son yorumları gördükten sonra iyi ki b-good almamışım günler önce de yazmıştım burda,milletin abarttığını..

• quote:

Orijinalden alıntı: 80theCity

Hayat Kimya kulakları acıtmayan yeni bir maske çıkarmış. %99'a kadar koruma ve Tip 2/R standartını karşılıyormuş.

https://www.hepsiburada.com/evony-yumusak-elastik-kulakli-maske-100-adet-p-HBV00000VPDF2?magaza=hayatkimya
    Güzel maskeye benziyor dış ve iç katman pamuklu yapıda fakat orta katmandaki elastik film olayını anlamadim haberlerde de yer almış hayat kimyanın ürünleri
    https://m.haberturk.com/hayat-kimya-dan-maske-yatirimi-2742680-amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3p3 -- 22 Temmuz 2020; 13:58:22 >

• Merhaba,

Yeni aldığım 50 lik kutuda olan b-good hakkında firmaya soru sormuştum ; geelen cevabı paylaşmış olayım;

"Ürünümüz, mavi yüzeyi dışta kalacak şekilde tasarlanmıştır. Maske lastiklerinin dış bölümde olmasının sebebi ise üretim teknolojimizle ilgilidir. Kullanmış olduğumuz ultrasonic teknoloji, lastik ve maske birleşiminin el değmeden, hijyenik bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Ekte paylaşmış olduğumuz test sonuçlarımızda da görebileceğiniz gibi ürünümüz üzerinde mikrobiyolojik ölçümler yapılmış olup, standardın şartlarını sağlamaktadır."

Firma ayrıca maskeye ait test sonuçlarını da iletti. Sonuçlara göre type IIR olduğu anlaşılıyor.
    Akyel kullanıyordum, bu ürün de oldukça iyi. Yanakları Akyel e göre daha iyi kapatıyor.
  • Goodcare hakkinda guncel yorum yapabilecek var mi? Evony ile farki nedir?
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    bu ürünü denedim ve ziyadesiyle memnun kaldım işlevselliği ve fiyatı olarak düşündüğünüzde çok uygun tavsiye edilir arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.