Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.564
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thema

Ücretsiz maske alma olayı bittimi arkdaşlar hayat eve sığar uygulamasından
    Dün nöbetçi eczaneden aldım ben.... Kağıt peçeteden hallice....! KOD olmuş olmamış önemli değil, önemli olan eczacının TC kimlik numarasını girdiği anda, karşıda sistemde o TC kimlik numarasına maske hakkının görünüyor olması.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu takip eden üyelerimiz eğer denk gelirseniz lütfen eklemeye devam.. Benim daha önce aldığım kurtsan roll 3 katlı maske vardı ama piyasada yok..

Malum steril maskeler tek tek paketlenen gerçek cerrahi maskeler... Nırmalde 50 lik paketleri bunların 20 lira civarındaydı sonra 400-500 e kadar uçurdu şerefsizler.

Sonuçta herkes maske üretimine başladı ama gerçek cerrahi 3 katlı maskeler her zaman tek tek paketleniyor malum. Bu ara piyasaya sürülenler çakma sistem maskeler gibime geliyor...

Eğer gerçek streril 3 katlı ve tek tek paketlenmiş onaylı cerrahi maske görürseniz lütfen paylaşın. lcwaikiki carrefour şu ana kadar görünen en mantıklıları ama sizlerin yorumları çok önemli.

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omeravalar -- 10 Mayıs 2020; 18:10:26 >
  • Geçen ay Çin'den sipariş ettiğim maskeler geldi. Denemeye korkmuyorum
    1 ay yolda geçti. 1 ay da bekleyip öyle açayım diyorum. O zamana kadar iyi bir maske olursa alacağım.
    Maskenin tanıtımında şu resim vardı.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazilimsever -- 10 Mayıs 2020; 18:14:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• omeravalar kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz maskeyi şu sitede gördüm.
    https://www.medikalsatis.com/cerrahi-maske-steril-3-katli-lastikli-50-adet-pmu183
    Kdv dahil 183,60 TL ye satıyor. Güvenilir mi bilmiyorum maske araştırırken denk geldi.

Bu roll maske pahalı geldiği için ben hepsiburadadan şu ted marka maskeyi denemek amaçlı aldım. İnternetten maske almada işimiz şansa kalmış nasıl geleceğini ne geleceğini bilmiyoruz. Önüne gelen maske satar olmuş.
    https://www.hepsiburada.com/ted-tek-kullanimlik-3-katli-telli-cerrahi-maske-50-adet-2-li-p-HBV00000TKY8M?magaza=healthshop

• quote:

Orijinalden alıntı: turhan0505

Dediğiniz maskeyi şu sitede gördüm.
    https://www.medikalsatis.com/cerrahi-maske-steril-3-katli-lastikli-50-adet-pmu183
    Kdv dahil 183,60 TL ye satıyor. Güvenilir mi bilmiyorum maske araştırırken denk geldi.

Bu roll maske pahalı geldiği için ben hepsiburadadan şu ted marka maskeyi denemek amaçlı aldım. İnternetten maske almada işimiz şansa kalmış nasıl geleceğini ne geleceğini bilmiyoruz. Önüne gelen maske satar olmuş.
    https://www.hepsiburada.com/ted-tek-kullanimlik-3-katli-telli-cerrahi-maske-50-adet-2-li-p-HBV00000TKY8M?magaza=healthshop
    Hepsiburada daki iyi mi acaba ted diyor. Başka birşey çıkmaz umarım bende almayı düşündüm şimdi.

Ayrıca tavan fiyat belirlenmişken roll nasıl o fiyat oluyor?

• arifomer kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam gerçekten ne geleceğini o kadar açıklamalı yazılmışki dayanamayıp aldım ben. Satıcıya sorma kısmıda yok. Hepsiburada da sanırım satılan tek maske başka denk gelmedi. N11 de, diğer sitelerde ise yüzlerce satılan maske var herkes farklı bir marka satıyor. Şu an herkes bir yerden satın alıyor şans eseri ne gelirse artik.

• arifomer kullanıcısına yanıt
    https://www.medikalsatis.com/ bu siteyi şikayet edelim maskelerin fiyatları uçmuş gitmiş. Evet diğer satılan maskelerden kaliteli olabilir ama yasak sonuçta 1 tl den fazlaya satmak. Zaten siteye üye olmadan da fiyat görünmüyor.

• HB'de satılan maske için başka sitede telsiz ve dikişli yazıyor dikkat edin!
    https://www.8mmask.com/roll-maske-steril-lastikli-3-katli-50-adet
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Sağ ol hocam ben aldım artık gelince bilgilendiririm tekrar. Ted in iki ürünü var telli ve telsiz. Telli yazmışlar ben de alıverdim. Çünkü N11 de satılanlara hiç güvenmiyorum. Satıcıyı google de araştırdım medikalci ona güvenerek aldım aslında. "sağlık medikal-halil arslan" yarın gündüz numaralarını arayıp sormayı da düşünüyorum telsiz filan derse iptal ederim ya da almadan geri gönderirim. Ya da farklı ürün gelirse açmadan geri gönderirim.

