Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.519
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: turhan0505

Öneriniz nedir peki hocam sokağa maskesiz çıkıp markete maskesiz gidip her seferinde üç bin küsür ceza mi yiyelim milletle mi tartışalım ne yapalım 🤣🤣
    Ya hocam sen takılma , ona kalırsa ffp3 dışında maske almakta mantıksız. keyfinden almıyorsun sonuçta.
  • arifomer kullanıcısına yanıt
    Bana hala devletin verdiği maskeden hiç elime geçmedi yasaktan önce 50 tane maske almıştım onları kullandım hep markette dışarıda filan 10 tane filan kaldı. Mecbur iş güç dışarı çıkıyoruz markete gidiyoruz. Daha önce almasaydım napardım bilmiyorum çünkü istesekte dandik olan maskeyi bile parasıyla alamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turhan0505 T kullanıcısına yanıt
    Siteyi bilmem ama sertifikalar çakma. NVA Quality 3.500 TL'ye denetimsiz ve testsiz sertifika veren akreditesiz bir kuruluş. Kağıt parçası yani. Dikkat ederseniz sertifikaların hiçbirinde akreditasyon yok. TURKAK, IAS, daKKs gibi
  • quote:

Bana hala devletin verdiği maskeden hiç elime geçmedi yasaktan önce 50 tane maske almıştım onları kullandım hep markette dışarıda filan 10 tane filan kaldı. Mecbur iş güç dışarı çıkıyoruz markete gidiyoruz. Daha önce almasaydım napardım bilmiyorum çünkü istesekte dandik olan maskeyi bile parasıyla alamadık.
    Hocam benim annemde astım hastası ve diken üstündeyiz. Kadıncağızamaske bulamadık 1 aydır eve kapalı. Bizde mecbur dışarı çıkıyoruz iş,güç. korkum bizden ona bulaşması Allah korusun. Ne kod geldi ne bişey. Hakkım haram zıkkım olsun. paramızla bile maske bulamadık. Virüsü çıkaran elin çinlisine yardım edip, vatandaşını bezle çabutla sokağa çıkaranlara hakkımı helal etmiyorum. Çok doluyum da neyse.
  • yanıyor Y kullanıcısına yanıt
    Öneriniz nedir hocam o sahte bu sahte diye diye maske yok ve maske almamız gerek nerden alalım peki ? Ordan almayalım burdan almayalım nerden alacaz bu maske illetini. Hayatımızdan bu maskenin uzun süre çıkmayacağı çok açık duruyor.

• Arkadaşlar konuya daha önce de yazmıştım. CE işareti, sertifika vs Türkiye'de bunlar güveneceğiniz son şeyler. CE belgeli falan yazıyorlar gülüyorum açıkçası. CE yeni yaklaşım mevzuat anlayışında üreticinin uygunluk beyanıdır. Yani üretici ben standarda uygun üretim yaptım der bir çantacı firmadan da belgesini alır işaretini koyar. Bizim ülkemizde üretilip bizim ülkemizde satılan ürünler için hiçbir geçerliliği yoktur çünkü denetimi yoktur.

Kutunun üstünde yazan o kodların, belgelerin vs hepsi hava cıva bizim ülkemiz için anlayacağınız bu sebeple maske alırken bunlara değil üreticisine odaklanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: edgar1899

Arkadaşlar konuya daha önce de yazmıştım. CE işareti, sertifika vs Türkiye'de bunlar güveneceğiniz son şeyler. CE belgeli falan yazıyorlar gülüyorum açıkçası. CE yeni yaklaşım mevzuat anlayışında üreticinin uygunluk beyanıdır. Yani üretici ben standarda uygun üretim yaptım der bir çantacı firmadan da belgesini alır işaretini koyar. Bizim ülkemizde üretilip bizim ülkemizde satılan ürünler için hiçbir geçerliliği yoktur çünkü denetimi yoktur.

Kutunun üstünde yazan o kodların, belgelerin vs hepsi hava cıva bizim ülkemiz için anlayacağınız bu sebeple maske alırken bunlara değil üreticisine odaklanın.
    Lcw dan almak mantıklı mıdır? Sonuçta kurumsal bir firma ve merdiven altı değil.

Geçmiş olsun hocam Rabbim şifa versin. Zor bir süreçten geçiyoruz. Herkes o maske sahte bu maske sahte diyor ben de biliyorum zaten piyasada adam akıllı maske olmadığını bunda hemfikiriz peki de öneri vermiyor kimse çözüm de yok hangi maskeyi alacaz ne yapacaz edecez bilmiyoruz bilsek zaten burda olup bunu tartışmayız millet napıyor ne alıyor bakmayız.

