Şimdi Ara

Kök Sertifika Depolama Alanı (VeriSign CA) Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
8.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi forumlar beyler. Sabah uyandım bilgisayarımı sorunsuzca kullandım oyun oynadım vs. problem yaşamadım. Sonra mavi ekran hatası aldım (normalde de çok zaman aralıklı ara sıra oluyordu) sonra bilgisayarımı yeniden başlattım. Bilgisayar işlemci yavaş çalışmaya başladı daha sonra Google Chrome üzerinden interneti açtığımda Proxy Sunucusuna bağlanılamıyor hatasıyla karşılaştım, Internet Explorer da aynı şekilde. Sonra oynadığım oyuna girdim (League of Legends) o da internet bağlantım olmadığını söyledi. Ancak saçmalık bu ki Skype üzerinden görüşme yapabiliyorum ve Mozilla Firefox üzerinden internete bağlanabiliyorum. Ve ardından ekrana bi hata gelmeye başladı.
    BKZ: Resim 1:  Kök Sertifika Depolama Alanı (VeriSign CA) Problemi

Gelen bu hataya yanıt vermedim yaklaşık bir 10-15 saniye sonra kendi kendine kayboldu ve bilgisayardaki kasıntı devam etti ve ardından farklı bir hata daha geldi.
    BKZ: Resim 2:  Kök Sertifika Depolama Alanı (VeriSign CA) Problemi

Bende internetten biraz araştırdım. İnternetten hatada yazdığına göre "VeriSign Trust Network" diye bi sertifikaya ihtiyacım varmış emin olmayarak ona dair bişey indirip "https://technet.microsoft.com/tr-tr/library/cc754841.aspx " burdakine göre yükledim bilgisayarıma ama bir değişiklik olmadı. Sonra yüklediklerimi sildim sanırım hepsini silmedim. Windows 7 Güncelleştirmelerini yaparsam düzelebileceğini söyleyenler oldu yaptım bi değişiklik olmadı. Format da atamıyorum. Bilgisayarımın Hard Disk'i 2 TB ve çoğu dolu yani çok önemli dosyalarım, oyunlarım, bilgilerim, fotoğraflarım var. Kopyalanamayacak kadar büyük. Çıldırmak üzereyim ve internette bu problem hakkında hiç bir şey yazmıyor.

Kullandığım işletim sistemi: Windows 7 Ultimate 64 Bit
    Yüklü Bellek RAM: 8,00 GB

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.
     Kök Sertifika Depolama Alanı (VeriSign CA) Problemi Kök Sertifika Depolama Alanı (VeriSign CA) Problemi

• Bugun aynısı bende de oldu çözebildin mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertkuruca M kullanıcısına yanıt
    kardeşim bügün aynısı banada oldu ve gitmek bilmiyor ne yapacağımıda bilmiyorum eğer herhangi bir çözüm bulursan lütfen haber ver teşşekürler dün akşam 17:30 dan beri bunun çözümünü aradım ve hiçbişey bulamadım ve en kötüsü ise sürekli ses çıkartması yanında herhangi bir oyun oynadığınızda oyunu alta alıyor ve pc ye kafa atasınız geliyor lol ve csgo delirmek üzereydim lütfen yardım ederseniz sevinirim 5bin kez bu erroru aldım gitmek bilmiyor delircem @mertkuruca @mertkuruca @mertkuruca @mertkuruca
  • Bendede dün oldu yav bu ne
  • Evet kervana beni de ekleyebilirsiniz
  • bende varım , benimde dün oldu
  • Birileri trollüyor resmen, anında açılıp kapanan veya yükle/sil komutunu anlamayan pencereler falan
  • Hepimizin ortak kullandığí bir şey olmalı herkese nerdeyse aynı gún içinde olmuş

• Sistem geri yükleme işe yaradı. Deneyin ama bir gün öncesini seçtiqimde işe yaramamıştı. Daha öncesini seçin

• bendede var aynı şey deliricem lütfen yardım edin
  • Bende de aynı sorun vardı Windows Defender ile tarattım. Bir tane yüksek derece virüs buldu.Virüsü kaldırttım sonra bilgisayarınızın korunması için bilgisayarın tekrar başlaması gerek dedi. Evete tıkladım tekrar başladı.Şuanda 20 dkye yakın oldu o yazılardan eser yok denemenizi tavsiye ederim.
  • Beyler bendede dun aksam oldu bugun bende bu donanim haberde haberi gordum farkindaysaniz arkadain attigi ss lerdeki parmak izi bizimkilerle ayni yani bunun cozumu hepimizin isine yariyacak defenderi taratiyorum en son arkadas demis aama
    olursa bende yazarim
  • Hizli tarama yaptim bilgisayar normal dedi sorun duzelmedi birde tam tarama deniyorum beyler
    bu ayni saate olmus galiba
  • Sistem geri yükleme yaptım şuan o hatayı almıyorum

• mertfb186 M kullanıcısına yanıt
    Şimdi okudum tüm cevapları arkadaşlar dünden beri bi çözüm bulamadım bende malesef hala aynı durumdayım.
    Arkadaşın dediğini deneyip yazıcam eğer olursa herkesi haberdar ederim 2 kişide işe yararsa herkeste işe yarar gibime geliyor. Beklemede kalın. Peace!
  • mertkuruca M kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2 kiside dedin ama bende suan ise yaramadi yani hata bulmadi ama 2 de bir karsima gene geliyor o yazi deli oluyorum
    dedigim gibi suan tam tarama yapiyorum hizli taramada bisey cikmadi bisey cikarsa buraya yazarim hemen
  • Ne taramak ne geri yüklemek işe yaradı. patlıycam
  • arkadaşlar dünden bu yana bende de aynı sorun var sistem geri yüklemesi çalışmadı hata verdi.
    defenderi denedim durduruldu yazıyor başlatılmadı.
  • sizde işe yaramamasına üzüldüm.Bende işe yaradı 3 saaate yakındır oynuyorum o yazı hala çıkmadı.
  • bıktım bende bu sabah çıkmaya başladı çok sinirlendim bune ya oyun oynarken bir anda aşağı atıyor oyun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.