Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.266
Cevap
75
Favori
338.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradaki ilk yılımda.Hocalar çan yapıyor mu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SterlingCooper

Buradaki ilk yılımda.Hocalar çan yapıyor mu ya

Yapıyolar genelde ama tamamen hoca insiyatifi sınıfın ortalaması düşükse ccyi 50ye bile çekebilir ama 50nin aşağısı hiç görmedim.
  • 4.yılımda lanet ettiğim okulum(4 yıldır lanet ediyorum aslında) Yazmayın yazdırmayın hele mühendislik fakültesine hiç..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kezbaneu

4.yılımda lanet ettiğim okulum(4 yıldır lanet ediyorum aslında) Yazmayın yazdırmayın hele mühendislik fakültesine hiç..

Hangi mühendisliktesiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşaat malesef
  • quote:

4.yılımda lanet ettiğim okulum(4 yıldır lanet ediyorum aslında) Yazmayın yazdırmayın hele mühendislik fakültesine hiç..

Vinsan zamanı gelseydin intihar ederdin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

bu 2.öğretimler için olan ingilizce kursuna (c.tesi olan) gitmek zorunlu mu

değil değil sınava giriyosun
    vay be 7 yıldan fazla olmuş duygulandım...
  • 1. yılım köseköy myo da okuyorum xd
  • Evet öbs ara ara kitleniyor notlar nasılbakalı.Benim cok sukur en kötü cc var yata yata geçioz hereke myodan selamlar.
  • Beyler selamlar yüksek lisans mulakatina gelecem istanbuldan kartal dan 200 e bindikten sonra nerede inip neye bineceğim birde para geçiyor mu otobüsler de malum kocaelinin kartı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Beyler selamlar yüksek lisans mulakatina gelecem istanbuldan kartal dan 200 e bindikten sonra nerede inip neye bineceğim birde para geçiyor mu otobüsler de malum kocaelinin kartı yok

Şoförler 10 liraya kendi kartlarından basıyorlardı bir ara ama bazıları yapmıyordu bunu.En kötü birine bastırıp 9.75 verirsiniz.Umuttepe için halkevinde inip 33 e bineceksiniz umuttepe son durak.33 içinde birine 2.5 lira verip bastırırsınız veya halkevinde kart alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 25 Ocak 2017; 21:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

Beyler selamlar yüksek lisans mulakatina gelecem istanbuldan kartal dan 200 e bindikten sonra nerede inip neye bineceğim birde para geçiyor mu otobüsler de malum kocaelinin kartı yok

Şoförler 10 liraya kendi kartlarından basıyorlardı bir ara ama bazıları yapmıyordu bunu.En kötü birine bastırıp 9.75 verirsiniz.Umuttepe için halkevinde inip 33 e bineceksiniz umuttepe son durak.33 içinde birine 2.5 lira verip bastırırsınız veya halkevinde kart alabilirsiniz

Kartal metro da tek binimlik kart falan alma şansımız yok mu acaba ? Çok garip bi mevzu yani otobüsle gitsem daha mi iyi diye düşünüyorum servis vardır illa ki umuttepeye

• quote:

quote:

quote:

Kartal metro da tek binimlik kart falan alma şansımız yok mu acaba ? Çok garip bi mevzu yani otobüsle gitsem daha mi iyi diye düşünüyorum servis vardır illa ki umuttepeye

Kartalda kart alma imkanı yok malasef.Metronun umuttepeye servisleri var kocaeli otogardan.Efe turu bilmiyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kartalda kart alma imkanı yok malasef.Metronun umuttepeye servisleri var kocaeli otogardan.Efe turu bilmiyorum

Sabah 10 da mülakat bide riske de atamam efe tur servis vermiyor kar mevzu olmasa arabayla gidecektim metro ya 50 im için 25 tl vereceğiz demek ki çok saçma ama malesef.

• Din ve Toplum dersi hakkında bilgisi olan var mı? (Uluslararası İlişkiler - İrfan Kaya Ülger)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aseer -- 6 Şubat 2017; 12:53:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackless

quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

quote:

Orijinalden alıntı: Serenade.

quote:

Orijinalden alıntı: hackless

Selam beyler bayanlar. Benim bir sorum var Bahçeşehir Ünisinde Enerji Sistemleri okuyorum, burdan Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar mühendisliğine ortalamayla yatay geçiş gibi bişey düşünüyorum böyle bişey mümkünmü sizce ? (Roketle geçicem)

Birde oranın PC müh hakkında bilgi almak istiyorum varsa aranızda ilgili olan şu zift suratlı karides kafalı kardeşinizi bi aydınlatsın şimdiden teşekkürler

Bilgisayar mühendisliği hakkındaki sorularını sorabilirsin. Şu an 50 kişilik lab sınıfına 100 kişi geliyor, millet koridordan dinliyor dersi

Tek hocanın girdiği bölüm derslerinde de bu sıkıntı mevcut. Sinif 80-90 kisilik. Dersi ilk kez alan 120 kisi civari
    Alttan alan 40 civarı.
    Nasıl bir mantıkla amfi vermezler anlamıyorum. Amfilere bakiyorum hep 4. Siniflar...
    Kısacası şevkle geldiğimiz derslere bilem giremiyoruz. Ben bu saatten sonra tavsiye etmem

Hocam saolun Allah razi olsun hayallerime kürek kazmayla girdiniz daha ne isteyim sizden :D . Kardeş bu ülkede adam akıllı pc muh mekanı yokmu ya. Önüne gelen pc mühmü oluyor arkadaş bune ya. Ben çocukluğumu verdim bu işe, millet çay bahçelerinde nargileler ellerinde, barlarda kızlarla gezerken bile aşkla şevkle pc ile her yönden vakit geçirmişim kodlama vs bilmesem bile altını üstünü sağını solunu verecegi tepkileri benimsemişim, biri bsey öğreteceği zaman digeri 1 ilerken 10 ilerleyecek kıvama gelmişim, pc müh okuyup kendimi akademik alanda yükseltmek istiyorum ulke çapında gördüğüm muameleye bak. Ister benim okul ister baska okul heryer klavyeye bitek messengerdan çetleşmek için klavyeye basan pc muh ogrencileriyle dolu. Kocaelideki dolulukta 2 iktiri koktab adamın orta duzey android ogrenemde bizim su necmi abinin doner dukkanina doner sayip istatistik cikaran program yazam sonrada parayö kırıp bill gates olam diyen adamlar degilse bende hackless degilim arkadas.

Sonuc olarak oneriniz degil yani. Gebze YTE nasıl bari. Umudum yok ama...
    @Serenade.@Fascism

Gyte şimdiki ismiyle Gebze Teknik Üniversitesinin bilgisayar mühendisliği çok iyidir diyebilirim

• quote:

Hocam ben ders seçimi yaptım ama eksik mi yaptım acaba çünkü alınan derslere bakıyorum 27 akts yapıyor toplam 30 olması gerek 30 olmazsa mezun olamam ki

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu

• Besyonun aşşağısında yarı olimpik yüzme havuzu var.
  • Selamunaleyküm ahali :)
  • Aleykümselam
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.