Şimdi Ara

Kolonu kapatınca pc kapanıyor :D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar elimde Logitech s220 2+1 ses sistemi var pcme bağladım sorunsuz bir şekilde çalışıyor herşey ama arada sırada uzun süreli kolon açık durunca kapattığımda arkadaki düğmesinden benim pcmide kapatıyor nedir bu sorun anlamış değilim :S Anakartta bi sıkıntı mı var acaba diye korkuyorum

• Güç seçeneklerine bir göz at
  • Kardeş o kadar aptal değilim k.b.da watt yüksekliğinden dolayı fazla akım çekip pcmi kapatması diye düşünüyorum tek kablo üzerinden evde 3 adet pc açık öyle bişey söz konusu bile değil .. Ses sisteminde bi sıkıntı yok diye düşünüyorum başka çözümü olan düzgün şeyler olursa :S

(Bilen varsa pcye takılan jaklardan elektrik akımı geçiyor mu yada şöyle sorayım fazla akım geldiği için pcye zarar gelmesin diye bi kapama söz konusu mu)
  • Allahını seven baksın sonunda hddye bile hata verdirtti
  • O jaklardan tabiki elektrik akımı geçiyor,kaçakta olabilir kolonda bilgisayara sorun verebilir bu şekilde bilgisayar kendini korumaya alabilir.Güç düğmesini kapatırken kaçak olayı oluşabilir yoksa normal şartlarda görülmeyen bir durum.
  • anakartta sıkıntı olabilme riski nedir ?? logitech s220 kolonlar sanırım bı sorunları yok gayet normal ve düzgün ses veriyor şu ana kadar sadece o sıkıntı çıktı
  • Boş konuşuyonuz var ya bende biriside bi problemi bilir diye merak ettim :S Verdiğiniz cevaplarda çok gereksiz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.