• quote:

Geçmiş olsun hocam Rabbim şifa versin. Zor bir süreçten geçiyoruz. Herkes o maske sahte bu maske sahte diyor ben de biliyorum zaten piyasada adam akıllı maske olmadığını bunda hemfikiriz peki de öneri vermiyor kimse çözüm de yok hangi maskeyi alacaz ne yapacaz edecez bilmiyoruz bilsek zaten burda olup bunu tartışmayız millet napıyor ne alıyor bakmayız.
    Amin hocam cümlemize.. Hocam çok iyi anlıyorum sizi bende aynı durumdayım ve biran önce maske almam gerek. Bende o yüzden bu saatte bu konuyu takip ediyorum ama dediğiniz gibi şunu alın diyen yok. Mecbur olan insan ne yapacak bilmiyorum gerçekten.
  • quote:

https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/urun/LC-WAIKIKI/kadin/Maske-50-li/4605640/687284

Sanırım ben bunu alacağım hocam. Bilindik bir firma hem telli. Hiç yoktan iyidir.

Aynen hocam bir yerden almak lazım. Alın gitsin yoksa birileri gelir yine bir şey yazar öyle böyle diye 🤣🤣 Siz de onu alın bilgi verirseniz sevinirim hocam. Benim aldığım gelirse de ben de onu tekrar yazacağım nasıl olduğunu.

• quote:

Aynen hocam bir yerden almak lazım. Alın gitsin yoksa birileri gelir yine bir şey yazar öyle böyle diye 🤣🤣 Siz de onu alın bilgi verirseniz sevinirim hocam. Benim aldığım gelirse de ben de onu tekrar yazacağım nasıl olduğunu.
    Şans yokki stok bitmiş telsiz olana kaldık gibi.
    Ultrasonik değil ancak en azından kumaşının ve dikildiği ortamın hijyeninin bir standardı vardır.

Ben konuda belirttiğim akyel marka olmasını umduğum maske den aldım. Eğer öyle çıkarsa maske arayışımı sonlandırır eşe dostada bol miktarda alırım. Standartlara uygun, telli, ultrasonik, meltbown kumaş ve 20 yıllık maske üreticisi firma.

Gelecek üründen emin olmadan alın diyemiyorum ancak bakalım.

• quote:

Ultrasonik değil ancak en azından kumaşının ve dikildiği ortamın hijyeninin bir standardı vardır.

Ben konuda belirttiğim akyel marka olmasını umduğum maske den aldım. Eğer öyle çıkarsa maske arayışımı sonlandırır eşe dostada bol miktarda alırım. Standartlara uygun, telli, ultrasonik, meltbown kumaş ve 20 yıllık maske üreticisi firma.

Gelecek üründen emin olmadan alın diyemiyorum ancak bakalım.
    Nerden aldınız hocam link var mı ? İnşallah istediğiniz gibi çıkar.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143362770

• Eczaneden hala maske dağıtımı var mı? Uygulamadan maske kodu gelmiş.

• quote:

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143362770
    Teşekkürler hocam. Bu arada lcw telli tekrar satışa çıkmış. Ben sipariş veriyorum.
    Lcwdan da ilk üyeliğe kargo bedava indirimi ile 15 tane 13,50 liraya almıştım kalitesine bakmak için. 8inde almıştım ilk gün 9unda fatura kestiler ancak hala kargoya verilmedi. Haftasonu da yoğun sipariş geçilmiştir muhtemelen geç kalabilir kargo su bilginiz olsun.

• lcw dan aldım 50 li telli artı 5 tane telli 49,50 tl kargo bedava
  • quote:

Arkadaşlar hepimiz kaliteli ürünün peşindeyiz ve n11'de bir satıcı ak-yel marka maske listelemiş. Öncelikle satıcıyı araştırdım ve satıcı konyada çeşitli firmalara eldiven, ambalaj-maske ürünleri imalatı yapan Aktepe Ambalaj. Büyük bir firma ve direkt kendisi satış yapıyor. Firma dolphin için maske imalatıda yapıyormuş. Ürün kendi üretimleri ve ak-yel için fason mu üretiyorlar yoksa akyel den mi temin ettiler bilemiyorum. Satıcıya soru cevaptan da ulaşarak markasının ak-yel olduğunun ve telli olduğunun teyidini aldım. Bu bilgiler ışığında ben sipariş geçeceğim. Sadece bilgi vermek için yazıyorum bu bilgiler ışığında güven duyan arkadaşlar olursa alabilir.

Ürün linki;
    https://urun.n11.com/medikal-maske/3-katli-filtreli-bez-maske-tam-ulstrasonik-dikisli-50-li-P427369752

Üstad Instagram da AKYEL MASKE satan bir firmaya yazdım, bizde 50 LİK KUTU değil 100 Luk var dedi....
    Senin bu paylaşımın da 50 LİK KUTU....
    Kafamı karıştırdı bu mesele??????
    100 Luk kutuya 250 TL dedi başka da inmedi, vaz geçtim....
    Orijinal AKYEL olup olmadığını başka nasıl anlaşılır????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yayamaschocuk -- 11 Mayıs 2020; 3:59:27 >

• 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.