Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.602
Cevap
327
Favori
600.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pereja şu an bence de en kaliteli piyasa kolonyası. Esans keskinliği ve doğallığı en güzel kolonya. Est esans kalitesini ciddi bozdu bence, salgın öncesi daha ferah ve doğal bir esans kokusu varken şu an daha şekerli yapay geliyor. Selin de çok bozdu mesela onda da çok belli esans miktarı azaltıldı, kolonya değil dezenfektan gibi, esans falan yok. Est esansı bozarken selin direkt çıkarttı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edgar1899 -- 21 Temmuz 2020; 23:11:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DIGIL D kullanıcısına yanıt
    kendi ismiyle ürettiği perejayı diyosanız onu denemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 21 Temmuz 2020; 23:19:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eto83 kullanıcısına yanıt
    Dış tarafta kalan pileler aşağı bakacak

• Okudukça kafam karıştı, çok cinayet süsü vermişsiniz. 50 si 50 tl lik maskeler ile şu ana kadar istanbulda kazasız belasız yaşıyoruz, kolonya olayı da karışık. Ünlü marka olması da yetmiyor, bana selin, duru vs su gibi geliyor. Pereja gibi olacak, koklayınca viski gibi yakacak genzini

• -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    aldıgınız maskenin b good yazan tarafını paylasırmısınız fotoğrafını. ve eğer kesebilirseniz ortadaki katmana bakalım. ve hangi mağazadan aldınız linkini verebilirmisiniz
  • SeatSide S kullanıcısına yanıt
    5'li paketli olanını bilmiyorum. TYPE IIR diye bunu sipariş etmiştim. Resimleri bunlar.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• Yıkanabilir maske tavsiyesi olan var mı? İş yeri n95 veriyor bu sıcak havalarda takınca nefes alamıyorum da.
    Millette siyah veya lacivert çok güzel maskeler görüyorum bu sıralar bide.

• bohem75 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&m=144652667

• Arkadaşlar mavi yüzü dışarı mı bakacak b-goodta farkediyorsanız mu ön ve arkası
  • Beyler maisonette maske hakkında fikrim değişti. Çok iyi kapatıyor yanlardan ama bugün tekrar giydim sanki bollaşacak gibi.yeterince sıkı değil, yıkanınca iyice bollaşacağını düşünüyorum.veya benim zayıf olmamdan kaynaklı olabilir diyeceğim ama düşününce kumaş olması,yıkanması filan,ilk günkü yapısını koruyamayabilir

• Hepsiburadada smask diye bir urun indirime girecekmiş 12-15 saatleri arasinda, bilen kullanan var midir?

Smask Cerrahi Telli 3 Katlı Nonwoven Filtreli Maske 50'li 2 Adet
    https://www.hepsiburada.com/smask-cerrahi-telli-3-katli-nonwoven-filtreli-maske-50-li-2-adet-p-HBV00000VRR62?magaza=Reyonda

• Avengement kullanıcısına yanıt
    Bir sayfa once ondan once filan çok defa yazıldı mavi tarafı dışa bakacak

• Arkadaşlar B-good yazısı baskı olanlar orjinal değil mi? Sahte vs basmamışlardır herhalde :)
    Eskilerde yoktu o yüzden soruyorum
  • bohem75 B kullanıcısına yanıt
    Eczanenin online platformda satış yapması kanunen yasak hocam bilginize
  • sakurek kullanıcısına yanıt
    Ben sormustum meltblown filtreli urunler ihracat,burda satilanlar meltblown filtreli degil demisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Yıkanabilir maske tavsiyesi olan var mı? İş yeri n95 veriyor bu sıcak havalarda takınca nefes alamıyorum da.
    Millette siyah veya lacivert çok güzel maskeler görüyorum bu sıralar bide.
    Su maske var fakat yanları cok iyi kapatmıyor
    https://www.hepsiburada.com/procare-antiviral-maske-tam-koruma-modeli-yetiskin-maskesi-p-HBV00000UPWFE?magaza=Procare

• Arkadaşlar mavi eldivenler en uygun nereden bulunur fiyatlar 85 TL olmuş 100 li diyorlar sorduğum yerler hatta eczane 120 TL dedi . Yokmu dur diyecek bu zamlara

• Hayat Kimya kulakları acıtmayan yeni bir maske çıkarmış. %99'a kadar koruma ve Tip 2/R standartını karşılıyormuş.

https://www.hepsiburada.com/evony-yumusak-elastik-kulakli-maske-100-adet-p-HBV00000VPDF2?magaza=hayatkimya

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.