• turhan0505 T kullanıcısına yanıt
    Simdi onu diyecektim n11 de de satiliyor ayni maske orada da telli demisler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

HB'de satılan maske için başka sitede telsiz ve dikişli yazıyor dikkat edin!
    https://www.8mmask.com/roll-maske-steril-lastikli-3-katli-50-adet
    Vay arkadaş herkes tutturabildiğine satıyor gerçekten. Güven sıfır. Uyarı için teşekkür ederim. Bende sipariş verecektim.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    Şu ilk süreçte nereden alırsak alalım risk içeriyor hocam bence. Birilerinin alıp görmesi yorum yapması gerek, şu an satanlar hep sıfır satıcı gibi yorum filan yok. O yüzden ben de hepsiburadadan alarak deneyenler arasına girdim iyi gelirse iyi yorum, kötü denildiği gibi gelmezse kötü yorum 🤣 Gerçi bu yasak olmadan önce yorumlara güvenerek n11 den 50 maske almıştım 200 tl ye dandik çıktı orası da ayrı. O zaman mecbur kullandık iade filan uğraşmadım piyasa şimdiki kadar geniş değildi. Ama bu sefer yazılan harici ne gelirse geri gönderirim uğraşırım. Herkes satıyor sonuçta.

Bu satıcı mi hocam? Bu satıcı da telli demiş bu da 50 lira mesela.
    https://urun.n11.com/medikal-maske/3-katli-telli-ultrasonik-kesim-koruyucu-cerrahi-maske-50-adet-P427343265

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turhan0505 -- 11 Mayıs 2020; 2:13:39 >

Buydu galiba soru cevap kismina bakin birisi orjinali telsizdir falan yazmis.

Aynen oyle yorumlara gore almak mantikli ama elde maske yoksa yaoacak birsey yok malesef.

Bu maskelerin cogu tül gibi ince oluyor. Ben icine kagit havlu koyup kullaniyorum. Pek sanmam koruyucu olduklarini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu anda piyasada gerçek cerrahi maske yok bir süre de olmayacak. nereden alırsanız alın alacağınız maske baskın yapılmayan depolarda saklanılan hiç bir işe yaramayan merdiven altı üretim olacak.

8m markası ile ted türkiye eczacılar deposu diye bir şey yok şubat ayında satışa başlayan maske fırsatcıları bunlar.

bunların linklerini paylaşıp durmayın.

ayrıca maskenin içine peçete koyarak da kullanmayın kendi kendinizi kandırıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Mayıs 2020; 2:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turhan0505

Şu ilk süreçte nereden alırsak alalım risk içeriyor hocam bence. Birilerinin alıp görmesi yorum yapması gerek, şu an satanlar hep sıfır satıcı gibi yorum filan yok. O yüzden ben de hepsiburadadan alarak deneyenler arasına girdim iyi gelirse iyi yorum, kötü denildiği gibi gelmezse kötü yorum 🤣 Gerçi bu yasak olmadan önce yorumlara güvenerek n11 den 50 maske almıştım 200 tl ye dandik çıktı orası da ayrı. O zaman mecbur kullandık iade filan uğraşmadım piyasa şimdiki kadar geniş değildi. Ama bu sefer yazılan harici ne gelirse geri gönderirim uğraşırım. Herkes satıyor sonuçta.

Bu satıcı mi hocam? Bu satıcı da telli demiş bu da 50 lira mesela.
    https://urun.n11.com/medikal-maske/3-katli-telli-ultrasonik-kesim-koruyucu-cerrahi-maske-50-adet-P427343265
    Yani açıklamada evet telli demiş. telsiz geldiğinde iade ettiğiniz gibi bu görselde ki ted kutusu ile gelmezse de iade edin bence. mağaza puanı çok düşük biraz numaracı tipler olabilir. İnşallah iade falan uğraştırmaz sizi de adam gibi gönderirler.

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum hocam fakat
    https://www.8mmask.com/
    Bu sitede mi sahte yani böyle bir şey yok mu gerçekten?

yahu ted diye bir oluşum yok 8m 3m den çakma ted tebden çakma. sitesi şubatta kurulmuş. yukarda yazmışım hala böyle bir şey yok mu gerçekten diye cevap yazıyorsunuz. neyse kalp kırmayayım.

piyasada gerçek cerrahi maske yok yok yani bunun neresini anlamıyorsunuz. ülkenin yıllık 150 milyonluk maske üretimi var ve salgın başında çinden 200milyonluk talep gelince bütün üreticiler yabancı piyasaya kaydı. sebebi ise dövizle ücretini alıyorlar.

ben artık bir şey yazmayacağım adam belge alıyorlar felan diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 11 Mayıs 2020; 2:35:25 >
    Roll maske için ilgili siteye WHATSAPP hattından sordum. Sadece SDF maske olduğunu söylediler. Şikayet edilebilecek bir site.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tamam da hocam haklisiniz zaten de piyasada şu an satılan tüm maskeler dediğiniz gibi zaten çoğu sonradan devletten izin belge alıp üretmeye başladı. Markete sokağa maskesiz çıkmak yasak olduğu için alıyoruz zaten ceza yememek için yoksa o kadar koruduğunu düşünmüyorum ben de

Öneriniz nedir peki hocam sokağa maskesiz çıkıp markete maskesiz gidip her seferinde üç bin küsür ceza mi yiyelim milletle mi tartışalım ne yapalım 🤣🤣

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.