Şimdi Ara

= KODI KURULUM VE AYARLARI [ANA KONU] = (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.952
Cevap
270
Favori
386.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

film izlerken ok tuşuna basınca menü çıkıyorsa ok ile sağa doğru gidip, altyazıya, sonra yukarı altyazı gecikmesine girin.altyazıyı geri yada ileri yapabilirsiniz.

Saol üstadım hızlı çözüm için, deneyeceğim...
  • İlginiz için teşekkür ederim. Video sayesinde hallettim.
  • rfve kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim. Kodinin sistem ayarları kısmından problemi çözdüm.
  • Arkadaşlar OpenSubtitles eklentisi ile altyazıları görüntülüyorum ama nedense indirme hatası vermeye başladı, sizde durum nedir?

= KODI KURULUM VE AYARLARI  [ANA KONU] =
  • acestream bağlantılarını sorunsuz kurabilen var mı? Ben de sürekli hata veriyor.
  • arkadaşlar konu biraz eskimiş ama nereden soracağımı bilemedim. şimdiden kusura bakmayın.
    bendeki sorun philips android tv de kodi kullanırken exodus'la izlediğim filme altyazı bir türlü ekleyemiyorum. kodiden tüm ayarları yaptım ama divxplanet çalışmıyor hata veriyor. opensubtitles'ta arama yaptığımda ise ekranda username ve password hatası gibi saçma bişi yazıyor. exodusla hiç bir filme altyazı ekleyemiyorum. başka bir yöntem mi var yoksa biyerlerde yanlış bişi mi yapıyorum?
  • simsiyaH2O S kullanıcısına yanıt
    Opensubtitles da üyelik açın ve üyelik bilgilerini exodusta girin ya da başka bir altyazı sağlayıcı kullanın en olmadı manuel olarak altyazı indirip flashbellek vb ile exodusta gösterin kullanin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • simsiyaH2O S kullanıcısına yanıt
    Divxplanet kapandı artık çalışmıyor.

Opensubittles de ise üyelik şartı getirilmiş kullanabilmek için önce sitesinden üye olmanız gerekiyor üye olduktan sonra kodi deki opensubittles eklentisinin ayarlarında kullanıcı adı ve şifrenizi yazmanız gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @teyzen nevfik @Ramokachi43

Yukarıda bahsettiğim hatayı alıyorum ben. Opensubtitles'a login olsam da indirmiyor sizde çalışıyor mu?
  • divxplanet yerine açılan planet.org sitesini denediniz mi?
  • Kodi de manuel altyazi sitesi ekleme nasil yapiliyor. Planet.org nasil ekleyecwgim?

• KODİ de Özellikle exodus eklentisi ile güneykore film yada dizilerini sağ altta "Kaynak bulunamadı" yazısı çıkıyor ve haliylede izleyemiyorum.

Bumun çözümü nedir? Diğer zen gibi eklentilerde de durum aynı ve uzakdoğu kökenli yeni film yada dizi bunlar...Bilmediğim Kodi ile çalışan bir eklenti kaynak mı var?

Çözümünü Bilen varmı?

• Planetdp.org'un kodi desteği var mi? Forumda bir arkadas bunun icin planetdp yönetimi ile görüşüyordu ama sonuc alındığı konusunda bilgi vermedi.

• halen uğraşıyorlar galiba.
  • Planetdp.org eklentisi yok yakın zamanda da olacağını sanmıyorum.

"Kaynak bulunamadı" uyarısı hata değil izlemek istediğinizin içeriği bulunmadığını gösterir exodus eklentisinin kütüphanede var gibi gözükse de linkler olmayabiliyor örneğin Türk filmleri ve dizileri var gibi gözükse de bulunmayabiliyor

Anime içerikler için tam hatırlamıyorum ama seyirturk ve turkvod eklentilerinin birinde görmüştüm bu eklentilerde arayın derim

• Android tv ye Turkvod eklentisini nasıl kuruyoruz. Turkvod için Repository. pcd 1.0.1 zip kaynağını istiyor bunu tvye nasıl indiriyoruz. Başaramadım.

Yardımcı olurmusunuz.?

• mkirc kullanıcısına yanıt
    Burada yazılı ve videolu anlatımı var 1 kere yaparsanız hep yaparsınız gayet basithttp://techcarebilisim.blogspot.com.tr/2017/01/turkvod-indirme-yukleme-ve-tanitim.html?m=1

• Ramokachi43 Sağolasın cevabın için..
    Repository. pcd 1.0.1 zip dosyayı bilgisayardan indirip flash bellek ile programı yükledim.. Özellikle TRT arşiv bölümü tam istediğim gibi..
    TürkVOD eklentisini herkese TAVSİYE ederim
  • Bende de alt yazı bulmuyor artık. opensubtitle kullanıcı adı şifre girili olmasına rağmen.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.